35563
 

Індивідуальна косметика

Унікальна можливість обзавестися натуральною косметикою, створеної у відповідності з індивідуальними особливостями шкіри. Визначити її тип допоможе дерматолог з допомогою інноваційної системи відеосканування ARAMO SG. Отримані дані він направить у лабораторію, де в персональному порядку будуть виготовлені 2 крему — для повік, а також на вибір для обличчя зволожуючий або живильний BB-крем. Компоненти для цих косметичних засобів в індивідуальному порядку замовляються на Кіпрі. При регулярному використанні кремів вистачить на 3-4 місяці. детальніше...

1 люд. 2 тижня Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
2 тижня
Використати до 30.11.2018

Індивідуальна косметика - що це?

Виготовлення ексклюзивної натуральної косметики для обличчя за індивідуальною рецептурою. Креми виробляються у професійній лабораторії, а компоненти для них індивідуально замовляються на Кіпрі. Попередньо проводиться діагностика обличчя за допомогою приладу ARAMO SG. Це високотехнологічний відеосканер для експрес-аналізу стану та індивідуальних показників шкіри. На основі отриманих результатів, досвідчений косметолог підбере відповідний тип догляду, а вже за 2 тижні можна буде оцінити усі переваги унікальних кремів.

Як все відбувається?

Щаслива власниця сертифікату відвідає сучасну студію високоякісної косметики ICLab. Тут її зустріне професійний косметолог, який в індивідуальному порядку оцінить стан шкіри, уточнить, яким засобам догляду вона віддає перевагу. Потім профі зробить експрес-аналіз індивідуальних особливостей епідермісу за допомогою надсучасного обладнання. Результати діагностики в найдрібніших деталях будуть виведені на спеціальний екран. На основі отриманої інформації косметолог складе індивідуальну рецептуру кремів, які будуть ідеально пасувати саме для догляду за шкірою гості. Всього за 2 тижні можна буде забрати засоби догляду, вироблені в лабораторії центру дерматології та косметології.

Унікальний метод сканування шкіри обличчя

Дізнатися більше про індивідуальні особливості шкіри допоможе ультрасучасний винахід - ARAMO SG. За допомогою спеціального сенсора і відеокамери цей прилад сканує шкіру, обробляє інформацію і виводить її на екран комп'ютера. Він дозволяє виміряти вологість, еластичність, тип шкіри, рельєф шкіри, розмір пор, пігментацію, чутливість, глибину і ширину зморшок. Отримані дані аналізує косметолог з урахуванням способу життя гості, віку і сезону.

Ексклюзивна косметика за 2 тижні

Вся косметика складається тільки з природних інгредієнтів, які замовляються безпосередньо на Кіпрі! Вже за 14 днів можна забрати крем для шкіри навколо очей і ще один засіб на вибір:

 • крем для обличчя зі зволожуючим ефектом
 • поживний ВВ крем

Близько 4 місяців використання

Готові косметичні засоби у витончених баночках привезуть за вказаною адресою. Вони розраховані на регулярний догляд за обличчям. З урахуванням щоденного використання баночок вистачить на 3-4 місяці.

Місце проведення враження:

I.C.Lab Individual Cosmetic
м.Вокзальная, вул.кудряшова, 3 Показати на мапі

23 відгуків реальних людей

6 грудня 2016
Очень все понравилось. Получила в подарок два сертификата. Во время изготовили и переслали два крема, ни надо было повторно ехать. Крем мне подошел.

10 листопада 2015
Получив в подарок несколько разных сертификатов, я долго думала на что их потратить, пока не попала на эту услугу. Я впервые узнала что такая услуга есть в Украине, конечно же сразу заинтересовалась, и сомнения по поводу сертификатов развеялись. Сама услуга достаточно интересная, я расчитывала что проведу там не более 15 минут, но не заметела как пролетел час))) Мне подробно рассказали про...
Получив в подарок несколько разных сертификатов, я долго думала на что их потратить, пока не попала на эту услугу. Я впервые узнала что такая услуга есть в Украине, конечно же сразу заинтересовалась, и сомнения по поводу сертификатов развеялись. Сама услуга достаточно интересная, я расчитывала что проведу там не более 15 минут, но не заметела как пролетел час))) Мне подробно рассказали про мою кожу, показали все ее плюсы и минусы,так же рассказали еще много чего интересного. Так же там можно приобрести косметику по уходу для разных типов кожи. Я взяла на пробу тоник, очень довольна, хотя мне достаточно сложно было подобрать тоник иза чувствительной кожи. Цены демократичные. Сей час жду свои крема. Это идеальный подарок для девушки!!!

О
Ольга
21 липня 2015
Очень полезный подарок!!!!!! Узнала много нового про свою кожу! На многие кремы бывает аллергия, этот же мне подошел идеально! Он очень легкий (для моей жирной кожи просто спасение) и не вызывает высыпаний.

16 березня 2015
Спасибо за интересную и полезную услугу! Организация и сама процедура понравились.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень