102282
 

Гра In Time для двох

Квест-гра в стилі голлівудського фільму «Час». Близько 200 учасників, декорований майданчик біля стадіону «Олімпійський», понад 20 професійних акторів — усе це створює ефект участі в масштабній події. З початком гри стартує зворотний відлік часу. Усі учасники — бранці гетто, і від кожної хвилини, витраченої даремно, залежить їх життя. Враження розраховано на 2 чоловік.  детальніше

2 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
2 людини
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Доступно з 12 років
Проходить у групі

Квест «Вийти з Олімпійського» для двох — що це?

Гра за мотивами американського фентезі для 2-х друзів. Учасники потраплять на територію стилізованого гетто й об'єднаються з іншими гравцями в «сім'ю» — команду з 3-6 осіб. Завдання кожної родини — протриматися у грі будь-якою ціною і отримати максимальну кількість часу. Здійснити це можна, взаємодіючи з акторами й виконуючи їх завдання.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять на територію НСК «Олімпійський», де розгорнеться дія квесту. Об'єднавшись з іншими учасниками, вони створять команду для проходження квесту. Потім почнеться найцікавіше — повне занурення у світ вигаданої реальності, створений талановитими акторами, сценаристами та декораторами. Щасливчики опиняться у тоталітарному гетто, де час — основна валюта для виживання.

Кинути виклик часу, щоб вижити

Квест з напруженим сюжетом. Встигнути за часом, який тане з кожною секундою, протриматися у грі якомога довше, не підвести команду. Усе це створює атмосферу азарту й дарує потужний заряд яскравих емоцій.

Вражаючі масштаби квесту:

  • площа «гетто» — 15 тис. кв. м.
  • 20 професійних акторів
  • декоратори та сценаристи
  • 200 учасників

За сюжетом голлівудського фільму «Час»

Тематика квесту не залишить байдужими шанувальників знаменитої історії. Сценарій гри — адаптований варіант кіносаги. Відчути себе героєм фільму, потрапивши в екстремальні умови, зможе кожен.

2 відгуки від реальних людей