101241
 

Індивідуальний курс плавання

Цілих 5 індивідуальних занять сам на сам з досвідченим інструктором. Людина-амфібія вже не здаватиметься аж таким фантастичним героєм, коли професіонал навчить всіх основних прийомів: техніці правильного дихання, різних стилів плавання і технік пірнання. Сучасний басейн поділено на 4 доріжки довжиною 25 м. Температура води завжди комфортна для тіла - + 26-28 градусів. Спорткомплекс має аж 6 басейнів в різних точках столиці, тому можна обрати найближчий. детальніше

1 чол. 5 уроків по 45 хвилин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
5 уроків по 45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Обов'язкова довідка
Доступно з 1 року

Індивідуальний курс плавання - що це?

Повноцінний курс плавання, що складається з 5 індивідуальних занять. Можливість опанувати правильну техніку всіх основних стилів плавання - кроль на грудях і на спині, батерфляй і брас. Навчання відбувається під керівництвом досвідченого тренера в одному з просторих басейнів мережі «Планета Спорт». Усі вони оснащені 4-ма доріжками довжиною в 25 м! При цьому, температура води зробить кожне заняття максимально комфортним - 27-28 градусів.

Як все відбувається?

Щасливчик обере для навчання місце з найзручнішою локацією - комплекс «Планета Спорт» має в Києві 6 басейнів. Протягом 20 днів він зможе пройти повноцінний курс плавання. На нього чекають цілих 5 занять в компанії професійного тренера! На першому уроці інструктор оцінить рівень підготовки, складе індивідуальну програму уроків і видасть весь необхідний інвентар. Починаючи з засад правильного дихання, Щасливчик набуде нових корисних навичок - навчиться різних стилів плавання і технік пірнання.

Повноцінний навчальний курс

Курс складається з цілих 5 індивідуальних занять по 45 хвилин! Новачок набуде базових навичок, а бувалий плавець - вдосконалить свою майстерність. Тренер навчить:

  • правильного дихання
  • різних стилів плавання
  • технік пірнання

Просторий басейн на вибір

Спортивний комплекс «Планета Спорт» має у своєму розпорядженні цілу мережу басейнів! Отож гість зможе обрати найзручнішу для себе локацію. Кожен з 6 басейнів має по 4 доріжки довжиною 25 м. Температура води постійно підтримується на комфортному рівні - 27-28 градусів, а для дитячих басейнів - 32 градуси.

Захоплююче й корисно

Чудова нагода знайти нове хобі! Адже регулярні заняття плаванням не тільки захоплюючі, але й неймовірно корисні для здоров'я:

  • знімають стрес
  • зміцнюють м'язи
  • утворюють підтягнуту фігуру

10 відгуків реальних людей