102499
 

Подаруй гру «Бійцівський клуб» для двох!

Участь у грі із зануренням за мотивами культового фільму «Бійцівський клуб». Протягом двох годин гравці будуть вирішувати загадки, приміряти ролі Тайлера Дьордена та Марли Сінгер, наносити грим у вигляді побоїв та робити селфи в фотозонах. Гра поставить перед двома героями дилему, вирішивши яку, вони приєднаються до екстремістів або прихильників нудної реальності. Для відтворення атмосфери «клубу» використовуються сучасні 3D проекції. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
2 людини
до 2 годин
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Гра «Бійцівський клуб» для двох — що це?

Захоплюючий квест, стилізований під сюжет відомого фільму. Щасливчики приміряють ролі учасників таємного клубу, щоб розгадати всі його таємниці. Гра являє собою поєднання квесту і шоу, в якому задіяні актори і сучасна 3D графіка. «Бійцівський клуб» змусить зробити складний вибір між сном і реальністю, екстремістами і прихильниками порядку.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відправитися в Mystery Play. Тут друзів чекатимуть гримери Make Me Up Academy. Вони нанесуть грим у вигляді побоїв, щоб новачки «клубу» не відрізнялися від інших бійців. Учасники можуть приміряти ролі оповідача, Тайлера, Марли чи інших персонажів. У них буде до 2 годин, щоб вирішити всі загадки і прийняти одну з двох протиборчих сторін.

Занурення в атмосферу культового фільму

«Бійцівський клуб» — це гра, в якій шоу і враження — один з головних пріоритетів. По всій території є безліч стилізованих фотозон, де загримований Щасливчик зможе зробити яскраві знімки. Тут неможливо відрізнити акторів від інших гравців, бо кожен з них робить неіснуюче місце реальним.

Елементи квесту

Під час квесту Щасливчикам належить вирішити декілька головоломок, які внесуть інтригу в знайомий сюжет. Загадки перевірять кмітливість друзів і зроблять гру ще цікавішою.

Сучасні технології

Для повного занурення в атмосферу «Бійцівського клубу» використовуються 3D проекції однієї з кращих 3D mapping компаній у світі — Magic Innovations.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Mystery Play - Бійцівський клуб
м. Лісова, вул. Беломорская, 1Акб, біля центрального входу в«Арт-Платформа Завод» Показати на мапі

4 відгуки

21 березня 2018
Дуже сподобалось!!! Спершу не все було зрозуміло, але згодом ввійшли в азарт і насолоджувались грою! У нас був дівчачий колектив з 7 чоловік і всі залишились задоволені! Хлопці-актори крутезні)))

5 вересня 2017
Все понравилось, было супер! Спасибо!

А
Анна
24 червня 2017
Во-первых, огромное спасибо за то, что возвратили старый добрый Бойцовский клуб. Любимая книга и любимый фильм в реальной жизни - это круто! Из актеров понравился лишь Тайлер (вообще на высоте) и несколько "бойцов". Остальные как-то не совсем передали истинную атмосферу БК. С самого начала было как-то скучно, не хватало эмоций, понравилось лишь последнее задание. Сам БК - психоделический и...
Во-первых, огромное спасибо за то, что возвратили старый добрый Бойцовский клуб. Любимая книга и любимый фильм в реальной жизни - это круто! Из актеров понравился лишь Тайлер (вообще на высоте) и несколько "бойцов". Остальные как-то не совсем передали истинную атмосферу БК. С самого начала было как-то скучно, не хватало эмоций, понравилось лишь последнее задание. Сам БК - психоделический и напряженный фильм, вот этой напряженности не хватило :( За грим трудно что-то сказать, я на него опоздала, а в остальных были лишь пару царапин и синяков. Но идея очень крутая, декорации отлично подобраны. Прекрасно провела время и окунулась в любимую с детства книгу. Ещё раз респект Тайлеру!

И
Игорь
12 травня 2017
Я в восторге! Актеры играют великолепно - бац и ты уже забыл о том, что полчаса назад ехал в машине по Киеву)) Ты становишься частью этого всего и вживаешься в роль моментально. Отдельный респект ребятам за грим - он добавляет антуража и брутальности, все бегают размалеванные, с синяками и ссадинами, как будто реально только что навешали кому-то)) Одним словом, ставлю твердую пять!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень