Подаруй гру «Бійцівський клуб» для компанії!

подарували вже 209 разів
4 людини
до 2 годин
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі зустрінуться на території арт-заводу «Платформа». Кожен отримає свою роль — Тайлера Дердена, Марли Сінгер, Містера Ангела або будь-якого іншого персонажа. Гримери нанесуть гравцям сліди побоїв, після чого вони зможуть влитися в сюжет. Компанія буде вирішувати головоломки і взаємодіяти з іншими учасниками клубу.

Чому ми вибрали шоу-квест Mystery Play

Гра відбудеться на локації в 3000 квадратних метрів. По всій території встановлені декорації та стилізовані фотозоні. У квесті задіяні актори. Вжитися в роль допоможуть візажисти Make Up Me Academy. Для відтворення атмосфери «клубу» використовуються сучасні проекції.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Евгения
21 марта 2018
https://www.facebook.com/100009641320969
Дуже сподобалось!!! Спершу не все було зрозуміло, але згодом ввійшли в азарт і насолоджувались грою! У нас був дівчачий колектив з 7 чоловік і всі залишились задоволені! Хлопці-актори крутезні)))
Яна
5 сентября 2017
https://www.facebook.com/100001554202579
Все понравилось, было супер! Спасибо!
Анна
24 июня 2017
Во-первых, огромное спасибо за то, что возвратили старый добрый Бойцовский клуб. Любимая книга и любимый фильм в реальной жизни - это круто! Из актеров понравился лишь Тайлер (вообще на высоте) и несколько "бойцов". Остальные как-то не совсем передали истинную атмосферу БК. С самого начала было как-то скучно, не хватало эмоций, понравилось лишь последнее задание. Сам БК - психоделический и напряженный фильм, вот этой напряженности не хватило :( За грим трудно что-то сказать, я на него опоздала, а в остальных были лишь пару царапин и синяков. Но идея очень крутая, декорации отлично подобраны. Прекрасно провела время и окунулась в любимую с детства книгу. Ещё раз респект Тайлеру!
Игорь
12 мая 2017
Я в восторге! Актеры играют великолепно - бац и ты уже забыл о том, что полчаса назад ехал в машине по Киеву)) Ты становишься частью этого всего и вживаешься в роль моментально. Отдельный респект ребятам за грим - он добавляет антуража и брутальности, все бегают размалеванные, с синяками и ссадинами, как будто реально только что навешали кому-то)) Одним словом, ставлю твердую пять!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки