100629
 

Креольський масаж

Екзотичний масаж по давній маврикійській методиці, який проводиться під традиційну креольську музику. Його особливість полягає у використанні 2-х бамбукових паличок — наполовину порожніх, а наполовину заповнених зерном. Опрацьовується задня частина тіла — спина, тильна сторона рук і ніг. Досвідчений майстер в індивідуальному порядку підбере виграшну комбінацію прийомів, які можуть відрізнятися за темпом впливу та інтенсивністю опрацювання. Ефект від процедури гарантований: покращиться кровообіг, прискориться виведення токсинів і шлаків, пропаде скутість в м'язах і зникне стрес. детальніше

1 чол. 45 хвилин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Креольський масаж — що це?

Екзотична процедура родом з острова Маврикій, який знаходиться в Індійському океані. В її основі старовинна масажна техніка із застосуванням спеціальних бамбукових паличок, наполовину заповнених зерном. Виконується під ритмічну музику, яка традиційно супроводжує популярний креольський танець «сега».

Як все проходить?

Щасливчик стане бажаним гостем в одному з кращих салонів Києва. Перед масажем у нього обов'язково уточнять стан здоров'я і побажання. Потім майстер підбере індивідуальне поєднання прийомів і приступить до процедури під етнічну креольську музику. За допомогою бамбукових паличок буде оброблятися тільки задня частина тіла   спина, стегна, ноги. 

Масаж бамбуковими паличками

Креольський масаж майстер виконує  з допомогою спеціальних інструментів з бамбука. Це 2 невеликі палички довжиною 35 см і діаметром 3 см. Кожна з них наполовину заповнена зерном, що дозволяє створювати звуковий ефект в такт музиці. За допомогою паличок можна виконувати різні прийоми: розтягування, постукування, розкочування і накочення.

Індивідуальний підхід

В залежності від комплекції гостя, майстер індивідуально підбере темп процедури і визначить силу ударів бамбуковими паличками. Крім нових приємних відчуттів, гарантовані прилив нових сил і відчуття внутрішньої гармонії.

100% цілющий ефект

Креольський масаж в 2 рази ефективніше в порівнянні з іншими екзотичними техніками. Процедура матиме моментальний ефект:

  • зніме стрес
  • поліпшить кровообіг
  • прискорить обмін речовин у всьому організмі

Місце проведення враження

189 відгуків реальних людей