100629
 

Креольський масаж

Екзотичний масаж з давньої маврикійської методиці, який проводиться під традиційну креольську музику. Його особливість полягає у використанні 2-х бамбукових паличок — наполовину порожнистих, а наполовину заповнених зерном. Опрацьовується задня частина тіла — спина, тильна частина рук і ніг. Досвідчений майстер в індивідуальному порядку підбере виграшну комбінацію прийомів, які можуть відрізнятися за темпом впливу та інтенсивності опрацювання. Ефект від процедури гарантований: покращиться кровообіг, прискориться виведення токсинів і шлаків, пропаде скутість у м'язах і піде стрес. подробнее...

1 чол. 45 хвилин Використати до 31.10.2017
Неактивне враження
1 людина
45 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.10.2017

Креольський масаж — що це?

Екзотична процедура родом з острова Маврикій, який знаходиться в Індійському океані. В її основі старовинна масажна техніка із застосуванням спеціальних бамбукових паличок, наполовину заповнених зерном. Виконується під ритмічну музику, яка традиційно супроводжує популярний креольський танець «сега».

Як все проходить?

Щасливчик стане бажаним гостем в одному з кращих салонів Києва. Перед масажем у нього обов'язково уточнять стан здоров'я і побажання. Потім майстер підбере індивідуальне поєднання прийомів і приступить до процедури під етнічну креольську музику. За допомогою бамбукових паличок буде оброблятися тільки задня частина тіла   спина, стегна, ноги. 

Масаж бамбуковими паличками

Креольський масаж майстер виконує  з допомогою спеціальних інструментів з бамбука. Це 2 невеликі палички довжиною 35 см і діаметром 3 см. Кожна з них наполовину заповнена зерном, що дозволяє створювати звуковий ефект в такт музиці. За допомогою паличок можна виконувати різні прийоми: розтягування, постукування, розкочування і накочення.

Індивідуальний підхід

В залежності від комплекції гостя, майстер індивідуально підбере темп процедури і визначить силу ударів бамбуковими паличками. Крім нових приємних відчуттів, гарантовані прилив нових сил і відчуття внутрішньої гармонії.

100% цілющий ефект

Креольський масаж в 2 рази ефективніше в порівнянні з іншими екзотичними техніками. Процедура матиме моментальний ефект:

  • зніме стрес
  • поліпшить кровообіг
  • прискорить обмін речовин у всьому організмі

Місце проведення враження:

Масажний салон на травах NATURA
м.Печерська, ул.Гусовского, 12/7 Показати на мапі
Oriental Oko SPA - SPA салон (вул. Дарвіна)
м. Палац Спорту, вул. Дарвіна, 1 Показати на мапі

203 відгуків реальних людей

І
Ирина
10 квітня 2017
Мне очень понравилось. Неординарный массаж бамбуковыми палочками, приятная атмосфера, чай после массажа - все здорово

5 квітня 2017
Друзья подарили впечатления на выбор. Выбрали креольский массаж из-за оригинальности. Сходили с мужем, расслабились, отдохнули. Мы довольны :-) Пользуемся услугами Bodo не в первый раз. Всегда радуют. Спасибо!)

Е
Елена
5 квітня 2017
Очень понравилась атмосфера в салоне, приветливые массажисты и необычный массаж, выбрали именно это впечатление, потому что никогда такой массаж не делали, подарок подарили моему мужу на его День рождения коллеги по работе. Идея понравилась.

Про
Ольга
4 квітня 2017
Отличная процедура! Рекомендую всем, кто хочет попробовать что-то новое. Осталась очень довольна :). Хочу отметить мастера Ульяну и администратора в spa-студии на Рейтарской. Очень вежливый и внимательный персонал. Спасибо! :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень