100998
 

Фітосауна

Розкішний сеанс у кращих традиціях СПА-культури. Він являє собою поєднання 2-х процедур: розпарювання у дерев'яній фітосауні з цілющою трав'яною порою, а також пілінгу тіла з використанням ароматної суміші на основі яблук, кориці, меду та олії абрикосових кісточок. Ефект не змусить себе чекати: покращиться кровообіг, шкіра отримає додаткову пружність і еластичність, а тіло зарядиться життєвими силами! детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Фітосауна — що це?

Незабутня релаксація в дерев'яній бочці-сауні з трав'яним пором, яка ідеально доповнюється перетворює б'юті-сеансом. Це пілінг всього тіла з використанням суміші на основі фруктів, спецій, меду і аромамасел. Розпарювання і пілінг ідеально доповнюють один одного, завдяки цьому шкіра стає м'якою на дотик і еластичною. 

Як все проходить?

Щасливчик відчує всі принади елітного відпочинку в престижному салоні. Першим ділом, що його чекає распарювання в фітобочці. Комфортно розташувавшись всередині, на невеликій лаві, потрібно провести близько 20-30 хвилин в сауні   цього цілком достатньо, щоб кожна м'яз як слід розслабилася, а шкіра розпарити. Далі можна переходити до пілінгу. Профі завдасть на тіло ароматну суміш і буде втирати її в шкіру масажними рухами. 

Цілюща фітосауна з трав'яним пором

Фітосауна являє собою міні-парну з натуральної деревини, зовні схожу на бочку. Распарювання в ній проходить особливо комфортно навіть для тих, хто не любить впливу високих температур. Весь секрет у тому, що голова залишається зовні, а прогрівається лише саме тіло. Його огорне цілющий пар на основі трав'яного збору, аромат якого подарує додатковий релакс.

Яблучно-медовий пілінг

Для пілінгу використовується ароматна суміш з яблук, кориці, меду, а також масла абрикосових кісточок. Після цього ретельно опрацьовується кожен сантиметр тіла, що дозволяє легко очистити шкіру. 

Комплексний цілющий ефект

Фітосауна покращує кровообіг, стимулює обмінні процеси і виводить токсини з організму. У поєднанні з пілінгом ця процедура гарантує неймовірні результати:

  • шкіра стає більш гладкою
  • тіло знаходить легкість
  • йде втому і стрес

Місце проведення враження

21 відгук реальних людей