102490
 

Подаруй гонки на радіомашинках для компанії!

Швидкісні ралі на мініатюрних гоночних машинках для компанії. У рейсерів-початківців буде 90 хвилин, щоб дізнатися про тонкощі автомодельного спорту, перевірити свої навички на симуляторі радіокерованого автовождения, провести тренувальні перегони та гоночний чемпіонат. В ролі неупередженого судді виступить інструктор клубу, який зафіксує результати в турнірній таблиці. детальніше...

4 люд. до 90 хвилин Використати до 30.11.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 95 раз
4 людини
до 90 хвилин
Не залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

Гонки на радіо машинках для компанії — що це?

Мініатюрна «Формула-1» на машинках дистанційного керування для Щасливчика і його друзів. Компанія зможе відчути азарт гоночного чемпіонату і позмагатися за звання найвправнішого гонщика. У заїзді беруть участь швидкісні машинки серії Mini-Z, які розганяються до 174 км/ч.

Як все відбувається?

Компанія відвідає клуб радіокерованих моделей Modelist, де її зустріне досвідчений інструктор. Щасливчик з друзями ознайомляться з правилами техніки безпеки і пройдуть експрес-курс теоретичної підготовки. Після того, як рейсери протестують свої навички на симуляторі радіокерованого водіння і проведуть кілька тренувальних заїздів, відбудеться вирішальна гонка. Інструктор визначить переможця та подарує учасникам турнірну таблицю з результатами на пам'ять.

Радіокеровані автомобілі Mini-Z

Mini-Z — це популярні японські гоночні машинки. Незважаючи на те, що автомоделі менше своїх прототипів у 27 разів, вони в точності копіюють справжніх автовиробників. В даний час в колекції Mini-Z є мініатюрні копії Ferrari, Lamborghini, Porsche, BMW, Mercedes і багатьох інших відомих автоконцернів.

Надточна система хронометражу

В клубі використовується спеціальна система фіксації результатів, що зчитує інформацію з чіпа на кожній гоночній машинці. Вона фіксує час кожного кола щосекунди, щоб справедливо і об'єктивно визначити переможця.

Спеціальний швидкісний трек

Щасливчик і його друзі проведуть заїзд на прогумованій трасі з м'якими бортиками. Спеціальне покриття треку гарантує безпечну гонку і легкий старт.

Місце проведення враження:

Modelist - Клуб радіокерованих моделей
м. Вокзальна, вул. Кавказька,13А Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

11 квітня 2018
Очень интересная лекция о моделировании, классные машинки и увлекательные гонки.

Д
Дима
4 квітня 2017
Классные покатушки! Никогда не понимал почему некоторые настолько фанатеют, что тратятся на это развлечение как на настоящие автомобили. Пока не попробовал) Мы с друщьями настолько вошли в раж, что теперь хотим себе по мини-тачке)) Спасибо, было круто!

Е
Евгений
4 квітня 2017
Тачки просто супер, такие маленькие, но ездят как полноценные! Мне понравилось на симуляторе ездить и с инструктором общаться - настоящий гик, прикольный чувак, видно, что разбирается в своей теме хорошо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень