Подаруйте космічний вечір у планетарії для двох!

подарували вже 2 308 разів
2 людини
1 сеанс
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Друзі зможуть здійснити подорож до зірок і відкрити для себе багато таємниць космосу. Асортимент кінострічок планетарію постійно поповнюється. Пара вибере будь-який фільм для перегляду на суму сертифіката — 500 грн. Після цього гості вирушать на сеанс до сферичної кінозали. На території комплексу є кафе, де можна купити попкорн.

Чому ми вибрали Київський планетарій

Комплекс розпочав роботу в 1952 році. Це один із найбільших планетаріїв у країні. Його купол другий за розміром в Європі. Нова проекційна система дозволяє глядачам дивитися повнокупольні фільми. Планетарій надає великий вибір фільмів для будь-якого віку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

19 відгуків

Елена
17 лютого 2019
Впечатление очень понравилось, все прошло отлично! Получился чудесный романтический вечер «под звездами»!
Екатерина
14 лютого 2019
Понравилось
АняВаняЗоря
7 лютого 2019
https://plus.google.com/102139822129771284714
Спасибо за впечатления!) Красиво, приятно. Сервис Бодо – супер!!
Анна
4 лютого 2019
Нам все понравилось,спасибо за приятные эмоции.Единственное,мы ходили в планетарий и хотелось бы места получше,например диванчики поцентру)))тогда вообще было бы Вау!!))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.