Подаруйте хореографію від LIVE.LOVE Dance!

1 людина
14 заняття по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Курс групових занять з танців Woman Dance включає 4 блоки:

  • Хореографія (50% часу). Вивчення 4-х напрямів: контемпорарі, джаз-кабаре, поп-джаз і трайбл.
  • Імпровізація (20%). Акцент на кордонах та можливостях тіла, позбавлення від внутрішніх зажимів.
  • Фітнес (20%). Стретчинг, жіноча йога та комплекс вправ для тренування сили м'язів.
  • Акторська майстерність (10%). Вираження емоцій за допомогою танцю.

Фіналом проекту стане колективний виступ учасниць. Підготуватися до концерту допоможе візажист, а в день заходу також запросять оператора й фотографа.

Чому ми вибрали спортивну компанію LIVE.LOVE

Студія танців розташована в 10 хвилинах ходьби від ст. м. «Печерська». Проводити заняття будуть професійні хореографи, що мають великий тренерський досвід.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Анна
7 серпня 2018
Впечатление очень понравилось! Я давно хотела заняться танцами, но не знала, какой стиль выбрать. На занятиях под руководством хореографа я получила представление сразу о нескольких направлениях, а в конце курса мы с другими участниками даже подготовили собственное выступление! Приятная атмосфера, профессиональные тренера и крутая энергетика!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.