100612
 

Подаруй катання на яхті по льоду для двох!

Можливість випробувати в дії унікальний льодохід — буер. Це гібрид парусної яхти і санок на 3-х ковзанах, який пересувається виключно по льоду. Незвичайне судно здійснює маневри і гальмує завдяки силі вітру, а керує ним досвідчений буерист. Буер розрахований на 2-х осіб, тому пасажири катаються з інструктором по черзі, по 30 хвилин кожен. Вони повністю залучені в процес управління судном, виконують команди капітана і допомагають на борту. Катання проходить в акваторії Київського моря.  детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.05.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 591 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.05.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років

Катання на буері для двох - що це?

Покататися взимку на вітрильнику просто, якщо цей вітрильник - буер. Це гібрид щоглової яхти і санок, а до руху приводиться за допомогою вітру. Зручно влаштувавшись на пасажирських місцях, можна насолодитися зростаючою швидкістю катання. За штурвалом перебуває професійний буерист, а пасажир активно допомагає йому керувати льодоходом. Місце прогулянки - Київське море.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать на місце зустрічі, де на них чекатиме досвідчений інструктор. Він пояснить техніку безпеки, повідає тонкощі керування буером і засади гальмування. Потім можна буде перевірити льодохід «у справі». Яхта розрахована на 2-х осіб, тому Щасливчики будуть кататися з інструктором по черзі, по 30 хвилин кожен. Швидкісна прогулянка подарує масу хвилюючих спогадів.

Зимовий варіант яхти - на ковзанах

Візуально буер схожий на вітрильник, що оснащений 3-ма металевими лезами. Він приводиться до руху й зупиняється завдяки швидкості вітру. Варто лише спіймати потужний потік - і миттєве прискорення подарує відчуття польоту! Принцип керування подібний на управління яхтою та потребує високої майстерності.

Швидкість сильніша за вітер

Буєр може пересуватися з наростаючою швидкістю завдяки вітру. Світовий рекорд такого судна - 264 км/год. Ця цифра, звичайно, недосяжна на звичайній прогулянці, але переконливо свідчить - буєри насправді швидкохідні. Катання перетвориться на неймовірно адреналінове заняття!

Живописне місце катання

Випробувати потужність буера можна в акваторії Київського водосховища . Обов'язковими умовами для катання є товщина льоду близько 20-25 см і відсутність на кризі великого шару снігу.

Місце проведення враження

26 відгуків реальних людей

Катання на буєрі для двох

800 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 14 16
093 170 06 39