102500
 

Подаруй гру «Бійцівський клуб» для компанії!

Квест за мотивами фільму «Бійцівський клуб» розрахований на компанію до 4 осіб. Протягом 2 годин Щасливчики будуть не тільки розгадувати загадки, приміряючи ролі улюблених персонажів, але й брати активну участь у шоу. Для більшої реалістичності в ньому задіяні актори і кілька 3D проекцій. Вжитися в роль допоможуть візажисти Make Me Up Academy. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 28.02.2019
4 людини
до 2 годин
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Гра «Бійцівський клуб для компанії» — що це?

Гра з зануренням за мотивами культового фільму «Бійцівський клуб» надовго залишить приємний післясмак. Щасливчик і його компанія опиняться в антуражі знайомого їм твору. Перед ними постануть дилеми, які стояли перед головними персонажами цього фільму, — звичний порядок сучасного світу з його споживчою системою та свидкоплинною модою або ж привабливі і водночас екстремістські ідеї Бійцівського клубу.

Як все відбувається?

Mystery Play відкриває свої двері для компаній до 4 осіб, щоб занурити їх у світ Бійцівського клубу. Кожен отримає свою роль — Тайлера Дердена, Марли Сінгер, Містера Ангела або будь-якого іншого персонажа. На майданчику з декораціями у 3 000 квадратних метрів Щасливчиків чекають загадки, для вирішення яких потрібні спільні зусилля всіх членів команди.

Повне занурення

Щоб повністю перейнятися відповідною атмосферою і на час квесту повірити в реальність подій, що розігруються, в ньому задіяні понад 20 акторів, яким так само, як і Щасливчикам, нанесуть грим у вигляді побоїв.

Нові технології

У грі використовують 3D проекції, які є новинкою в сфері квест-розваг. Ця технологія робить шоу ще більш захоплюючим і непередбачуваним.

Післяквестові розваги

Коли Щасливчики пройдуть всі випробування, вони розслабляться в барі і подивляться фільм, по якому й був створений квест. У невимушеній обстановці вони зможуть обговорити всі вдалі і несподівані моменти гри та поділитися своїми враженнями. Також їх чекає безліч атмосферних фотозон.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Mystery Play - Бійцівський клуб
м. Лісова, вул. Беломорская, 1Акб, біля центрального входу в«Арт-Платформа Завод» Показати на мапі

4 відгуки

21 березня 2018
Дуже сподобалось!!! Спершу не все було зрозуміло, але згодом ввійшли в азарт і насолоджувались грою! У нас був дівчачий колектив з 7 чоловік і всі залишились задоволені! Хлопці-актори крутезні)))

Я
Яна
5 вересня 2017
Все понравилось, было супер! Спасибо!

А
Анна
24 червня 2017
Во-первых, огромное спасибо за то, что возвратили старый добрый Бойцовский клуб. Любимая книга и любимый фильм в реальной жизни - это круто! Из актеров понравился лишь Тайлер (вообще на высоте) и несколько "бойцов". Остальные как-то не совсем передали истинную атмосферу БК. С самого начала было как-то скучно, не хватало эмоций, понравилось лишь последнее задание. Сам БК - психоделический и...
Во-первых, огромное спасибо за то, что возвратили старый добрый Бойцовский клуб. Любимая книга и любимый фильм в реальной жизни - это круто! Из актеров понравился лишь Тайлер (вообще на высоте) и несколько "бойцов". Остальные как-то не совсем передали истинную атмосферу БК. С самого начала было как-то скучно, не хватало эмоций, понравилось лишь последнее задание. Сам БК - психоделический и напряженный фильм, вот этой напряженности не хватило :( За грим трудно что-то сказать, я на него опоздала, а в остальных были лишь пару царапин и синяков. Но идея очень крутая, декорации отлично подобраны. Прекрасно провела время и окунулась в любимую с детства книгу. Ещё раз респект Тайлеру!

И
Игорь
12 травня 2017
Я в восторге! Актеры играют великолепно - бац и ты уже забыл о том, что полчаса назад ехал в машине по Киеву)) Ты становишься частью этого всего и вживаешься в роль моментально. Отдельный респект ребятам за грим - он добавляет антуража и брутальности, все бегают размалеванные, с синяками и ссадинами, как будто реально только что навешали кому-то)) Одним словом, ставлю твердую пять!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень