101000
 

Подаруй незабутній вечір у кіно для двох!

Романтичне побачення перед величезним екраном у компанії дорогої людини. На 2 години парі нададуть один із залів студії — Violet або Grey. Кожен з них обладнаний м'яким диваном, а про якість звукових ефектів подбає потужна аудіосистема. Просто прекрасна ідея для закоханих!  детальніше

2 чол. 2 години Використати до 30.04.2017
2 людини
2 години
Використати до 30.04.2017

Кінопобачення для двох — що це?

Романтичне приватне побачення перед великим екраном. Воно відбудеться в одному із затишних кінозалів — Violet или Grey — сучасної студії інтерактивних розваг Rockfellow на Андріївському узвозі. Усі зали обладнано сучасною відеотехнікою, потужною аудіосистемою і облаштовано зручними диванами.

Як це відбувається?

Щасливчики відвідають сучасну студію інтерактивних розваг Rockfellow на Андріївському узвозі. Насамперед, вони відправляться у приватний зал, який розраховано на невеликі компанії. На цілих 2 години він поступить у розпорядження закоханих. Це чудова можливість насолодитися переглядом відео на великому екрані в атмосфері повного усамітнення. Жодних незнайомих сусідів з попкорном і гучними коментарями! У студії працює бар, тому за бажанням Щасливчики зможуть прямо на місці придбати що-небудь смачненьке.

Персональний кінозал для двох

Гості зручно розташуються в одному з кінозалів студії. Це буде зал Violet з дизайном у вінтажному стилі або Grey, оформлний у сіро-червоних тонах. Зали обладнані комфортними м'якими диванами, а також сучасною відео- та аудіотехнікою. Стильний інтер'єр виконаний у яскравих тонах, його прикрашають тематичні картини. А головне — у цьому залі абсолютно нікого не буде!

Можливість перегляду відео в HD-якості

Кінозал надійде в розпорядження гостей на цілих 2 години. За цей час вони сповна зможуть насолодитися якісним відео і поділитися емоціями від перегляду.

Видео на широкоформатному екрані

Зал обладнаний величезним екраном, потужною аудіосистемою і затишним двомісним диваном, на якому можна зручно розташуватися. Ні галасливих сусідів, ні нав'язливої реклами, ніщо не завадить гостям насолодитися усамітненням. 

Місце проведення враження

Фотографії враження

321 відгук реальних людей

Кінопобачення для двох

300 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39