102279
 

Гра «Секретні матеріали» для 4

Інтерактивна гра у стилі культового серіалу «Секретні матеріали». Компанія з 4 чоловік потрапить на базу підготовки агентів ФБР, де всіх розділять на 2 спеціальності: детективів і криміналістів. Після навчання необхідно буде пройти квест-лінію з 5 кімнат і виконати місію — визначити, де приземлиться НЛО. Занурення в ігрову реальність відбувається завдяки команді професійних акторів, масштабних декорацій на території занедбаного заводу та деталізованого захоплюючого сценарію. Боротися за перемогу будуть ще й інші учасники — до 150 осіб. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
4 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2018

Гра «Секретні матеріали» для 4 — що це?

Масштабна детективна гра із залученням великої кількості учасників. У квесті задіяні актори, сценаристи, декоратори, які створюють умови для максимального занурення в сюжет. Мета гри  — пройти квест-лінію з 5 кімнат, розгадати всі головоломки та вирахувати місце приземлення тарілки НЛО. Поки одні команди вирішують інтелектуальні головоломки й розкривають справу, інші розважаються грою в лазертаг і виконують спортивні завдання для спецназу. Подарунковий сертифікат розрахований на 4 чоловік.

Як все відбувається?

Щасливчик збирає команду з 4 людей і разом вони прибувають на секретну базу ФБР. Їх ділять за спеціальностями на детективів і криміналістів. Залежно від напрямку, кожен учасник отримує відповідну уніформу, а потім проходить 40-хвилинне навчання. Детективи зосереджуються на вивченні історії ФБР, логічних завданнях, а криміналісти посягають тонкощі лабораторних дослідів і програмування. Після цього команда знову об'єднується, щоб розкрити секретну справу. Коли мета досягнута, можна залишитися у відкритому кінотеатрі й насолодитися переглядом серіалу «Секретні матеріали».

Інтерактивна гра в реальному часі

Квест в унікальному ігровому форматі стирає межі між реальністю та вигадкою. У грі одночасно можуть брати участь до 150 чоловік. І це далеко не всі переваги:

 • гра проходить на території занедбаного заводу, яка декорована в стилі секретної бази ФБР
 • модерують квест близько 20 професійних акторів (детективи, співробітники лабораторії, ув'язнені та ін)
 • закручений сюжет з несподіваними поворотами дозволяє повністю залучити учасників в ігровий процес

Командні завдання та індивідуальні

Кожен гравець команди являє собою цінність, адже проходить профільне навчання в рядах спецагентів. Усі отримують різні навички: програмування, дешифрування, виконання хімічних дослідів та ін. Коли команда з 4 осіб відправиться проходити квест-кімнати — їм знадобляться ці знання, а також взаємовиручка та винахідливість.

За сюжетом серіалу «Секретні матеріали»

Тематика квесту не залишить байдужими шанувальників знаменитої детективної історії. А ті, хто не знайомий з легендарними Малдером і Скаллі, обов'язково захочуть дізнатися про всі їх успішні розслідування.

Місце проведення враження:

Mystery Play "Секретні матеріали"
м Чернігівська, вул. Магнітогорська, 1а Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

31 травня 2017
Мне это "впечатление" подарил на ДР мой брат и я скажу, что я этому очень рад. Это запоминающийся подарок Больше всего мне понравились элементы неожиданности в этой игре. Казалось бы игра игрой, но внезапные появления некоторых персонажей очень даже порадовали.Так же впечатлили квестовые задачи и атмосфера в которую тебя погружают в процессе их выполнения. Так же не могу не заметить хорошую...
Мне это "впечатление" подарил на ДР мой брат и я скажу, что я этому очень рад. Это запоминающийся подарок Больше всего мне понравились элементы неожиданности в этой игре. Казалось бы игра игрой, но внезапные появления некоторых персонажей очень даже порадовали.Так же впечатлили квестовые задачи и атмосфера в которую тебя погружают в процессе их выполнения. Так же не могу не заметить хорошую игру актеров, которые участвовали в этом. Весьма натурально было. В целом очень доволен и рекомендую всем)

8 травня 2017
Дуже атмосферна гра. Пророблені навіть мілкі деталі, які не впливають на квест, але додають відчуття погруження в гру. Сам квест також доволі цікавий, середньої складності, але треба бути достатньо уважним під час навчання, щоб не підвести команду

5 травня 2017
Огромное спасибо организаторам за крутейшее времяпровождение. Происходит полное погружение в атмосферу игры, очень динамично, разнообразно, эмоционально. Время пролетело очень быстро. Здорово, что задания очень разнообразны - как на умственные усилия, так и на физические. Еще и несколько интересных новых навыков приобрели) Рекомендую!

Ю
Юлия
10 квітня 2017
Дякую команді bodo за надані послуги.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень