100604
 

Подаруй прогулянку на собачій упряжці!

Катання на засніжених просторах на собачій упряжці, в яку запряжені від 2 до 6 породистих хаскі. Маршрут прогулянки пролягає уздовж Русанівського каналу Вести упряжку буде професійний погонич — каюр. При бажанні, можна спробувати покерувати нею особисто. Катання для двох проходить по черзі. детальніше

2 чол. до 30 хвилин Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 676 раз
2 людини
до 30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 100 кг
Доступно з 3 років

Катання на собачих упряжках - що це?

Промчати по засніжених просторах на санях — слідом за упряжкою північних хаскі. Один тільки вид цих собак призводить до розчулення: густа шерсть сіро-білого окрасу, витягнута мордаха з гострими вухами і бездонно блакитні очі. Керувати упряжкою з 2-6-ти собак буде досвідчений погонич — каюр, так що залишиться лише комфортно розміститися на пасажирському місці і насолоджуватися захоплюючим катанням. Маршрут пролягає уздовж Русанівського каналу. Наостанок чотириногі друзі не тільки подадуть лапу, але і з задоволенням візьмуть участь у пам'ятному міні-фотосеті.

Як все проходить?

Щасливчики зустрінуться з професійним каюром в заздалегідь обумовленому місці. Він проведе невеликий інструктаж і познайомить зі своїми чотириногими «підопічними». Кататися доведеться по черзі, так як разом на нартах з комфортом розташуватися хіба що дитина з дорослим або 2 стрункі подружки. Каюр буде стояти ззаду, керуючи возом. У разі відсутності снігу, замість саней можна покататися на спеціальній карті на колесах.

В одній упряжці — від 2 до 6 собак північних порід

Хаскі відрізняються не тільки своїм казковим виглядом, але і витривалістю. В «команді» вони можуть розвивати швидкість до 45 км/год і безупинно долати сотні кілометрів. Сама упряжка — пристрій досить складне. Попереду, як правило, розташовуються рульові собаки, а з боків або в центрі — найвитриваліші, які виконують роль своєрідного «живого» двигуна. В упряжці, крім 2-6 хаскі, також можуть бути представники інших порід — маламути або лайки.

Можливість особисто повісті упряжку

Щоб керувати упряжкою, необхідний досвід. Але, при великому бажанні, у самого сміливого пасажира буде можливість трохи повісті повозку під керівництвом профі. 

Довжина маршруту — 1 км

Катання проходить у межах міста уздовж Русанівського каналу. У кожного Щасливчика буде можливість промчати на швидкості за маршрутом довжиною 1 км

Місце проведення враження

12 відгуків реальних людей