35563
 

Індивідуальна косметика

Унікальна можливість обзавестися натуральною косметикою, створеної у відповідності до індивідуальних особливостей шкіри. Визначити її тип допоможе дерматолог з допомогою інноваційної системи відеосканування ARAMO SG. Отримані дані він направить у лабораторію, де в персональному порядку будуть виготовлені 2 креми для повік, а також на вибір для обличчя зволожуючий або живильний BB-крем. Компоненти для цих косметичних засобів в індивідуальному порядку замовляються на Кіпрі. При регулярному використанні кремів вистачить на 3-4 місяці. детальніше

1 чол. 2 тижня Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
2 тижня
Використати до 31.07.2017

Індивідуальна косметика - що це?

Виготовлення ексклюзивної натуральної косметики для обличчя за індивідуальною рецептурою. Креми виробляються у професійній лабораторії, а компоненти для них індивідуально замовляються на Кіпрі. Попередньо проводиться діагностика обличчя за допомогою приладу ARAMO SG. Це високотехнологічний відеосканер для експрес-аналізу стану та індивідуальних показників шкіри. На основі отриманих результатів, досвідчений косметолог підбере відповідний тип догляду, а вже за 2 тижні можна буде оцінити усі переваги унікальних кремів.

Як все відбувається?

Щаслива власниця сертифікату відвідає сучасну студію високоякісної косметики ICLab. Тут її зустріне професійний косметолог, який в індивідуальному порядку оцінить стан шкіри, уточнить, яким засобам догляду вона віддає перевагу. Потім профі зробить експрес-аналіз індивідуальних особливостей епідермісу за допомогою надсучасного обладнання. Результати діагностики в найдрібніших деталях будуть виведені на спеціальний екран. На основі отриманої інформації косметолог складе індивідуальну рецептуру кремів, які будуть ідеально пасувати саме для догляду за шкірою гості. Всього за 2 тижні можна буде забрати засоби догляду, вироблені в лабораторії центру дерматології та косметології.

Унікальний метод сканування шкіри обличчя

Дізнатися більше про індивідуальні особливості шкіри допоможе ультрасучасний винахід - ARAMO SG. За допомогою спеціального сенсора і відеокамери цей прилад сканує шкіру, обробляє інформацію і виводить її на екран комп'ютера. Він дозволяє виміряти вологість, еластичність, тип шкіри, рельєф шкіри, розмір пор, пігментацію, чутливість, глибину і ширину зморшок. Отримані дані аналізує косметолог з урахуванням способу життя гості, віку і сезону.

Ексклюзивна косметика за 2 тижні

Вся косметика складається тільки з природних інгредієнтів, які замовляються безпосередньо на Кіпрі! Вже за 14 днів можна забрати крем для шкіри навколо очей і ще один засіб на вибір:

  • крем для обличчя зі зволожуючим ефектом
  • поживний ВВ крем

Близько 4 місяців використання

Готові косметичні засоби у витончених баночках привезуть за вказаною адресою. Вони розраховані на регулярний догляд за обличчям. З урахуванням щоденного використання баночок вистачить на 3-4 місяці.

Місце проведення враження

23 відгуки від реальних людей