100629
 

Креольський масаж

Екзотичний масаж з давньої маврикійської методиці, який проводиться під традиційну креольську музику. Його особливість полягає у використанні 2-х бамбукових паличок — наполовину порожнистих, а наполовину заповнених зерном. Опрацьовується задня частина тіла — спина, тильна частина рук і ніг. Досвідчений майстер в індивідуальному порядку підбере виграшну комбінацію прийомів, які можуть відрізнятися за темпом впливу та інтенсивності опрацювання. Ефект від процедури гарантований: покращиться кровообіг, прискориться виведення токсинів і шлаків, пропаде скутість у м'язах і піде стрес. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.05.2018
Неактивне враження
1 людина
45 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.05.2018

Креольський масаж — що це?

Екзотична процедура родом з острова Маврикій, який знаходиться в Індійському океані. В її основі старовинна масажна техніка із застосуванням спеціальних бамбукових паличок, наполовину заповнених зерном. Виконується під ритмічну музику, яка традиційно супроводжує популярний креольський танець «сега».

Як все проходить?

Щасливчик стане бажаним гостем в одному з кращих салонів Києва. Перед масажем у нього обов'язково уточнять стан здоров'я і побажання. Потім майстер підбере індивідуальне поєднання прийомів і приступить до процедури під етнічну креольську музику. За допомогою бамбукових паличок буде оброблятися тільки задня частина тіла   спина, стегна, ноги. 

Масаж бамбуковими паличками

Креольський масаж майстер виконує  з допомогою спеціальних інструментів з бамбука. Це 2 невеликі палички довжиною 35 см і діаметром 3 см. Кожна з них наполовину заповнена зерном, що дозволяє створювати звуковий ефект в такт музиці. За допомогою паличок можна виконувати різні прийоми: розтягування, постукування, розкочування і накочення.

Індивідуальний підхід

В залежності від комплекції гостя, майстер індивідуально підбере темп процедури і визначить силу ударів бамбуковими паличками. Крім нових приємних відчуттів, гарантовані прилив нових сил і відчуття внутрішньої гармонії.

100% цілющий ефект

Креольський масаж в 2 рази ефективніше в порівнянні з іншими екзотичними техніками. Процедура матиме моментальний ефект:

 • зніме стрес
 • поліпшить кровообіг
 • прискорить обмін речовин у всьому організмі

Місце проведення враження:

Natura - Масажний салон на травах
м. Печерська, вул. Гусовського, 12/7 Показати на мапі

204 відгуків реальних людей

А
Алена
15 червня 2017
Мы с мужем очень рады, что выбрали среди всех впечатлений именно это! Ведь что может быть лучше массажа для двоих?) Очень понравилась техника массажа, профессионализм мастеров и обстановка. Будем рекомендовать салон своим друзьям.

И
Ирина
10 квітня 2017
Мне очень понравилось. Неординарный массаж бамбуковыми палочками, приятная атмосфера, чай после массажа - все здорово

5 квітня 2017
Друзья подарили впечатления на выбор. Выбрали креольский массаж из-за оригинальности. Сходили с мужем, расслабились, отдохнули. Мы довольны :-) Пользуемся услугами Bodo не в первый раз. Всегда радуют. Спасибо!)

Е
Елена
5 квітня 2017
Очень понравилась атмосфера в салоне, приветливые массажисты и необычный массаж, выбрали именно это впечатление, потому что никогда такой массаж не делали, подарок подарили моему мужу на его День рождения коллеги по работе. Идея понравилась.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень