102563
 

Подаруй HUB для роботи на місяць!

Хаб об'єднує в собі місце для навчання, офісний простір і комфортну зону відпочинку. Клієнт зможе працювати або вчитися в сучасному коворкінгу протягом місяця. Відвідувати його можна в будь-який зручний час. У розпорядженні гостей буде комфортне робоче місце, переговорні кімнати і конференц-зали. Ноутбук необхідно взяти із собою. детальніше...

1 люд. 1 місяць Використати до 30.04.2019
2 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 24 раз
1 людина
1 місяць
Доступно з 16 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Хаб об'єднує в собі місце для навчання, офісний простір і комфортну зону відпочинку. Клієнт зможе працювати або вчитися в сучасному коворкінгу протягом місяця. Відвідувати його можна в будь-який зручний час. У розпорядженні гостей буде комфортне робоче місце, переговорні кімнати і конференц-зали. Ноутбук необхідно взяти із собою.

Чому ми вибрали коворкінг DataHub

Відвідувач зможе вибрати один із двох хабів, розташованих недалеко від метро. Коворкінг на ст. м. «Олімпійська» — це 50 робочих місць, 1 переговорна кімната і конференц-зал. Площа всього приміщення — 280 кв. м. У DataHub поруч зі ст. м. «Шулявська» є 120 робочих місць, 4 переговорних кімнати і конференц-зал. Площа робочого простору — 1200 кв. м. У хабі є все необхідне для продуктивної роботи: Wi-Fi, принтер і сканер. Можна також користуватися кухнею з безкоштовною кавою, чаєм і печивом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
DataHub - Коворкінг
м.Олімпійська, вул.Жилянська, 5 Показати на мапі

м.Шулявська, вул.Вадима Гетьмана, 1б Показати на мапі

1 відгук

О
Ольга
25 липня 2017
Пока что работаю в хабе вторую неделю, но всем довольна - приятные администраторы, на кухне всегда чисто, а сама обстановка располагает к продуктивной работе. Очень рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень