101601
 

Подаруй гру в футгольф для вісьмох!

Поєднання 2-х видів спорту — гольфу та футболу, яке стане чудовим проведенням часу для компанії з 8-ми осіб. Правила гри запозичені з гольфу, а удари з футболу. Тож, потрібно забивати м'яч ногою в лунку, яка лише вдвічі перевищує розміри самого м'яча. Маршрут складається з 18 лунок на відкритому полі, а завдання кожного учасника, і команди в цілому, «закрити» їх за меншу кількість ударів. Саме так і визначиться переможець. У компанії э можливість зіграти 1 повну гру на полі.  детальніше

8 чол. 1 гра Використати до 31.07.2017
8 людина
1 гра
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років

Футболгольф з друзями — що це?

Захоплююча гра — мікс гольфу та футболу — для компанії друзів з 8 чоловік. Футболгольф — абсолютно новий вид спорту, який допоможе весело та активно відпочити. Правила гри дуже прості: гравці повинні заштовхати футбольний м'яч у лунку, розмір якої дорівнює 2-м таким м'ячам. На маршруті 18 етапів різного рівня складності. Його потрібно пройти якомога швидше за допомогою найменшої кількості ударів.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають елітний спорткомплекс Football Land, який розташований неподалік від Києва. Тут їх зустріне профі-інструктор, який пояснить правила й техніку гри. Потім доведеться розділитися на 2 невеликі команди. Капітанам видадуть скретч-карту з маршрутом усіх лунок. На ній буде потрібно фіксувати свої рекорди — кількість ударів, які знадобилися для проходження кожного етапу. Біля спеціальних відміток на полі гравці знайдуть ілюстрації із підказками та порадами, як краще забити м'яч та обійти всі перешкоди. Переможе команда, яка влучно потраплятиме в лунки і в результаті швидше всіх подолає увесь маршрут.

Перший в Україні комплекс майданчиків для футболгольфа

Комплекс обладнано за останнім словом техніки. Тут є велика парковка та професійне поле для футболгольфа з доглянутим газоном. Під час переміщення по гральному полю відкриваються красиві види на водойму. Кожна лунка відрізняється від інших місцем розташування та правилами, згідно з якими у неї повинен потрапити м'яч.

8 гравців на полі

Для гри необхідно розділитися на 2 команди по 4 людини в кожній. Тому спортивне змагання обіцяє бути азартним і захоплюючим. Щоб не заплутатися, результати кожного гравця фіксуються у спеціальній скретч-карті.

Маршрут з 18-ти лунок

Час гри у футболгольф ніяк не обмежений, але в інтересах команди пройти маршрут швидше. Усього попереду 18 лунок, забивати м'яч потрібно в кожну, керуючись инструкціями. 

22 відгуки від реальних людей