100612
 

Катання на буєрі для двох

Можливість випробувати в дії унікальний льодохід — буєри. Це гібрид парусної яхти і санок на 3-х ковзанах, який пересувається виключно по льоду. Незвичайне судно здійснює маневри і гальмує завдяки силі вітру, а керує ним досвідчений буерист. Буєри розрахований на 2-х чоловік, тому пасажири катаються з інструктором по черзі, по 30 хвилин кожен. Вони повністю залучені в процес управління судном, виконують команди капітана і допомагають на борту. Катання пройде у акваторії Київського моря.  детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2018

Катання на буері для двох - що це?

Покататися взимку на вітрильнику просто, якщо цей вітрильник - буер. Це гібрид щоглової яхти і санок, а до руху приводиться за допомогою вітру. Зручно влаштувавшись на пасажирських місцях, можна насолодитися зростаючою швидкістю катання. За штурвалом перебуває професійний буерист, а пасажир активно допомагає йому керувати льодоходом. Місце прогулянки - Київське море.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать на місце зустрічі, де на них чекатиме досвідчений інструктор. Він пояснить техніку безпеки, повідає тонкощі керування буером і засади гальмування. Потім можна буде перевірити льодохід «у справі». Яхта розрахована на 2-х осіб, тому Щасливчики будуть кататися з інструктором по черзі, по 30 хвилин кожен. Швидкісна прогулянка подарує масу хвилюючих спогадів.

Зимовий варіант яхти - на ковзанах

Візуально буер схожий на вітрильник, що оснащений 3-ма металевими лезами. Він приводиться до руху й зупиняється завдяки швидкості вітру. Варто лише спіймати потужний потік - і миттєве прискорення подарує відчуття польоту! Принцип керування подібний на управління яхтою та потребує високої майстерності.

Швидкість сильніша за вітер

Буєр може пересуватися з наростаючою швидкістю завдяки вітру. Світовий рекорд такого судна - 264 км/год. Ця цифра, звичайно, недосяжна на звичайній прогулянці, але переконливо свідчить - буєри насправді швидкохідні. Катання перетвориться на неймовірно адреналінове заняття!

Живописне місце катання

Випробувати потужність буера можна в акваторії Київського водосховища . Обов'язковими умовами для катання є товщина льоду близько 20-25 см і відсутність на кризі великого шару снігу.

Місце проведення враження:

VKyachting - Школа буера та сноукайтингу
Київська обл., м. Вишгород, Київське море, яхт-клуб "Юніор" Показати на мапі

27 відгуків реальних людей

И
Инга
16 лютого 2017
Прокатились на буере (яхта на льду) конечно понравилось! море впечатлений. Катались на Киевском море, в конце января. Пришлось пару раз перенести из-за погоды, но это компенсировалось впечатлениями. Услугу заказывали больше чем за пол-года, так как покататься можно только зимой.К сожалению Bodo "забыли" перезвонить, а потом вообще еле заказ нашли, это единственный минус. Так что воспользоваться...
Прокатились на буере (яхта на льду) конечно понравилось! море впечатлений. Катались на Киевском море, в конце января. Пришлось пару раз перенести из-за погоды, но это компенсировалось впечатлениями. Услугу заказывали больше чем за пол-года, так как покататься можно только зимой.К сожалению Bodo "забыли" перезвонить, а потом вообще еле заказ нашли, это единственный минус. Так что воспользоваться подарком в день рождение не вышло, а только через 2 недели. Но потом менеджеры все организовали, и мы в целом остались довольны. Советую выбирать в подарок такие необычные и яркие развлечения!

8 лютого 2017
Подарила впечатление своему любимому. Очень понравилось )) Необычно. Понравилось отношение инструктора, всё подробно рассказал, покатал и дал порулить самому.

В
Влад
7 лютого 2015
Спасибо сотрудникам Бодо за отзывчивость и внимательность к моим пожеланиям. Мне долгое время не везло с погодой, плюс впечатление приходилось переносить пару раз по личным причинам (рабочие командировки). Ко всему этому в компании отнеслись с пониманием, и всегда на мой звонок отвечали учтиво. Что же касается самого катания - мне понравилось. Рад, что попробовал.

О
Олег
22 січня 2015
Всем привет! Чесно сказать никогда раньше не слыхал о таком зимнем спорте=) Подарила любимая, которая интересуется всем новеньким=) Очень порадовала скорость катания. даже сам немного пробовал управлять. Да и погодка не подкачала=) Будем пробовать еще!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень