102141
 

Індивідуальна екскурсія для 2

Піша прогулянка по найцікавішим місцям Києва в компанії близької людини і персонального гіда. Маршрут пролягає по центру столиці, а ось тематику туру можна вибрати з 3-х варіантів на свій розсуд. Дізнатися секрети з історії Києва, розгадати містичні таємниці або налаштуватися на романтику і говорити виключно про кохання. Екскурсія триватиме близько 3 годин. Гуляти належить по самому центру міста. детальніше...

2 люд. 3 години Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
3 години
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2018

Індивідуальна пішохідна екскурсія для двох — що це?

Прогулянка центральними вуличками та подвір'ями столиці в супроводі професійного гіда. Його розповіді нададуть особливий зміст усьому, що можна буде побачити. Адже куди не глянь — довкола відбитки історії, секретної, містичної, а часом і романтичної. Фрагменти архітектури зберегли на собі почерк автора, місця — запам'ятали знаменитих героїв із минулого, мовчазні будинки стали свідками драматичних подій. Для індивідуальної екскурсії можна обрати одну з 3-х запропонованих тематик і отримати уявлення про життя столиці.

Як все відбувається?

Для своєї екскурсії Щасливчики зможуть самостійно обрати програму, спираючись на власні інтереси та побажання. Вибір можна зробити між невимушеним форматом романтичної прогулянки, цікавими секретами київських вуличок та хвилюючими розповідями про містичне минуле столиці. Визначившись із програмою, Щасливчики в обумовленому місці зустрінуться зі своїм персональним гідом. Він не тільки складе компанію в пішій прогулянці, але й виступить у ролі талановитого оповідача з масою інтригуючих подробиць у своєму оповіданні.

Екскурсія в індивідуальному форматі для двох

Нікого не доведеться чекати, нікого не потрібно наздоганяти й усе можна почути. Екскурсія в індивідуальному форматі подарує масу вражень тим, хто прагне досліджувати місто й бажає перейнятися його історією. Професійний гід готовий відповісти на всі питання і доповнити розповіді фактами, котрі не відшукаєш в підручниках.

3 програми туру на вибір:

 • Секретний Київ: сюрпризи, які ховаються на центральних подвір'ях столиці, найцікавіші історичні довідки та можливість поглянути на місто абсолютно по-новому
 • Містика Києва: загадкові таємниці й зникнення, язичницькі традиції, історії про відьом-Києвиць і прокляття князя Володимира, а також питання, які залишилися без відповідей
 • Романтичні історії Києва: любовні інтриги, якими славилося місто, і почуття знаменитих людей, що спалахнули на вуличках столиці.

Маршрути в самому серці міста

Усі екскурсійні маршрути прокладено в центрі столиці. У залежності від вибору туру погуляти можна буде по стародавньому Подолу, оглянути Софійську площу, зазирнути в Золотоворітський сквер або побачити Володимирський собор. На план пересування впливає обрана тематика. Наприклад, щоб зрозуміти містичне минуле столиці, доведеться навіть побувати на покинутому кладовищі!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

1 відгук

И
Ирина
15 вересня 2015
Выбрали для себя "романтические истории", раз уж пошли на экскурсию вдвоем. Очень впечатлила судьба Врубеля. Гид подсказал, что стоит поехать в Кирилловскую церковь и посмотреть его роспись иконостаса и стен. Обязательно сходим туда с мужем на ближайших выходных. А пока наслаждаемся послевкусием от экскурсии - было очень интересно и динамично. Выбор тематики, считаю, оказался очень удачным. Спасибо! С ув. Ирина и Александр

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень