Подаруйте HUB для роботи на місяць!

подарували вже 25 рази
2500 грн 1 люд. 1 місяць
1 людина
1 місяць
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Хаб об`єднує в собі місце для навчання, офісний простір і комфортну зону відпочинку. Клієнт зможе працювати або вчитися в сучасному коворкінгу протягом місяця. Відвідувати його можна в будь-який зручний час. У розпорядженні гостей буде комфортне робоче місце, переговорні кімнати та конференц-зали. Ноутбук необхідно взяти із собою.

Чому ми вибрали коворкінг DataHub

Відвідувач зможе вибрати один із двох хабів, розташованих недалеко від метро. Коворкінг на ст. м. «Олімпійська» — це 50 робочих місць, 1 переговорна кімната та конференц-зал. Площа всього приміщення — 280 кв. м. У DataHub поруч зі ст. м. «Шулявська» є 120 робочих місць, 4 переговорних кімнати і конференц-зал. Площа робочого простору — 1200 кв. м. У хабі є все необхідне для продуктивної роботи: Wi-Fi, принтер і сканер. Можна також користуватися кухнею з безкоштовною кавою, чаєм і печивом.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ольга
25 липня 2017
Пока что работаю в хабе вторую неделю, но всем довольна - приятные администраторы, на кухне всегда чисто, а сама обстановка располагает к продуктивной работе. Очень рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.