102278
 

Подаруй гру «Секретні матеріали» для двох!

Гра за мотивами серіалу «Секретні матеріали» — одночасно в ній можуть брати участь до 150 чоловік. Сертифікат дає право на проходження квесту 2 гравцям. Вони опиняться на таємній базі підготовки спецагентів ФБР і створять команду, об'єднавшись з іншими учасниками квесту. Спочатку передбачено навчання базових дисциплін — криміналістиці і детективному справі, а після — секретна місія для кожної команди. Тематичні декорації, участь акторів і захоплюючий сюжет дозволять повною мірою відчути себе секретним агентом. Після закінчення квесту всіх гравців чекає перегляд кращих серій «Секретних матеріалів» на відкритому повітрі. детальніше

2 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
2 людини
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Проходить у групі

Гра «Секретні матеріали» для двох — що це?

Таємні шифри, загадка інопланетного вторгнення і смуга перешкод очікують гравців на секретній базі агентів ФБР. Першим завданням буде визначитися, до кого — детективів або криміналістам — себе зарахувати. Приготуйтеся уважно слухати і запам'ятовувати — отримана інформація обов'язково знадобиться для проходження лінійного квесту. Попереду 5 кімнат, наповнених таємницями і загадками. Спеціальні костюми, тематичні декорації і продуманий сюжет дозволять повністю зануритися в атмосферу серіалу.

Як все проходить?

Щасливчики відправляться на територію покинутого заводу, де їх будуть чекати інші учасники квесту. Розділившись на команди, гравці виберуть одну з запропонованих спеціальностей і підуть за інструктором в спеціальну кімнату, де буде проходити навчання. Наступний тест визначить, наскільки уважні були команди, і 2 кращих першими зможуть пройти квест, відшукати докази і вирішити загадку прибуття прибульців. Кожен гравець незамінний, адже він володіє специфічними знаннями та навичками.

Фантастичний сюжет з серіалу «Секретні матеріали»

Серіал «Секретні матеріали» придбав мільйони шанувальників у всьому світі. Історія про 2-х напарниках-детективах, які розслідують містичні події і таємничі зникнення, увійшла в золотий фонд американського кіно. В основу квесту закладена основна сюжетна лінія серіалу — прибуття космічних прибульців на Землю.

Масштабний квест з ефектом повного занурення

Щоб пройти квест, учасники повинні будуть вирішити безліч завдань. Модерувати гру будуть професійні актори, які секунд не відступлять від своєї ролі. Оригінальні декорації змусять повірити в реальність того, що відбувається.

Підготовка у Федеральному бюро розслідувань

Учасників очікує навчання однієї зі спеціальностей на вибір, під час якого вони зможуть дізнатися для себе багато нового:

  • отримають коротку інформацію про історії ФБР і навчаться розгадувати шифри
  • виконають хімічні експерименти і освоять основи програмування
  • пройдуть невеликий курс фізичної підготовки
  • навчаться прицільно стріляти, граючи в лазертаг

Місце проведення враження

5 відгуків реальних людей