100629
 

Креольський масаж

Екзотичний масаж з давньої маврикійської методиці, який проводиться під традиційну креольську музику. Його особливість полягає у використанні 2-х бамбукових паличок — наполовину порожнистих, а наполовину заповнених зерном. Опрацьовується задня частина тіла — спина, тильна частина рук і ніг. Досвідчений майстер в індивідуальному порядку підбере виграшну комбінацію прийомів, які можуть відрізнятися за темпом впливу та інтенсивності опрацювання. Ефект від процедури гарантований: покращиться кровообіг, прискориться виведення токсинів і шлаків, пропаде скутість у м'язах і піде стрес. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
45 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 30.09.2018

Креольський масаж — що це?

Екзотична процедура родом з острова Маврикій, який знаходиться в Індійському океані. В її основі старовинна масажна техніка із застосуванням спеціальних бамбукових паличок, наполовину заповнених зерном. Виконується під ритмічну музику, яка традиційно супроводжує популярний креольський танець «сега».

Як все проходить?

Щасливчик стане бажаним гостем в одному з кращих салонів Києва. Перед масажем у нього обов'язково уточнять стан здоров'я і побажання. Потім майстер підбере індивідуальне поєднання прийомів і приступить до процедури під етнічну креольську музику. За допомогою бамбукових паличок буде оброблятися тільки задня частина тіла   спина, стегна, ноги. 

Масаж бамбуковими паличками

Креольський масаж майстер виконує  з допомогою спеціальних інструментів з бамбука. Це 2 невеликі палички довжиною 35 см і діаметром 3 см. Кожна з них наполовину заповнена зерном, що дозволяє створювати звуковий ефект в такт музиці. За допомогою паличок можна виконувати різні прийоми: розтягування, постукування, розкочування і накочення.

Індивідуальний підхід

В залежності від комплекції гостя, майстер індивідуально підбере темп процедури і визначить силу ударів бамбуковими паличками. Крім нових приємних відчуттів, гарантовані прилив нових сил і відчуття внутрішньої гармонії.

100% цілющий ефект

Креольський масаж в 2 рази ефективніше в порівнянні з іншими екзотичними техніками. Процедура матиме моментальний ефект:

 • зніме стрес
 • поліпшить кровообіг
 • прискорить обмін речовин у всьому організмі

Місце проведення враження:

Natura - Масажний салон на травах
м. Печерська, вул. Гусовського, 12/7 Показати на мапі

205 відгуків реальних людей

Ю
Юля
25 листопада 2017
супер!! мы в восторге!

А
Алена
15 червня 2017
Мы с мужем очень рады, что выбрали среди всех впечатлений именно это! Ведь что может быть лучше массажа для двоих?) Очень понравилась техника массажа, профессионализм мастеров и обстановка. Будем рекомендовать салон своим друзьям.

И
Ирина
10 квітня 2017
Мне очень понравилось. Неординарный массаж бамбуковыми палочками, приятная атмосфера, чай после массажа - все здорово

5 квітня 2017
Друзья подарили впечатления на выбор. Выбрали креольский массаж из-за оригинальности. Сходили с мужем, расслабились, отдохнули. Мы довольны :-) Пользуемся услугами Bodo не в первый раз. Всегда радуют. Спасибо!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень