100612
 

Катання на буєрі для двох

Можливість випробувати в дії унікальний льодохід — буєри. Це гібрид парусної яхти і санок на 3-х ковзанах, який пересувається виключно по льоду. Незвичайне судно здійснює маневри і гальмує завдяки силі вітру, а керує ним досвідчений буерист. Буєри розрахований на 2-х чоловік, тому пасажири катаються з інструктором по черзі, по 30 хвилин кожен. Вони повністю залучені в процес управління судном, виконують команди капітана і допомагають на борту. Катання пройде у акваторії Київського моря.  детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Катання на буері для двох - що це?

Покататися взимку на вітрильнику просто, якщо цей вітрильник - буер. Це гібрид щоглової яхти і санок, а до руху приводиться за допомогою вітру. Зручно влаштувавшись на пасажирських місцях, можна насолодитися зростаючою швидкістю катання. За штурвалом перебуває професійний буерист, а пасажир активно допомагає йому керувати льодоходом. Місце прогулянки - Київське море.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать на місце зустрічі, де на них чекатиме досвідчений інструктор. Він пояснить техніку безпеки, повідає тонкощі керування буером і засади гальмування. Потім можна буде перевірити льодохід «у справі». Яхта розрахована на 2-х осіб, тому Щасливчики будуть кататися з інструктором по черзі, по 30 хвилин кожен. Швидкісна прогулянка подарує масу хвилюючих спогадів.

Зимовий варіант яхти - на ковзанах

Візуально буер схожий на вітрильник, що оснащений 3-ма металевими лезами. Він приводиться до руху й зупиняється завдяки швидкості вітру. Варто лише спіймати потужний потік - і миттєве прискорення подарує відчуття польоту! Принцип керування подібний на управління яхтою та потребує високої майстерності.

Швидкість сильніша за вітер

Буєр може пересуватися з наростаючою швидкістю завдяки вітру. Світовий рекорд такого судна - 264 км/год. Ця цифра, звичайно, недосяжна на звичайній прогулянці, але переконливо свідчить - буєри насправді швидкохідні. Катання перетвориться на неймовірно адреналінове заняття!

Живописне місце катання

Випробувати потужність буера можна в акваторії Київського водосховища . Обов'язковими умовами для катання є товщина льоду близько 20-25 см і відсутність на кризі великого шару снігу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
VKyachting - Школа буера та сноукайтингу
Київська обл., м. Вишгород, Київське море, яхт-клуб "Юніор" Показати на мапі

27 відгуків

И
Инга
16 лютого 2017
Прокатились на буере (яхта на льду) конечно понравилось! море впечатлений. Катались на Киевском море, в конце января. Пришлось пару раз перенести из-за погоды, но это компенсировалось впечатлениями. Услугу заказывали больше чем за пол-года, так как покататься можно только зимой.К сожалению Bodo "забыли" перезвонить, а потом вообще еле заказ нашли, это единственный минус. Так что воспользоваться...
Прокатились на буере (яхта на льду) конечно понравилось! море впечатлений. Катались на Киевском море, в конце января. Пришлось пару раз перенести из-за погоды, но это компенсировалось впечатлениями. Услугу заказывали больше чем за пол-года, так как покататься можно только зимой.К сожалению Bodo "забыли" перезвонить, а потом вообще еле заказ нашли, это единственный минус. Так что воспользоваться подарком в день рождение не вышло, а только через 2 недели. Но потом менеджеры все организовали, и мы в целом остались довольны. Советую выбирать в подарок такие необычные и яркие развлечения!

8 лютого 2017
Подарила впечатление своему любимому. Очень понравилось )) Необычно. Понравилось отношение инструктора, всё подробно рассказал, покатал и дал порулить самому.

В
Влад
7 лютого 2015
Спасибо сотрудникам Бодо за отзывчивость и внимательность к моим пожеланиям. Мне долгое время не везло с погодой, плюс впечатление приходилось переносить пару раз по личным причинам (рабочие командировки). Ко всему этому в компании отнеслись с пониманием, и всегда на мой звонок отвечали учтиво. Что же касается самого катания - мне понравилось. Рад, что попробовал.

О
Олег
22 січня 2015
Всем привет! Чесно сказать никогда раньше не слыхал о таком зимнем спорте=) Подарила любимая, которая интересуется всем новеньким=) Очень порадовала скорость катания. даже сам немного пробовал управлять. Да и погодка не подкачала=) Будем пробовать еще!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень