Подаруйте прогулянку на багі!

подарували вже 14 246 разів
1 людина
25 хв.
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Баггі — відкритий міні-автомобіль полегшеної конструкції, призначений для їзди по бездоріжжю. Гоночна система дозволяє швидко набирати швидкість, а невелика вага — легко маневрувати. Перед заїздом тренер проведе вступний інструктаж, а також, за необхідності, видасть захисний костюм. Райдер потренується керувати автомобілем, розганятися, вміло входити в повороти та гальмувати. Прогулянка відбудеться на пересіченій місцевості з різним рельєфом.

Чому ми вибрали баггі центр GetDrive

Заїзд проходить на спеціальній грунтовій трасі, оснащеній поворотами, перешкодами і вказівниками. Для їзди на баггі не потрібен спеціальний досвід. Щоб гонщик не забруднився під час прогулянки, йому видадуть спеціальний костюм.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

235 відгуків

Артур
17 березня 2019
Все прошло круто, хороший драйв! По грязи можно и бочком завалить в поворот)) Рекомендую
Александр
16 березня 2019
Несколько раз впечатление переносилось из-за погодных усдовий и вот,наконец,это случилось.Скорость,жесткое бездорожье,дождь из багнюки....Грязный и счастливый!
Дима
9 березня 2019
Классно провели время. Несмотря на грязь, хорошо поездили и по накатанным дорогам, и в горки и с горок.
Алена
9 березня 2019
https://www.facebook.com/100001883902985
Подарила парню прогулку на багги, он взял меня с собой. Инструктора очень приятные, встретили кофе напоили. Так как, я не умею ездить, нам продлили время на одном багги, и потом разрешили и мне попробовать. Первый раз за рулем проехала и я пару кругов. В общем и я и парень остались очень довольны! Спасибо бодо и партнерам за прекрасные эмоции! Было здорово

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.