101502
 

Подаруй кінну екскурсію по Древньому Києву для двох!

Авторська екскурсія верхи на конях по території етно-комплексу «Київська Русь», де повністю відтворена атмосфера середньовічного міста! Професійний гід розповість про побут мирних слов'ян і опише спосіб життя великих воїнів епохи. Верхи на конях гості побувають весь старе місто: вздовж високого валу до князівського двору, великому і малому ристалищу, до стану кочівників та ін. Після екскурсії гості зможуть вдосталь нагулятися по унікальному заміському парку і зробити багато знімків на пам'ять! подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 396 раз
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2017

Кінна екскурсія по Стародавньому Києву — що це?

Захоплююча подорож верхи на конях по території етно-комплексу «Київська Русь». Катання проходить під керівництвом досвідченого гіда й за сумісництвом — інструктора з катання верхи. Враження не вимагає спеціальних навичок, так що насолодитися незвичайною прогулянкою можуть навіть новачки. Надаються обкатані коні благородних порід.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають незвичайний етно-комплекс «Київська Русь». На його території повністю відтворений спосіб життя середньовічних людей, збережена автентична атмосфера давнього міста. Тут Щасливчиків зустріне досвідчений інструктор, який і проведе захоплюючу екскурсію спеціально для своїх гостей. Спочатку він підбере відповідних конячок для прогулянки, розповість правила безпеки, пояснить, як триматись у сідлі. Потім Щасливчики кататимуться по Київській Русі верхи. Їхній гід розповість про побут славної держави, її легендарних воїнів, «солодкі» перемоги та «гіркі» поразки. Це будуть унікальні факти, про які не пишуть у підручниках із історії!

Історія Київської Русі — як на долоні

Можливість познайомитися із побутом та особливостями життя Київської Русі не лише із сухих книжкових рядків, але й, в буквальному сенсі, зануритися в атмосферу того часу! Повернутися на кілька століть назад можна, переступивши поріг унікального етно-комплексу «Київська Русь». Досвідчений гід зробить подорож незабутньою, прикрасивши екскурсію масою цікавих подробиць!

Екскурсія верхи на конях

Подорож по парку проходить верхи на конях. Усі тварини добре обкатані та доглянуті. Супроводжувати наїзників буде гід, який розповість безліч цікавих фактів із минулого середньовічної держави.

Територія комплексу автентична середньовічному місту

Величезна площа заміського парку повністю присвячена культурі великої героїчної епохи IX століття. Тут легко можна побачити, як жили й розважалися городяни в часи Київської Русі. Коні провезуть гостей вздовж високого валу, єдиної у світі фортечної стіни княжого двору, великого та малого боїща, стану кочівників і багатьох інших зразків середньовічного містобудування.

Місце проведення враження:

Парк "Київська Русь"
Київська обл., Обухівський район, с.Копачев Показати на мапі

9 відгуків реальних людей

21 вересня 2016
Дети подарили мне на день рождение сертификат на конную прогулку на двоих. Поехали с мужем первый раз и на лошадях и в Парк Древний Киев. Это незабываемое впечатление начиная от поездки маршрутным такси до конца нашего пребывания в Парке. Все слажено , доброжелательно , персонал отзывчивый. Лошадки красивые и ухоженные , экскурсовод просто "кладезь знаний истории Древнего Киева"...
Дети подарили мне на день рождение сертификат на конную прогулку на двоих. Поехали с мужем первый раз и на лошадях и в Парк Древний Киев. Это незабываемое впечатление начиная от поездки маршрутным такси до конца нашего пребывания в Парке. Все слажено , доброжелательно , персонал отзывчивый. Лошадки красивые и ухоженные , экскурсовод просто "кладезь знаний истории Древнего Киева". Хотелось , чтобы экскурсия не прекращалась и с лошадки слазить не хотелось )))) Я уже неделю изучаю историю родного Подола ))) Всем рекомендую , не пожалеете! Особое спасибо организаторам мероприятия , все настолько организовано хорошо , что одни положительные эмоции . Остался еще один сертификат от другой пары детей , уверена , что тоже будет незабываемо .

Л
Любов
13 липня 2016
Отримали з чоловіком сертифікат як новорічний подарунок. Взимку активовувати не стали, хотілося прогулянки серед теплого і сонячного дня. В парку "Київська Русь" були вперше, До речі, постійно збиралися його відвідати, та все не вистачало часу. Тільки - но приїхали до парку і зрозуміли, що буде цікаво. Коли нам вивели коней і ми їх осідлали, захвату не було меж. Екскурсія була чудовою...
Отримали з чоловіком сертифікат як новорічний подарунок. Взимку активовувати не стали, хотілося прогулянки серед теплого і сонячного дня. В парку "Київська Русь" були вперше, До речі, постійно збиралися його відвідати, та все не вистачало часу. Тільки - но приїхали до парку і зрозуміли, що буде цікаво. Коли нам вивели коней і ми їх осідлали, захвату не було меж. Екскурсія була чудовою, і розповідали її нам із захопленням - одразу відчутно, що люди котрі там працюють люблять і захоплюються своєю справою. Коні дуже спокійні та слухняні-отримали багато задоволення від спілкування з ними. Після екскурсії можна також відпочити в парку, на природі, і отримати масу позитивних вражень. Спасибі bodo за організацію. Після того як активували сертифікат отримали детальну консультацію як доїхати, і що з собою брати.

20 жовтня 2015
Экскурсия замечательная! Красивая природа, интересные постройки, свежий воздух и, конечно же, милые лошадки. Кто любит этих животных или просто хочет провести интересно время - рекомендую. Единственное, не опаздывайте. Мы с парнем опоздали, так как ехали на такси и водитель попался очень медленный, в связи с этим время экскурсии было сокращено, но нам это это не помешало хорошо провести время...
Экскурсия замечательная! Красивая природа, интересные постройки, свежий воздух и, конечно же, милые лошадки. Кто любит этих животных или просто хочет провести интересно время - рекомендую. Единственное, не опаздывайте. Мы с парнем опоздали, так как ехали на такси и водитель попался очень медленный, в связи с этим время экскурсии было сокращено, но нам это это не помешало хорошо провести время. Собираемся еще на такую же прогулку, только не по парку, а уже по лесу.

20 жовтня 2015
Сертификат подарили нам с мужем мои подруги, мы выбрали прогулку на лошадях по парку "Киевская Русь". Ехали в парк на мотоцикле, дорога была мало известна да и частично ремонтировалась - в итоге мы немного опоздали. Несмотря на это, время экскурсии для нас не сократили. Персонал очень приветливый. профессиональный экскурсовод Ирина достойно провела экскурсию. Все лошадки чистые...
Сертификат подарили нам с мужем мои подруги, мы выбрали прогулку на лошадях по парку "Киевская Русь". Ехали в парк на мотоцикле, дорога была мало известна да и частично ремонтировалась - в итоге мы немного опоздали. Несмотря на это, время экскурсии для нас не сократили. Персонал очень приветливый. профессиональный экскурсовод Ирина достойно провела экскурсию. Все лошадки чистые, хорошо пахнут и ооочень красивые. В общем, впечатление замечательное! Советую посетить и экскурсию и сам парк. Спасибо компании "Бодо" за организацию!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень