100629
 

Подаруй масаж бамбуковими паличками!

Екзотичний масаж по давній маврикійській методиці, який проводиться під традиційну креольську музику. Його особливість полягає у використанні 2-х бамбукових паличок — наполовину порожніх, а наполовину заповнених зерном. Опрацьовується задня частина тіла — спина, тильна сторона рук і ніг. Досвідчений майстер в індивідуальному порядку підбере виграшну комбінацію прийомів, які можуть відрізнятися за темпом впливу та інтенсивністю опрацювання. Ефект від процедури гарантований: покращиться кровообіг, прискориться виведення токсинів і шлаків, пропаде скутість в м'язах і зникне стрес. детальніше

1 чол. 45 хвилин Використати до 30.04.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 24 628 раз
1 людина
45 хвилин
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Креольський масаж - що це?

Екзотична процедура родом з острову Маврикій, що знаходиться в Індійському океані. У її основі - старовинна масажна техніка із застосуванням спеціальних бамбукових паличок, наполовину заповнених зерном. Виконується під ритмічну музику, яка традиційно супроводжує популярний креольський танець «сега».

Як це відбувається?

Щасливчик стане бажаним гостем в одному із найкращих салонів Києва. Перед масажем у нього обов'язково запитають про стан здоров'я і особисті побажання. Потім майстер підбере індивідуальне поєднання прийомів і приступить до процедури під етнічну креольську музику. З допомогою бамбукових паличок оброблятиметься тільки задня частина тіла - спина, стегна, ноги. А після завершення екзотичного сеансу - приємне чаювання.

Масаж бамбуковими паличками

Креольський масаж майстер виконує з допомогою спеціальних інструментів з бамбуку. Це 2 невеликі палички довжиною 35 см і діаметром 3 см. Кожна з них наполовину заповнена зерном, що дозволяє створювати звуковий ефект у такт музиці. З допомогою паличок можна виконувати різні прийоми: розтягування, постукування, розкочування і накочення.

Індивідуальний підхід

У залежності від комплекції гостя, майстер індивідуально підбере темп процедури і визначить силу ударів бамбуковими паличками. Крім приємних відчуттів, гарантовані також прилив нових сил і відчуття внутрішньої гармонії.

100% цілющий ефект

Креольський масаж у 2 рази ефективніший в порівнянні з іншими екзотичними техніками. Процедура матиме моментальний ефект:

  • зніме стрес
  • поліпшить кровообіг
  • прискорить обмін речовин у всьому організмі

Місце проведення враження

Фотографії враження

181 відгук реальних людей

Креольський масаж

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39