100612
 

Подаруй катання на яхті по льоду для двох!

Можливість випробувати в дії унікальний льодохід — буер. Це гібрид парусної яхти і санок на 3-х ковзанах, який пересувається виключно по льоду. Незвичайне судно здійснює маневри і гальмує завдяки силі вітру, а керує ним досвідчений буерист. Буер розрахований на 2-х осіб, тому пасажири катаються з інструктором по черзі, по 30 хвилин кожен. Вони повністю залучені в процес управління судном, виконують команди капітана і допомагають на борту. Катання проходить в акваторії Київського моря.  детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 821 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років

Катання на буері для двох - що це?

Покататися взимку на вітрильнику просто, якщо цей вітрильник - буер. Це гібрид щоглової яхти і санок, а до руху приводиться за допомогою вітру. Зручно влаштувавшись на пасажирських місцях, можна насолодитися зростаючою швидкістю катання. За штурвалом перебуває професійний буерист, а пасажир активно допомагає йому керувати льодоходом. Місце прогулянки - Київське море.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать на місце зустрічі, де на них чекатиме досвідчений інструктор. Він пояснить техніку безпеки, повідає тонкощі керування буером і засади гальмування. Потім можна буде перевірити льодохід «у справі». Яхта розрахована на 2-х осіб, тому Щасливчики будуть кататися з інструктором по черзі, по 30 хвилин кожен. Швидкісна прогулянка подарує масу хвилюючих спогадів.

Зимовий варіант яхти - на ковзанах

Візуально буер схожий на вітрильник, що оснащений 3-ма металевими лезами. Він приводиться до руху й зупиняється завдяки швидкості вітру. Варто лише спіймати потужний потік - і миттєве прискорення подарує відчуття польоту! Принцип керування подібний на управління яхтою та потребує високої майстерності.

Швидкість сильніша за вітер

Буєр може пересуватися з наростаючою швидкістю завдяки вітру. Світовий рекорд такого судна - 264 км/год. Ця цифра, звичайно, недосяжна на звичайній прогулянці, але переконливо свідчить - буєри насправді швидкохідні. Катання перетвориться на неймовірно адреналінове заняття!

Живописне місце катання

Випробувати потужність буера можна в акваторії Київського водосховища . Обов'язковими умовами для катання є товщина льоду близько 20-25 см і відсутність на кризі великого шару снігу.

Місце проведення враження

26 відгуків реальних людей