102279
 

Подаруй гру «Секретні матеріали» для компанії!

Інтерактивна гра у стилі культового серіалу «Секретні матеріали». Компанія з 4 людей потрапить на базу підготовки агентів ФБР, де всіх розділять на 2 спеціальності: детективів і криміналістів. Після навчання необхідно буде пройти квест-лінію з 5 кімнат і виконати місію — визначити, де приземлиться НЛО. Занурення в ігрову реальність відбувається завдяки команді професійних акторів, масштабних декорацій на території занедбаного заводу та деталізованому захоплюючому сценарію. Боротися за перемогу будуть і інші учасники — до 150 осіб.  детальніше

4 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
4 людини
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Проходить у групі

Гра «Секретні матеріали» для 4 — що це?

Масштабна детективна гра із залученням великої кількості учасників. У квесті задіяні актори, сценаристи, декоратори, які створюють умови для максимального занурення в сюжет. Мета гри  — пройти квест-лінію з 5 кімнат, розгадати всі головоломки та вирахувати місце приземлення тарілки НЛО. Поки одні команди вирішують інтелектуальні головоломки й розкривають справу, інші розважаються грою в лазертаг і виконують спортивні завдання для спецназу. Подарунковий сертифікат розрахований на 4 чоловік.

Як все відбувається?

Щасливчик збирає команду з 4 людей і разом вони прибувають на секретну базу ФБР. Їх ділять за спеціальностями на детективів і криміналістів. У залежності від напрямку, кожен учасник отримує відповідну уніформу, а потім проходить 40-хвилинне навчання. Детективи зосереджуються на вивченні історії ФБР, логічних завданнях, а криміналісти посягають тонкощі лабораторних дослідів і програмування. Після цього команда знову об'єднується, щоб розкрити секретну справу. Коли мета досягнута, можна залишитися у відкритому кінотеатрі й насолодитися переглядом серіалу «Секретні матеріали».

Інтерактивна гра в реальному часі

Квест в унікальному ігровому форматі стирає межі між реальністю та вигадкою. У грі одночасно можуть брати участь до 150 чоловік. І це далеко не всі переваги:

  • гра проходить на території занедбаного заводу, яка декорована в стилі секретної бази ФБР
  • модерують квест близько 20 професійних акторів (детективи, співробітники лабораторії, ув'язнені та ін)
  • закручений сюжет з несподіваними поворотами дозволяє повністю залучити учасників в ігровий процес

Командні завдання та індивідуальні

Кожен гравець команди являє собою цінність, адже проходить профільне навчання в рядах спецагентів. Усі отримують різні навички: програмування, дешифрування, виконання хімічних дослідів та ін. Коли команда з 4 осіб відправиться проходити квест-кімнати — їм знадобляться ці знання, а також взаємовиручка та винахідливість.

За сюжетом серіалу «Секретні матеріали»

Тематика квесту не залишить байдужими шанувальників знаменитої детективної історії. А ті, хто не знайомий з легендарними Малдером і Скаллі, обов'язково захочуть дізнатися про всі їх успішні розслідування.

Місце проведення враження

5 відгуків реальних людей