102278
 

Подаруй гру «Секретні матеріали» для двох!

Гра за мотивами серіалу «Секретні матеріали» — одночасно в ній можуть брати участь до 150 чоловік. Сертифікат дає право на проходження квесту 2 гравцям. Вони опиняться на таємній базі підготовки спецагентів ФБР і створять команду, об'єднавшись з іншими учасниками квесту. Спочатку передбачено навчання базових дисциплін — криміналістиці і детективному справі, а після — секретна місія для кожної команди. Тематичні декорації, участь акторів і захоплюючий сюжет дозволять повною мірою відчути себе секретним агентом. Після закінчення квесту всіх гравців чекає перегляд кращих серій «Секретних матеріалів» на відкритому повітрі. подробнее...

2 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2017

Гра «Секретні матеріали» для двох — що це?

Таємні шифри, загадка інопланетного вторгнення і смуга перешкод очікують гравців на секретній базі агентів ФБР. Першим завданням буде визначитися, до кого — детективів або криміналістам — себе зарахувати. Приготуйтеся уважно слухати і запам'ятовувати — отримана інформація обов'язково знадобиться для проходження лінійного квесту. Попереду 5 кімнат, наповнених таємницями і загадками. Спеціальні костюми, тематичні декорації і продуманий сюжет дозволять повністю зануритися в атмосферу серіалу.

Як все проходить?

Щасливчики відправляться на територію покинутого заводу, де їх будуть чекати інші учасники квесту. Розділившись на команди, гравці виберуть одну з запропонованих спеціальностей і підуть за інструктором в спеціальну кімнату, де буде проходити навчання. Наступний тест визначить, наскільки уважні були команди, і 2 кращих першими зможуть пройти квест, відшукати докази і вирішити загадку прибуття прибульців. Кожен гравець незамінний, адже він володіє специфічними знаннями та навичками.

Фантастичний сюжет з серіалу «Секретні матеріали»

Серіал «Секретні матеріали» придбав мільйони шанувальників у всьому світі. Історія про 2-х напарниках-детективах, які розслідують містичні події і таємничі зникнення, увійшла в золотий фонд американського кіно. В основу квесту закладена основна сюжетна лінія серіалу — прибуття космічних прибульців на Землю.

Масштабний квест з ефектом повного занурення

Щоб пройти квест, учасники повинні будуть вирішити безліч завдань. Модерувати гру будуть професійні актори, які секунд не відступлять від своєї ролі. Оригінальні декорації змусять повірити в реальність того, що відбувається.

Підготовка у Федеральному бюро розслідувань

Учасників очікує навчання однієї зі спеціальностей на вибір, під час якого вони зможуть дізнатися для себе багато нового:

  • отримають коротку інформацію про історії ФБР і навчаться розгадувати шифри
  • виконають хімічні експерименти і освоять основи програмування
  • пройдуть невеликий курс фізичної підготовки
  • навчаться прицільно стріляти, граючи в лазертаг

Місце проведення враження:

Mystery Play "Секретні матеріали"
м Чернігівська, вул. Магнітогорська, 1а Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
10 квітня 2017
Дякую команді bodo за надані послуги.

2 квітня 2017
Грав в цю гру. Дуже сподобався продуманий сюжет, максимальне занурення в ігровий процес і насиченість подіями. Рекомендую всім спробувати себе в даній грі.

28 березня 2017
Сертификат подарили нам с подругой ко Дню Рождения (разница в 4 дня). Воспользовались в пользу данного интерактивного квеста "Секретные Материалы". Ничего негативного сказать не могу, три часа пролетело незаметно, было и страшно и весело. Рекомендую тем, кто хочет провести с друзьями время в выходной день необычно и продуктивно =) P.S. Прихватите с собой фонарик)

М
Максим
7 березня 2017
Было интересно и увлекательно, три часа пролетели незаметно. Я давно хотел попробовать этот квест, а после того как мне подарили сертификат - мечта сбылась. Есть конечно небольшие недоработки, но вцелом его изюминка в интерактивности стоит того, чтобы поучаствовать. Рекомендую взять с собой хотябы один фонарик на команду, хлопушку и проверенных друзей. Там можно отлично повеселиться ;-)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень