2151
 

Інфрачервона сауна для двох

Розкішна релаксація в сауні, у якій тіло розпарюється за рахунок інфрачервоних променів, випромінюваних керамічними нагрівачами. Переваги очевидні: у невеликій дерев'яній кабінці відсутній «важкий» пар, а тіло прогрівається в рази ефективніше, ніж у будь-якій іншій парній. Цілющий результат проявиться вже до кінця «теплового сеансу»: зникне «скутість» у м'язах, шкіра стане більш гладкою, прискориться виведення токсинів з організму. детальніше

2 чол. до 90 хвилин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
2 людини
до 90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним

Інфрачервона сауна для двох - що це?

Відпочинок в унікальній інфрачервоній парній, де прогрів тіла досягається без пари і дискомфорту високих температур. Тепловий ефект забезпечують інфрачервоні промені - найкорисніші в сонячному спектрі. Сеанс проходить у невеликій затишній кабінці, обшитій натуральним деревом.

Як це відбувається?

Щасливчики відвідають затишний салон «Золотий хаммам», у стінах якого вони зможуть оцінити переваги інфрачервоної сауни. Попередньо прийнявши душ, вони зможуть розслабитися на сеансі розпарювання. Кабінка має невеликі розміри, проте, вдвох в ній можливо розміститися з комфортом. Тут відсутні гарячий пар і висока температура повітря. До того ж, завдяки впливу інфрачервоних променів, тіло прогрівається набагато ефективніше, ніж у звичайній сауні. Завершиться процедура приємним чаюванням.

Вдала альтернатива сауні з парою

Щоб насолодитися цілющим розпарюванням тіла не обов'язкові гарячий пар та віники. Інфрачервона сауна забезпечить приємний відпочинок і глибоке очищення організму без дискомфорту високих температур. Не дивлячись на те, що температура у кабінці набагато нижча, ніж у звичайній сауні, пропотіти можна в 1.5-3 рази інтенсивніше.

Моментальний цілющий ефект:

  • виводить шлаки і токсини
  • покращує кровообіг
  • знімає напругу в тілі

Видаються лазневі приналежності

Гостям запропонують повний комплект банного приладдя, яке зробить процедуру ще комфортнішою. Перед процедурою кожному видадуть одноразові тапочки і махровий рушник.

Місце проведення враження

202 відгуки від реальних людей