102278
 

Гра «Секретні матеріали» для 2

Гра за мотивами серіалу «Секретні матеріали» — одночасно в ній можуть брати участь до 150 чоловік. Сертифікат дає право на проходження квесту 2 гравцям. Вони опиняться на таємній базі підготовки спецагентів ФБР і створять команду, об'єднавшись з іншими учасниками квесту. Спочатку передбачено навчання базових дисциплін — криміналістиці та детективній справі, а після — секретна місія для кожної команди. Тематичні декорації, участь акторів і захоплюючий сюжет дозволять повною мірою відчути себе секретним агентом. Після закінчення квесту всіх гравців чекає перегляд кращих серій «Секретних матеріалів» на відкритому повітрі. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.12.2018

Гра «Секретні матеріали» для двох — що це?

Таємні шифри, загадка інопланетного вторгнення та смуга перешкод очікують гравців на секретній базі агентів ФБР. Першим завданням буде визначитися, до кого себе зарахувати — до детективів або криміналістів. Приготуйтеся уважно слухати і запам'ятовувати — отримана інформація обов'язково знадобиться для проходження лінійного квесту. Попереду 5 кімнат, наповнених таємницями і загадками. Спеціальні костюми, тематичні декорації та продуманий сюжет дозволять повністю зануритися в атмосферу серіалу.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають територію покинутого заводу, де їх будуть чекати інші учасники квесту. Розділившись на команди, гравці виберуть одну з запропонованих спеціальностей і підуть за інструктором в спеціальну кімнату, де буде проходити навчання. Наступний тест визначить, наскільки уважні були команди, і 2 кращих першими зможуть пройти квест, відшукати докази та вирішити загадку прибульців. Кожен гравець незамінний, адже він володіє специфічними знаннями та навичками.

Фантастичний сюжет з серіалу «Секретні матеріали»

Серіал «Секретні матеріали» має мільйони шанувальників у всьому світі. Історія про 2-х напарників-детективів, які розслідують містичні події та таємничі зникнення, увійшла в золотий фонд американського кіно. В основу квесту закладена основна сюжетна лінія серіалу — прибуття космічних прибульців на Землю.

Масштабний квест з ефектом повного занурення

Щоб пройти квест, учасники повинні вирішити безліч завдань. Модерувати гру будуть професійні актори, які ні на секунду не відступлять від своєї ролі. Оригінальні декорації змусять повірити в реальність того, що відбувається.

Підготовка у Федеральному бюро розслідувань

Учасників очікує навчання на одній зі спеціальностей на вибір, під час якого вони зможуть дізнатися для себе багато нового:

 • отримають коротку інформацію про історію ФБР і навчаться розгадувати шифри
 • виконають хімічні експерименти та освоять основи програмування
 • пройдуть невеликий курс фізичної підготовки
 • навчаться прицільно стріляти, граючи в лазертаг

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Mystery Play "Секретні матеріали"
м Чернігівська, вул. Магнітогорська, 1а Показати на мапі

15 відгуків

31 травня 2017
Мне это "впечатление" подарил на ДР мой брат и я скажу, что я этому очень рад. Это запоминающийся подарок Больше всего мне понравились элементы неожиданности в этой игре. Казалось бы игра игрой, но внезапные появления некоторых персонажей очень даже порадовали.Так же впечатлили квестовые задачи и атмосфера в которую тебя погружают в процессе их выполнения. Так же не могу не заметить хорошую...
Мне это "впечатление" подарил на ДР мой брат и я скажу, что я этому очень рад. Это запоминающийся подарок Больше всего мне понравились элементы неожиданности в этой игре. Казалось бы игра игрой, но внезапные появления некоторых персонажей очень даже порадовали.Так же впечатлили квестовые задачи и атмосфера в которую тебя погружают в процессе их выполнения. Так же не могу не заметить хорошую игру актеров, которые участвовали в этом. Весьма натурально было. В целом очень доволен и рекомендую всем)

8 травня 2017
Дуже атмосферна гра. Пророблені навіть мілкі деталі, які не впливають на квест, але додають відчуття погруження в гру. Сам квест також доволі цікавий, середньої складності, але треба бути достатньо уважним під час навчання, щоб не підвести команду

5 травня 2017
Огромное спасибо организаторам за крутейшее времяпровождение. Происходит полное погружение в атмосферу игры, очень динамично, разнообразно, эмоционально. Время пролетело очень быстро. Здорово, что задания очень разнообразны - как на умственные усилия, так и на физические. Еще и несколько интересных новых навыков приобрели) Рекомендую!

Ю
Юлия
10 квітня 2017
Дякую команді bodo за надані послуги.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень