102500
 

Подаруй гру «Бійцівський клуб» для компанії!

Квест за мотивами фільму «Бійцівський клуб» розрахований на компанію до 4 осіб. Протягом 2 годин Щасливчики будуть не тільки розгадувати загадки, приміряючи ролі улюблених персонажів, але й брати активну участь у шоу. Для більшої реалістичності в ньому задіяні актори і кілька 3D проекцій. Вжитися в роль допоможуть візажисти Make Me Up Academy. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 30.11.2018
4 людини
до 2 годин
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Гра «Бійцівський клуб для компанії» — що це?

Гра з зануренням за мотивами культового фільму «Бійцівський клуб» надовго залишить приємний післясмак. Щасливчик і його компанія опиняться в антуражі знайомого їм твору. Перед ними постануть дилеми, які стояли перед головними персонажами цього фільму, — звичний порядок сучасного світу з його споживчою системою та свидкоплинною модою або ж привабливі і водночас екстремістські ідеї Бійцівського клубу.

Як все відбувається?

Mystery Play відкриває свої двері для компаній до 4 осіб, щоб занурити їх у світ Бійцівського клубу. Кожен отримає свою роль — Тайлера Дердена, Марли Сінгер, Містера Ангела або будь-якого іншого персонажа. На майданчику з декораціями у 3 000 квадратних метрів Щасливчиків чекають загадки, для вирішення яких потрібні спільні зусилля всіх членів команди.

Повне занурення

Щоб повністю перейнятися відповідною атмосферою і на час квесту повірити в реальність подій, що розігруються, в ньому задіяні понад 20 акторів, яким так само, як і Щасливчикам, нанесуть грим у вигляді побоїв.

Нові технології

У грі використовують 3D проекції, які є новинкою в сфері квест-розваг. Ця технологія робить шоу ще більш захоплюючим і непередбачуваним.

Післяквестові розваги

Коли Щасливчики пройдуть всі випробування, вони розслабляться в барі і подивляться фільм, по якому й був створений квест. У невимушеній обстановці вони зможуть обговорити всі вдалі і несподівані моменти гри та поділитися своїми враженнями. Також їх чекає безліч атмосферних фотозон.

Місце проведення враження:

Mystery Play - Бійцівський клуб
м. Лісова, вул. Беломорская, 1Акб, біля центрального входу в«Арт-Платформа Завод» Показати на мапі

4 відгуки від реальних людей

21 березня 2018
Дуже сподобалось!!! Спершу не все було зрозуміло, але згодом ввійшли в азарт і насолоджувались грою! У нас був дівчачий колектив з 7 чоловік і всі залишились задоволені! Хлопці-актори крутезні)))

Я
Яна
5 вересня 2017
Все понравилось, было супер! Спасибо!

А
Анна
24 червня 2017
Во-первых, огромное спасибо за то, что возвратили старый добрый Бойцовский клуб. Любимая книга и любимый фильм в реальной жизни - это круто! Из актеров понравился лишь Тайлер (вообще на высоте) и несколько "бойцов". Остальные как-то не совсем передали истинную атмосферу БК. С самого начала было как-то скучно, не хватало эмоций, понравилось лишь последнее задание. Сам БК - психоделический и...
Во-первых, огромное спасибо за то, что возвратили старый добрый Бойцовский клуб. Любимая книга и любимый фильм в реальной жизни - это круто! Из актеров понравился лишь Тайлер (вообще на высоте) и несколько "бойцов". Остальные как-то не совсем передали истинную атмосферу БК. С самого начала было как-то скучно, не хватало эмоций, понравилось лишь последнее задание. Сам БК - психоделический и напряженный фильм, вот этой напряженности не хватило :( За грим трудно что-то сказать, я на него опоздала, а в остальных были лишь пару царапин и синяков. Но идея очень крутая, декорации отлично подобраны. Прекрасно провела время и окунулась в любимую с детства книгу. Ещё раз респект Тайлеру!

И
Игорь
12 травня 2017
Я в восторге! Актеры играют великолепно - бац и ты уже забыл о том, что полчаса назад ехал в машине по Киеву)) Ты становишься частью этого всего и вживаешься в роль моментально. Отдельный респект ребятам за грим - он добавляет антуража и брутальности, все бегают размалеванные, с синяками и ссадинами, как будто реально только что навешали кому-то)) Одним словом, ставлю твердую пять!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень