102471
 

Подаруй майстер-клас на гольф-симуляторі для двох!

Навчання гольфу на унікальному тренажері — гольф-симуляторі. Двоє друзів зможуть освоїти тонкощі гри, не виїжджаючи за межі Києва. На них чекає 2-годинна гра, а персональний інструктор навчить користуватися тренажером, який є зразком новітніх технологій. Він не лише відтворює ігрове поле, але і розпізнає силу удару і напрямок польоту м'яча. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 300 раз
2 людини
2 години
Не залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 16 років
Використати до 30.09.2018

Гольф-симулятор для двох — що це?

Гра з допомогою сучасного симулятора, який розпізнає характеристики польоту м'яча і повністю імітує спеціальне поле. Гольф-симулятор — це тренажер, завдяки якому насолоджуватися гольфом можна незалежно від сезону або дня тижня. Він підходить як новачкам, так і досвідченим гравцям.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом вирушать в GolfPoint, де в них буде можливість освоїти старовинну гру, реалізовану за допомогою сучасних технологій. Під час 2-годинної партії друзі зможуть освоїти правильну стійку, попрацювати над силою і влучністю удару. Інструктор розповість всі правила і систему нарахування балів. Ключки та м'ячі видадуть на місці. Грати належить по черзі.

Гольф у центрі Києва

Тепер для гри не потрібно  виїжджати за межі Києва і витрачати на це весь день. GolfPoint знаходиться в центрі міста. Це зручно для жителів різних районів. Зіграти партію можна як у вихідний день, так і просто ввечері після роботи.

Гра з персональним інструктором

Інструктаж для 2-х друзів проведе індивідуальний тренер. Він допоможе розібратися з призначенням ключок, правилами гри і системою нарахування балів, а потім залишить симулятор у повному розпорядженні Щасливчиків.

Реалістична симуляція

Гольф-симулятор — це зразок сучасних технологій. Унікальна система розпізнавання максимально наблизить гру до реальності і допоможе відточити навички різних ударів.

Місце проведення враження:

GolfPoint - Гольф-симулятор
м. Олімпійська, вул. Гайдара 58/10 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

1 жовтня 2017
Отлично отметили мой день рождения! Прекрасный симулятор с погружением с среду, замечательные хозяева - Татьяна и Андрей. Отлично провели два часа, приятная усталость, хорошее настроение. А еще у них там кофе очень вкусный! Приходите, не пожалеете!

Д
Денис
3 березня 2017
Было супер! Я даже не догадывался, что есть такая технология. Как говорится, "до чего техника дошла...". Ходили вдвоем с девушкой, она в гольфе мало что понимает, но тренер её все объяснил, показал как держать клюшку. В общем, остались довольны. Кстати, такой услуги кроме как на Бодо больше ни у кого не видели.

О
Олег
3 березня 2017
Выбрал это впечатление потому, что являюсь большим поклонником этого вида спорта, а сезон очень короткий. Летом и весной занимаюсь в киевском гольф центре на Оболонской набережной, а зимой клюшка пылится. Поэтому всем советую виртуальный гольф, было реально классно загнать мяч в лунку, когда везде февральская слякоть и грязь и до открытия сезона еще ждать и ждать! Спасибо Бодо за такую возможность!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень