102462
 

Подаруй романтичне купання у чані для двох!

Пара відвідає незвичайний вид лазні — чавунний чан просто неба. Вода в ньому прогрівається до + 36-45 ⁰С за допомогою дров, які розпалюють прямо під котлом. Поруч із чаном обладнаний вихід до Дніпра, тож гості зможуть під час сеансу зануритися в прохолодну воду річки. Процедура допоможе зняти напругу в м'язах і поліпшити якість сну. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.04.2019
1 400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 869 раз
2 людини
2 години
Доступно з 3 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Пара відвідає незвичайний вид лазні — чавунний чан просто неба. Вода в ньому прогрівається до + 36-45 ⁰С за допомогою дров, які розпалюють прямо під котлом. Поруч із чаном обладнаний вихід до Дніпра, тож гості зможуть під час сеансу зануритися в прохолодну воду річки. Процедура допоможе зняти напругу в м'язах і поліпшити якість сну.

Чому ми вибрали SPA комплекс «Баня Афродіти»

Центр розташований у парку Дружби народів. «Баня Афродіти» — це унікальний оздоровчий комплекс Києва. Купання в чані — традиційна закарпатська процедура, яка проводиться з дотриманням всіх технологічних процесів. За бажанням клієнти можуть регулювати температуру води.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Лазня Афродіти - SPA комплекс
м. Почайна, парк Дружби Народів Показати на мапі

32 відгуків

И
Ира
17 жовтня 2018
Если хочется просто расслабиться и спокойно отдохнуть с друзьями - вам сюда)) Особенно радует, что чаны находятся на открытом воздухе! Когда прохладно, создается очень приятный контраст) Советую однозначно!

А
Алена
28 квітня 2018
Спасибо за организацию хорошего отдыха.

Н
Надежда
4 квітня 2018
Добрый день! Посетили Баню Афродиты на Дружбы народов. Купание в чанах. Это было впечатляюще!!!! Большое спасибо всем кто принимает участие в организации мероприятий!!!! Вы большие молодцы!!! Работа команды очень хорошо налажена!!! Всё было на высшем уровне! Погода также не подвела. Рекомендуем всем!!!!! Не пожалеете!!!! Один только минус..... Поздно узнали. Зима закончилась...... Будем...
Добрый день! Посетили Баню Афродиты на Дружбы народов. Купание в чанах. Это было впечатляюще!!!! Большое спасибо всем кто принимает участие в организации мероприятий!!!! Вы большие молодцы!!! Работа команды очень хорошо налажена!!! Всё было на высшем уровне! Погода также не подвела. Рекомендуем всем!!!!! Не пожалеете!!!! Один только минус..... Поздно узнали. Зима закончилась...... Будем ждать следующую с нетерпением. Всем спасибо!!!! Удачи вам!!!!

Е
Елена
30 березня 2018
Это что-то невероятное, мы с мужем остались очень довольны. Весь кайф в том, что на улице температура +2°, а ты сидишь в горячем чане с водой около 42°, под открытым небом. А потом еще и окунаешься в ледяной Днепр и обратно в чан. Релакс полный. Не могли сами найти дорогу к комплексу, но там оказались очень приветливые администраторы, встретили, все подробно объяснили. В общем, все супер. Мы открыли для себя новое место отдыха в Киеве.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень