2151
 

Подаруй відвідування інфрачервоної сауни для двох!

Пара вирушить до сауни з використанням інфрачервоних обігрівачів. Вони прогрівають в першу чергу тіло людини, а не повітря, тому їх тепло сприймається організмом дуже легко. Друзі зайдуть в кабіну разом або по черзі. Також під час або після сеансу можна прийняти душ. Процедура допомагає розслабитися, відновитися після фізичних навантажень, поліпшити якість сну. детальніше...

2 люд. до 90 хв. Використати до 30.04.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 15 604 раз
2 людини
до 90 хв.
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Пара вирушить до сауни з використанням інфрачервоних обігрівачів. Вони прогрівають в першу чергу тіло людини, а не повітря, тому їх тепло сприймається організмом дуже легко. Друзі зайдуть в кабіну разом або по черзі. Також під час або після сеансу можна прийняти душ. Процедура допомагає розслабитися, відновитися після фізичних навантажень, поліпшити якість сну.

Чому ми вибрали оздоровчий центр «Золотий хаммам»

Компанія надає послуги вже більше 10 років і працює в напрямку оздоровлення організму і естетики тіла. Вона отримала нагороду «За турботу про здоров'я нації». Розпарювання інфрачервоними променями проходить в спеціальній кабіні з натурального дерева. Всі необхідні лазневі приладдя відвідувачам видадуть на місці.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Золотий Хаммам - Оздоровчий центр (Позняки)
м. Позняки, пр-т. Григоренка, 39В Показати на мапі

214 відгуків

А
Артём
19 червня 2018
Понравилось абсолютно всё: очень дружелюбный персонал (улыбки не натянутые), чистота и порядок, приятный и необычный дизайн; что-то определённое выделить из этого Я не могу, т.к. всё было на лучшем уровне. Так что, ещё раз большое спасибо за подаренные впечатления.

22 грудня 2017
Понравилось впечатление.Как раз то,что надо для зимнего времени года.Удалось согреться и расслабиться.Приятная атмосфера и приветливый персонал.Спасибо!

Г
Галина
30 листопада 2017
Никогда раньше не была в инфракрасной сауне, очень понравилось. Подарок достался от подруги, очень ей благодарна, раньше не знала про БОДО. Очень удобная активация и хороший сервис, спасибо!

25 травня 2017
Подарила сертификат своим родителям. Они было очень довольными. Уютная атмосфера, чай и приятное отношение сотрудников к клиентам. Родители поставили 5 из 5. Довольные родители - довольная я. Спасибо bodo

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень