102471
 

Подаруй майстер-клас на гольф-симуляторі для двох!

Навчання гольфу на унікальному тренажері — гольф-симуляторі. Двоє друзів зможуть освоїти тонкощі гри, не виїжджаючи за межі Києва. На них чекає 2-годинна гра, а персональний інструктор навчить користуватися тренажером, який є зразком новітніх технологій. Він не лише відтворює ігрове поле, але і розпізнає силу удару і напрямок польоту м'яча. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 427 раз
2 людини
2 години
Не залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Гольф-симулятор для двох — що це?

Гра з допомогою сучасного симулятора, який розпізнає характеристики польоту м'яча і повністю імітує спеціальне поле. Гольф-симулятор — це тренажер, завдяки якому насолоджуватися гольфом можна незалежно від сезону або дня тижня. Він підходить як новачкам, так і досвідченим гравцям.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом вирушать в GolfPoint, де в них буде можливість освоїти старовинну гру, реалізовану за допомогою сучасних технологій. Під час 2-годинної партії друзі зможуть освоїти правильну стійку, попрацювати над силою і влучністю удару. Інструктор розповість всі правила і систему нарахування балів. Ключки та м'ячі видадуть на місці. Грати належить по черзі.

Гольф у центрі Києва

Тепер для гри не потрібно  виїжджати за межі Києва і витрачати на це весь день. GolfPoint знаходиться в центрі міста. Це зручно для жителів різних районів. Зіграти партію можна як у вихідний день, так і просто ввечері після роботи.

Гра з персональним інструктором

Інструктаж для 2-х друзів проведе індивідуальний тренер. Він допоможе розібратися з призначенням ключок, правилами гри і системою нарахування балів, а потім залишить симулятор у повному розпорядженні Щасливчиків.

Реалістична симуляція

Гольф-симулятор — це зразок сучасних технологій. Унікальна система розпізнавання максимально наблизить гру до реальності і допоможе відточити навички різних ударів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
GolfPoint - Гольф-симулятор
м. Олімпійська, вул. Гайдара 58/10 Показати на мапі

3 відгуки

1 жовтня 2017
Отлично отметили мой день рождения! Прекрасный симулятор с погружением с среду, замечательные хозяева - Татьяна и Андрей. Отлично провели два часа, приятная усталость, хорошее настроение. А еще у них там кофе очень вкусный! Приходите, не пожалеете!

Д
Денис
3 березня 2017
Было супер! Я даже не догадывался, что есть такая технология. Как говорится, "до чего техника дошла...". Ходили вдвоем с девушкой, она в гольфе мало что понимает, но тренер её все объяснил, показал как держать клюшку. В общем, остались довольны. Кстати, такой услуги кроме как на Бодо больше ни у кого не видели.

О
Олег
3 березня 2017
Выбрал это впечатление потому, что являюсь большим поклонником этого вида спорта, а сезон очень короткий. Летом и весной занимаюсь в киевском гольф центре на Оболонской набережной, а зимой клюшка пылится. Поэтому всем советую виртуальный гольф, было реально классно загнать мяч в лунку, когда везде февральская слякоть и грязь и до открытия сезона еще ждать и ждать! Спасибо Бодо за такую возможность!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень