100604
 

Катання на собачих упряжках

Катання по засніжених просторах на собачій упряжці, в яку запряжені від 2 до 6 породистих хаскі. Маршрут прогулянки пролягає уздовж Русанівського каналу. Вести упряжку буде професійний погонич — каюр. При бажанні, можна спробувати покерувати нею особисто. Катання для двох проходить по черзі. детальніше...

2 люд. до 30 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
до 30 хвилин
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Катання на собачих упряжках — що це?

Промчати по засніжених просторах на санях — слідом за упряжкою північних хаскі. Один тільки вид цих собак призводить до розчулення: густа шерсть сіро-білого окрасу, витягнута мордаха з гострими вухами і бездонно блакитні очі. Керувати упряжкою з 2-6-ти собак буде досвідчений погонич — каюр, так що залишиться лише комфортно розміститися на пасажирському місці і насолоджуватися захоплюючим катанням. Маршрут пролягає уздовж Русанівського каналу. Наостанок чотириногі друзі не тільки подадуть лапу, але і з задоволенням візьмуть участь у пам'ятному міні-фотосеті.

Як все проходить?

Щасливчики зустрінуться з професійним каюром в заздалегідь обумовленому місці. Він проведе невеликий інструктаж і познайомить зі своїми чотириногими «підопічними». Кататися доведеться по черзі, так як разом на нартах з комфортом розташуватися хіба що дитина з дорослим або 2 стрункі подружки. Каюр буде стояти ззаду, керуючи возом. У разі відсутності снігу, замість саней можна покататися на спеціальній карті на колесах.

В одній упряжці — від 2 до 6 собак північних порід

Хаскі відрізняються не тільки своїм казковим виглядом, але і витривалістю. У «команду» вони можуть розвивати швидкість до 45 км/год і безупинно долати сотні кілометрів. Сама упряжка — пристрій досить складне. Попереду, як правило, розташовуються рульові собаки, а з боків або в центрі — найвитриваліші, які виконують роль своєрідного «живого» двигуна. В упряжці, крім 2-6 хаскі, також можуть бути представники інших порід — маламути або лайки.

Можливість особисто повісті упряжку

Щоб управляти упряжкою, необхідний досвід. Але, при великому бажанні, у самого сміливого пасажира буде можливість трохи повісті повозку під керівництвом профі. 

Довжина маршруту — 1 км

Катання проходить у межах міста уздовж Русанівського каналу. У кожного Щасливчика буде можливість промчати на швидкості за маршрутом довжиною 1 км.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Клуб їзди на собачих упряжках
Русанівський канал Показати на мапі

15 відгуків

13 лютого 2017
Было очень классно, очень понравилось!

С
Соня
13 січня 2015
Безумно довольна таким подарком на новый год!! С милыми пушистиками наобщалась и на саночках прокатилась)) Точно Снежная королева!)

Т
Тая
29 листопада 2014
С первым снегом всех)) А мы уже прокатились) Наверное первые клиенты этой зимой. Увидели снег - и обменяли свой сертификат на собачек)) Море удовольствия. Не знаю, повезет ли еще так с погодой, но это впечатление стоит того, чтобы держать руку на пульсе))) всем желаем такой же приятной прогулки)

А
Аленка
18 січня 2014
как же нам повезло с погодой - не передать!!! подгадывали специально день, чтоб получилось как в сказке. так и вышло. очень милые собачки - насмотреться невозможно, а когда они бегут резво вперед вообще красота. нам с мужем очень понравилось. спасибо за такой новогодний подарок!!! он правда волшебный

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень