Подаруйте гру «Бійцівський клуб» для двох!

подарували вже 672 рази
2 людини
до 2 годин
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі стануть частиною підпільної організації. Разом з іншими гравцями вони будуть проходити завдання, вирішувати головоломки та розгадувати таємниці. А щоб вони нічим не відрізнялися від бувалих учасників клубу, гримери намалюють новачкам сліди побоїв.

Чому ми вибрали шоу-квест Mystery Play

Шоу відбудеться на локації площею 3000 м². У постановці задіяні десятки учасників, серед яких актори та гримери. Для особливого антуражу в грі використовуються проекції, декорації та реквізит. На території встановлені тематичні фотозоні. Після квесту можна переглянути «Бійцівський клуб» на великому екрані.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Евгения
21 березня 2018
https://www.facebook.com/100009641320969
Дуже сподобалось!!! Спершу не все було зрозуміло, але згодом ввійшли в азарт і насолоджувались грою! У нас був дівчачий колектив з 7 чоловік і всі залишились задоволені! Хлопці-актори крутезні)))
Яна
5 вересня 2017
https://www.facebook.com/100001554202579
Все понравилось, было супер! Спасибо!
Анна
24 червня 2017
Во-первых, огромное спасибо за то, что возвратили старый добрый Бойцовский клуб. Любимая книга и любимый фильм в реальной жизни - это круто! Из актеров понравился лишь Тайлер (вообще на высоте) и несколько "бойцов". Остальные как-то не совсем передали истинную атмосферу БК. С самого начала было как-то скучно, не хватало эмоций, понравилось лишь последнее задание. Сам БК - психоделический и напряженный фильм, вот этой напряженности не хватило :( За грим трудно что-то сказать, я на него опоздала, а в остальных были лишь пару царапин и синяков. Но идея очень крутая, декорации отлично подобраны. Прекрасно провела время и окунулась в любимую с детства книгу. Ещё раз респект Тайлеру!
Игорь
12 травня 2017
Я в восторге! Актеры играют великолепно - бац и ты уже забыл о том, что полчаса назад ехал в машине по Киеву)) Ты становишься частью этого всего и вживаешься в роль моментально. Отдельный респект ребятам за грим - он добавляет антуража и брутальности, все бегают размалеванные, с синяками и ссадинами, как будто реально только что навешали кому-то)) Одним словом, ставлю твердую пять!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.