100979
 

Подаруй гру в хокей!

Результативне тренування з хокею або захоплюючий товариський матч у складі аматорської команди «Фенікс». На 1 годину гравці з радістю приймуть нового учасника до своїх лав - і навіть видадуть йому персональну футболку з номером, ковзани відповідного розміру, шолом і ключку. Персональний тренер також внесе свою частку: залежно від обраного формату враження, він або проведе заняття, або виступить в ролі арбітра. детальніше

1 чол. до 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 294 рази
1 людина
до 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Доступно з 16 років

Гра в хокей - що це?

Унікальна нагода відчути себе учасником любительської команди ХК «Фенікс». Її гравці - колишні професійні хокеїсти і захоплені спортсмени. В залежності від рівня підготовки можна потренуватися з командою на льоду або ж взяти участь у справжньому товариському поєдинку. Координує та спрямовує досвідчений тренер, а вся необхідна екіпіровка видається на місці.

Як все відбувається?

Перше знайомство з гравцями аматорської команди ХК «Фенікс» чекає на Щасливчика у роздягальні. Тут він зможе одягатися в професійну екіпіровку, яку підберуть в індивідуальному порядку. В залежності від рівня навичок Щасливчик зможе потренуватися у складі аматорської команди ХК «Фенікс» або ж взяти участь у їх товариському поєдинку. Гравці з «досвідом» зможуть позмагатися на льоду з гідними супротивниками, а новачки - удосконалити навички катання на ковзанах, навчитися давати раду ключці, здійснювати базові паси і удари.

Тренування або гра в аматорській команді ХК «Фенікс»

Гравці хокейної команди «Фенікс» із задоволенням приймуть захопленого новачка в свою велику і дружню родину. Це унікальна нагода долучитися до хокейного спорту, відчути себе справжнім гравцем і забити свою першу шайбу!

Гра з професійними хокеїстами

Більшість учасників як гри, так і тренування - колишні профі і аматори хокейного спорту. Це унікальний шанс перейняти їхній багаторічний досвід, поспостерігати за гравцями не з трибун, а безпосередньо на льоду!

Все включено

Перед виходом на лід підберуть усю необхідну екіпіровку, а саме:

  • хокейні ковзани і рукавички
  • шолом і нагрудник
  • наколінники і налокітники
  • хокейні шорти, майку і гетри
  • ключку

8 відгуків реальних людей