101000
 

Кінопобачення для двох

Романтичне побачення перед величезним екраном у компанії дорогої людини. На 2 години парі нададуть один із залів студії — Violet або Grey. Кожен з них обладнаний м'яким диваном, а про якість звукових ефектів подбає потужна аудіосистема. Просто прекрасна ідея для закоханих!  детальніше

2 чол. 2 години Використати до 31.05.2017
Неактивне враження
2 людини
2 години
Використати до 31.05.2017

Кінопобачення для двох — що це?

Романтичне приватне побачення перед великим екраном. Воно відбудеться в одному із затишних кінозалів — Violet или Grey — сучасної студії інтерактивних розваг Rockfellow на Андріївському узвозі. Усі зали обладнано сучасною відеотехнікою, потужною аудіосистемою і облаштовано зручними диванами.

Як це відбувається?

Щасливчики відвідають сучасну студію інтерактивних розваг Rockfellow на Андріївському узвозі. Насамперед, вони відправляться у приватний зал, який розраховано на невеликі компанії. На цілих 2 години він поступить у розпорядження закоханих. Це чудова можливість насолодитися переглядом відео на великому екрані в атмосфері повного усамітнення. Жодних незнайомих сусідів з попкорном і гучними коментарями! У студії працює бар, тому за бажанням Щасливчики зможуть прямо на місці придбати що-небудь смачненьке.

Персональний кінозал для двох

Гості зручно розташуються в одному з кінозалів студії. Це буде зал Violet з дизайном у вінтажному стилі або Grey, оформлний у сіро-червоних тонах. Зали обладнані комфортними м'якими диванами, а також сучасною відео- та аудіотехнікою. Стильний інтер'єр виконаний у яскравих тонах, його прикрашають тематичні картини. А головне — у цьому залі абсолютно нікого не буде!

Можливість перегляду відео в HD-якості

Кінозал надійде в розпорядження гостей на цілих 2 години. За цей час вони сповна зможуть насолодитися якісним відео і поділитися емоціями від перегляду.

Видео на широкоформатному екрані

Зал обладнаний величезним екраном, потужною аудіосистемою і затишним двомісним диваном, на якому можна зручно розташуватися. Ні галасливих сусідів, ні нав'язливої реклами, ніщо не завадить гостям насолодитися усамітненням. 

Місце проведення враження

328 відгуків реальних людей