101502
 

Подаруй кінну екскурсію по Древньому Києву для двох!

Авторська екскурсія верхи на конях по території етно-комплексу «Київська Русь», де повністю відтворена атмосфера середньовічного міста! Професійний гід розповість про побут мирних слов'ян і опише спосіб життя великих воїнів епохи. Верхи на конях гості побувають у старому місті: вздовж високого валу до князівського двору, великого і малого ристалища, до стану кочівників і т.д. Після екскурсії гості зможуть вдосталь нагулятися по унікальному заміському парку і зробити багато знімків на пам'ять! детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 624 раз
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2018

Кінна екскурсія по Стародавньому Києву — що це?

Захоплююча подорож верхи на конях по території етнокомплексу «Київська Русь». Катання проходить під керівництвом досвідченого гіда й за сумісництвом — інструктора з катання верхи. Враження не вимагає спеціальних навичок, тому насолодитися незвичайною прогулянкою можуть навіть новачки. Надаються обкатані коні благородних порід.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають незвичайний етнокомплекс «Київська Русь». На його території повністю відтворений спосіб життя середньовічних людей, збережена автентична атмосфера давнього міста. Тут Щасливчиків зустріне досвідчений інструктор, який і проведе захоплюючу екскурсію спеціально для гостей. Спочатку він підбере відповідних конячок для прогулянки, розповість правила безпеки, пояснить, як триматись у сідлі. Потім Щасливчики кататимуться по Київській Русі верхи. Гід розкаже про побут славної держави, її легендарних воїнів, «солодкі» перемоги та «гіркі» поразки. Це будуть унікальні факти, про які не пишуть у підручниках із історії!

Історія Київської Русі — як на долоні

Можливість познайомитися із побутом та особливостями життя Київської Русі не лише із сухих книжкових рядків, але й, в буквальному сенсі, зануритися в атмосферу того часу! Повернутися на кілька століть назад можна, переступивши поріг унікального етно-комплексу «Київська Русь». Досвідчений гід зробить подорож незабутньою, прикрасивши екскурсію масою цікавих подробиць!

Екскурсія верхи на конях

Подорож парком відбуваєтсья верхи на конях. Усі тварини добре обкатані та доглянуті. Супроводжувати наїзників буде гід, який розповість безліч цікавих фактів із минулого середньовічної держави.

Територія комплексу автентична середньовічному місту

Величезна площа заміського парку повністю присвячена культурі великої героїчної епохи IX століття. Тут легко можна побачити, як жили й розважалися городяни в часи Київської Русі. Коні провезуть гостей вздовж високого валу, єдиної у світі фортечної стіни княжого двору, великого та малого боїща, стану кочівників та багатьох інших зразків середньовічного містобудування.

Місце проведення враження:

Парк "Київська Русь"
Київська обл., Обухівський район, с.Копачев Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

5 вересня 2017
Я дуже рада,що нам вдалося відвідати цей парк,стати свідками святкування та побачити показове шоу коней та майстерність кінних лучників та дізнатися історію походження різних порід скакунів)але найбільше задоволення ми з мамою отримали,катаючись на конях фрізької та башкирської порід та слухаючи цікаву екскурсію від Ірини та Максима,за що їм окреме спасибі)ми дізналися багато цікавого про...
Я дуже рада,що нам вдалося відвідати цей парк,стати свідками святкування та побачити показове шоу коней та майстерність кінних лучників та дізнатися історію походження різних порід скакунів)але найбільше задоволення ми з мамою отримали,катаючись на конях фрізької та башкирської порід та слухаючи цікаву екскурсію від Ірини та Максима,за що їм окреме спасибі)ми дізналися багато цікавого про древній Київ! P.S:дякую моєму конику,Батию,що протягом години був спокійним та покладистим!)

22 серпня 2017
Очень понравилось. Лошадки прелесть. Девочки провели экскурсию по парку, так же катались в лесу. Много интересного узнали из истории Киевской Руси. Спасибо!

А
Анна
20 червня 2017
От прогулки получили море приятных впечатлений и даже самые лучшие фотографии не смогут передать той атмосферы которая царит в парке "Киевская Русь". Подарок такой сделали моей дочке на 11 лет и она решила пригласить покататься маму (ура-ура-ура!!!). Даже не знаю кому больше понравилась прогулка мне или дочке потому что красивые и умные лошади, хорошая погода, интересная и познавательная...
От прогулки получили море приятных впечатлений и даже самые лучшие фотографии не смогут передать той атмосферы которая царит в парке "Киевская Русь". Подарок такой сделали моей дочке на 11 лет и она решила пригласить покататься маму (ура-ура-ура!!!). Даже не знаю кому больше понравилась прогулка мне или дочке потому что красивые и умные лошади, хорошая погода, интересная и познавательная экскурсия и конечно же впечатляющие сооружения прошлых лет оставили неизгладимые впечатления. Подарок оказался очень впечатляющим и приятным!!!!! Спасибо!!!

21 вересня 2016
Дети подарили мне на день рождение сертификат на конную прогулку на двоих. Поехали с мужем первый раз и на лошадях и в Парк Древний Киев. Это незабываемое впечатление начиная от поездки маршрутным такси до конца нашего пребывания в Парке. Все слажено , доброжелательно , персонал отзывчивый. Лошадки красивые и ухоженные , экскурсовод просто "кладезь знаний истории Древнего Киева"...
Дети подарили мне на день рождение сертификат на конную прогулку на двоих. Поехали с мужем первый раз и на лошадях и в Парк Древний Киев. Это незабываемое впечатление начиная от поездки маршрутным такси до конца нашего пребывания в Парке. Все слажено , доброжелательно , персонал отзывчивый. Лошадки красивые и ухоженные , экскурсовод просто "кладезь знаний истории Древнего Киева". Хотелось , чтобы экскурсия не прекращалась и с лошадки слазить не хотелось )))) Я уже неделю изучаю историю родного Подола ))) Всем рекомендую , не пожалеете! Особое спасибо организаторам мероприятия , все настолько организовано хорошо , что одни положительные эмоции . Остался еще один сертификат от другой пары детей , уверена , что тоже будет незабываемо .

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень