102040
 

Футбол в зорбах для компанії

Неймовірно захоплююче командна розвага! Це мікс футболу та веселощів в зорбах — напівпрозорих надувних кулях, які одягаються на верхню частину тіла. Вони рівномірно заповнені повітрям, що забезпечує чудову амортизацію при будь-яких дотиків з землею. Так що головні правила — це несподівані зіткнення, вправні перекиди і море сміху! Ну і, звичайно ж, ніхто не скасовує прагнення загнати м'яч у ворота суперників. Участь у грі бере 2 команди по 4 людини.   подробнее...

8 чол. 1 годину Використати до 30.09.2017
Неактивне враження
8 людина
1 годину
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2017

Футбол в зорбах для компанії — що це?

Сучасна командна розвага, яка гарантує нестримні веселощі! Практично все як у футболі, ось тільки гравці відрізняються незвичайною екіпіровкою, яка візуально нагадує величезні напівпрозорі м'ячі. Це спеціальні зорби з наскрізним отвором для тіла всередині (зовні залишаються лише ноги та голова). Кулі розділені на секції, заповнені повітрям, і завдяки такій унікальній конструкції вони чудово амортизують при будь-яких дотиках із землею. Так що під час матчу веселощів буде точно більше, ніж голів! Це прекрасна можливість побавитися на полі, влаштувати своєрідну антистрес-терапію та надовго зарядитися позитивом.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить із собою ще 7-х активних товаришів, щоб під час гри вийшло розділитися на 2 команди по 4 людини. Кожному необхідно захопити з собою комфортне спортивне взуття та одяг, поверх якого допоможуть закріпити зорби. Але спочатку належить послухати короткий інструктаж про те, як вести себе на полі. За грою буде стежити суддя, але в даному випадку важливішим буде не рахунок, а кількість сміху та несподіваних м'яких падінь.

Бампербол — мікс футболу та веселощів у зорбах

Футбол у зорбах або бампербол, як ще називають цей атракціон, з'явився порівняно недавно. Норвежці Хенрік Элвестад та Йохан Голден, які вирішили одягнути на любителів футболу надувні сфери, щоб урізноманітнити гру, не відкладали ідею в довгий ящик. Вони ризикнули втілити задум, і вже в кінці 2011 року відбувся перший турнір, який приніс неймовірну популярність бамперболу в країні. А сьогодні ця незвичайна розвага вже відома у всьому світі!

Оригінальна екіпіровка у вигляді зорба

Отже, головна родзинка бамбербола — зорби з невеликим наскрізним отвором для тіла всередині. Вони надійно кріпляться до рук гравців завдяки спеціальним лямкам. А ось ноги залишаються зовні та є єдиною надією на гол.

Головні правила матчу — сміх та веселощі

У футболі в зорбах немає строгих правил. Ніхто не ризикує отримати червону картку, так як тут фол — швидше правило, ніж виняток. Перешкоджати нападником дозволено будь-якими способами й це виходить по-справжньому цікаво! Можна штовхатися, пхатися та навіть перекидатися! А головне — подібні веселощі забавляють набагато більше, ніж суворі правила. 

Місце проведення враження:

Bubble Football
м. Університет, вул. Либідська, 17 Показати на мапі

1 відгук

В
Влад
8 серпня 2015
Благодарим за организацию досуга для сотрудников нашей компании. Мы отлично провели время. Были рады протестировать новую услугу от Bodo. Покупаем у вас подарки в офис уже не первый раз. Но, пожалуй, футбол в зорбах среди них пока занял место фаворита. Очень веселая услуга. Все коллеги, которые приняли участие в мачте, остались довольны. Сама идея супер.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень