101502
 

Подаруй кінну екскурсію по Древньому Києву для двох!

Авторська екскурсія верхи на конях по території етно-комплексу «Київська Русь», де повністю відтворена атмосфера середньовічного міста! Професійний гід розповість про побут мирних слов'ян і опише спосіб життя великих воїнів епохи. Верхи на конях гості покатаються по всьому старому місті: вздовж високого валу до князівського двору, великому та малому ристалищу, до стану кочівників та ін. Після екскурсії гості зможуть вдосталь нагулятися по унікальному заміському парку та зробити багато знімків на пам'ять! детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 110 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: - до 95 кг
Доступно з 6 років

Кінна екскурсія по Стародавньому Києву — що це?

Захоплююча подорож верхи на конях по території етно-комплексу «Київська Русь». Катання проходить під керівництвом досвідченого гіда й за сумісництвом — інструктора з катання верхи. Враження не вимагає спеціальних навичок, так що насолодитися незвичайною прогулянкою можуть навіть новачки. Надаються обкатані коні благородних порід.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають незвичайний етно-комплекс «Київська Русь». На його території повністю відтворений спосіб життя середньовічних людей, збережена автентична атмосфера давнього міста. Тут Щасливчиків зустріне досвідчений інструктор, який і проведе захоплюючу екскурсію спеціально для своїх гостей. Спочатку він підбере відповідних конячок для прогулянки, розповість правила безпеки, пояснить, як триматись у сідлі. Потім Щасливчики кататимуться по Київській Русі верхи. Їхній гід розповість про побут славної держави, її легендарних воїнів, «солодкі» перемоги та «гіркі» поразки. Це будуть унікальні факти, про які не пишуть у підручниках із історії!

Історія Київської Русі — як на долоні

Можливість познайомитися із побутом та особливостями життя Київської Русі не лише із сухих книжкових рядків, але й, в буквальному сенсі, зануритися в атмосферу того часу! Повернутися на кілька століть назад можна, переступивши поріг унікального етно-комплексу «Київська Русь». Досвідчений гід зробить подорож незабутньою, прикрасивши екскурсію масою цікавих подробиць!

Екскурсія верхи на конях

Подорож по парку проходить верхи на конях. Усі тварини добре обкатані та доглянуті. Супроводжувати наїзників буде гід, який розповість безліч цікавих фактів із минулого середньовічної держави.

Територія комплексу автентична середньовічному місту

Величезна площа заміського парку повністю присвячена культурі великої героїчної епохи IX століття. Тут легко можна побачити, як жили й розважалися городяни в часи Київської Русі. Коні провезуть гостей вздовж високого валу, єдиної у світі фортечної стіни княжого двору, великого та малого боїща, стану кочівників і багатьох інших зразків середньовічного містобудування.

Місце проведення враження

9 відгуків реальних людей