102281
 

Подаруй гру In Time!

Масштабна квест-гра за мотивами фільму «Час» з повним зануренням в сюжет. В історії задіяно понад 20 професійних акторів, які допомагають створити ефект причастя до світу вигаданої реальності. Учасники квесту стають бранцями гетто і повинні вижити за всяку ціну. Плата за життя — час. Як тільки вона закінчується, команди вибувають з гри.  подробнее...

1 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
1 людина
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2017

Гра In Time — що це?

Захоплююча історія у стилістиці американського фентезі. Ідея квесту запозичена з фільму «Час», де хвилини є основною валютою і від їх кількості залежить життя. Усі гравці об'єднаються у «сім'ї», команди по 3-6 людей, і спробують вижити в умовах гетто. Загальна кількість учасників квесту — до 200 осіб. Зворотний відлік часу починається з перших секунд гри.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на стилізовану територію умовного гетто в НСК «Олімпійський». На етапі реєстрації він об'єднається з іншими учасниками квесту і створить свою «сім'ю» — команду, з якою пройде всі випробування. З перших секунд учасники опиняться під тиском — не буде шансів ні для перепочинку, ні для розслаблення. Потрапивши під прес тоталітарного режиму, Щасливчик відчує гостру нестачу часу. Цей фактор буде тримати в напрузі й наповнить гру адреналіном.

Усі учасники обмежені в часі

Ні секунди без азарту й гострих відчуттів. Головний стимул для гравців і основний спосіб виживання в умовах гетто. Усі учасники намагаються отримати додаткові хвилини, щоб їх життя не закінчилися.

Повномасштабний квест у НСК «Олімпійський»:

  • величезна площа території — 15 тис. кв. м.
  • над створенням квесту працювали декоратори та сценаристи
  • більше 200 учасників грають одночасно
  • задіяно понад 20 акторів

За мотивами фантастичного триллера «Час»

Сценарій квесту — інтерпретація голлівудського гостросюжетного фільму. У його основі ідея, що людина, яка не купила час, — помирає. 

Місце проведення враження:

Під Замком In Time
м. Олімпійський, вул. Велика Васильківська 55 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

А
Алена
29 вересня 2016
Очень понравилось,было здорово!

Т
Тарас
27 вересня 2016
Игра супер! Все очень понравилось, за два часа наша команда так и не реализовала всех возможностей, хотя побегали знатно. Много всего интересного.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень