102283
 

Гра In Time для компанії

Масштабний квест за мотивами фантастичного трилера «Час». Одночасно в грі беруть участь до 200 осіб. Всі вони потрапляють в гетто, де єдина діюча валюта — час. Як тільки гравці опиняться на території — почнеться зворотний відлік. Потрібно буде робити все можливе, щоб збільшити кількість дорогоцінних хвилин, — виконувати завдання і взаємодіяти з іншими учасниками і акторами. Гра проходить в НСК «Олимпийский».  подробнее...

4 чол. до 3 годин Використати до 30.09.2017
Неактивне враження
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2017

Квест In Time для 4 — що це?

Занурення в унікальний ігровий світ зі своїми правилами і законами. На масштабній території збереться близько 200 гравців, які об'єднаються в команди («сім'ї») по 3-6 чоловік. З ними будуть взаємодіяти понад 20 професійних акторів, чия присутність додасть події максимальної реалістичності. Учасники стануть героями американського фентезі, їх головна мета — накопичити якомога більше хвилин, щоб вижити.

Як все проходить?

Щасливчик і його команда опиняться на парковці НСК «Олімпійський», стилізованої під гетто. Їх «сім'я» отримає стартовий час, відлік якого почнеться разом з грою. Як тільки таймер запущено — не можна зупинятися ні на мить. Важливо не тільки зберегти хвилини, але й накопичити нові. Від цього залежить виживання команди на ігровому майданчику.

За мотивами американської антиутопії «Час»

Фантастичний трилер з незвичайним сюжетом вийшов на екрани в 2011 році. Це історія про тоталітарний світ, де гроші знецінені, а головною валютою став час. Ідею використовували творці київського квесту, адже основне, за що борються учасники гри, — додаткові хвилини.

Проти годинникової стрілки: рахунок на секунди

Життя кожної команди на волосині, тому що учасники загнані в жорсткі часові рамки. Як тільки закінчуються хвилини — «сім'я» припиняє участь у квесті. Одночасно за перемогу борються близько 200 гравців, модерують їх дії понад 20 професійних акторів.

Реалістичний ігровий світ — декорації гетто

На території 15 тисяч кв. м облаштовано майданчик, стилізований під гетто. Враження від гри багаторазово підсилюють:

  • тематично оформлені зони
  • ігрові артефакти
  • оригінальні декорації

Місце проведення враження:

Під Замком In Time
м. Олімпійський, вул. Велика Васильківська 55 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

А
Алена
29 вересня 2016
Очень понравилось,было здорово!

Т
Тарас
27 вересня 2016
Игра супер! Все очень понравилось, за два часа наша команда так и не реализовала всех возможностей, хотя побегали знатно. Много всего интересного.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень