2151
 

Подаруй відпочинок в інфрачервоній сауні для двох!

Розкішна релаксація в сауні, у якій тіло розпарюється за рахунок інфрачервоних променів, випромінюваних керамічними нагрівачами. Переваги очевидні: у невеликій дерев'яній кабінці відсутній «важкий» пар, а тіло прогрівається в рази ефективніше, ніж у будь-якій іншій парній. Цілющий результат проявиться вже до кінця «теплового сеансу»: зникне «скутість» у м'язах, шкіра стане більш гладкою, прискориться виведення токсинів з організму. детальніше

2 чол. 1,5 години Використати до 30.04.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 212 185 раз
2 людини
1,5 години
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним

Інфрачервона сауна для двох - що це?

Відпочинок в унікальній інфрачервоній парній, де прогрів тіла досягається без пари і дискомфорту високих температур. Тепловий ефект забезпечують інфрачервоні промені - найкорисніші в сонячному спектрі. Сеанс проходить у невеликій затишній кабінці, обшитій натуральним деревом.

Як це відбувається?

Щасливчики відвідають затишний салон «Золотий хаммам», у стінах якого вони зможуть оцінити переваги інфрачервоної сауни. Попередньо прийнявши душ, вони зможуть розслабитися на сеансі розпарювання. Кабінка має невеликі розміри, проте, вдвох в ній можливо розміститися з комфортом. Тут відсутні гарячий пар і висока температура повітря. До того ж, завдяки впливу інфрачервоних променів, тіло прогрівається набагато ефективніше, ніж у звичайній сауні. Завершиться процедура приємним чаюванням.

Вдала альтернатива сауні з парою

Щоб насолодитися цілющим розпарюванням тіла не обов'язкові гарячий пар та віники. Інфрачервона сауна забезпечить приємний відпочинок і глибоке очищення організму без дискомфорту високих температур. Не дивлячись на те, що температура у кабінці набагато нижча, ніж у звичайній сауні, пропотіти можна в 1.5-3 рази інтенсивніше.

Моментальний цілющий ефект:

  • виводить шлаки і токсини
  • покращує кровообіг
  • знімає напругу в тілі

Видаються лазневі приналежності

Гостям запропонують повний комплект банного приладдя, яке зробить процедуру ще комфортнішою. Перед процедурою кожному видадуть одноразові тапочки і махровий рушник.

Місце проведення враження

Фотографії враження

193 відгуки від реальних людей

Інфрачервона сауна для двох

300 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39