101601
 

Футболгольф з друзями

Поєднання 2-х видів спорту — гольфу і футболу, яка стане відмінним проведенням часу для компанії з 8-ми чоловік. Правила гри запозичені з гольфу, а удари — з футболу. Так, потрібно забивати м'яч ногою в лунку, яка лише вдвічі перевищує розміри самого м'яча. Маршрут складається з 18 лунок на відкритому полі, а завдання кожного учасника, і команди в цілому, «закрити» їх за меншу кількість ударів. Саме так і визначиться переможець. Компанії нададуть можливість зіграти 1 повну гру на полі.  подробнее...

8 чол. 1 гра Використати до 31.10.2017
Неактивне враження
8 людина
1 гра
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Футболгольф з друзями — що це?

Захоплююча гра — мікс гольфу та футболу — для компанії друзів з 8 чоловік. Футболгольф — абсолютно новий вид спорту, який допоможе весело та активно відпочити. Правила гри дуже прості: гравці повинні заштовхати футбольний м'яч у лунку, розмір якої дорівнює 2-м таким м'ячам. На маршруті 18 етапів різного рівня складності. Його потрібно пройти якомога швидше за допомогою найменшої кількості ударів.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають елітний спорткомплекс Football Land, який розташований неподалік від Києва. Тут їх зустріне профі-інструктор, який пояснить правила й техніку гри. Потім доведеться розділитися на 2 невеликі команди. Капітанам видадуть скретч-карту з маршрутом усіх лунок. На ній буде потрібно фіксувати свої рекорди — кількість ударів, які знадобилися для проходження кожного етапу. Біля спеціальних відміток на полі гравці знайдуть ілюстрації із підказками та порадами, як краще забити м'яч та обійти всі перешкоди. Переможе команда, яка влучно потраплятиме в лунки і в результаті швидше всіх подолає увесь маршрут.

Перший в Україні комплекс майданчиків для футболгольфа

Комплекс обладнано за останнім словом техніки. Тут є велика парковка та професійне поле для футболгольфа з доглянутим газоном. Під час переміщення по гральному полю відкриваються красиві види на водойму. Кожна лунка відрізняється від інших місцем розташування та правилами, згідно з якими у неї повинен потрапити м'яч.

8 гравців на полі

Для гри необхідно розділитися на 2 команди по 4 людини в кожній. Тому спортивне змагання обіцяє бути азартним і захоплюючим. Щоб не заплутатися, результати кожного гравця фіксуються у спеціальній скретч-карті.

Маршрут з 18-ти лунок

Час гри у футболгольф ніяк не обмежений, але в інтересах команди пройти маршрут швидше. Усього попереду 18 лунок, забивати м'яч потрібно в кожну, керуючись инструкціями. 

Місце проведення враження:

Football Land
Київська обл., Обухівський район, с.Веремье Показати на мапі

22 відгуків реальних людей

25 вересня 2016
Отличная игра! Идеальный способ провести время на свежем отдыхе в спортивном ключе. Игра интересная, не утомляет ни физически, ни морально.

12 липня 2016
Хочу поделиться своим эмоциями о невероятно увлекательной игре Футбогольф. Мне подарили сертификат, по которому я имела возможность получить массу совершенно новых и ярких эмоций! Сочетание свежего воздуха, потрясающей природы и все это во время увлекательной и подвижной игры. Отличный вариант для активного отдыха с друзьями, семьей. Заряжает незабываемыми впечатлениями!! Огромное спасибо организаторам за позитивную атмосферу. Успехов Вам!!))

6 липня 2016
Мне подарили сертификат на День Рождения. И на самом деле мы решили не просто поиграть, но еще и отметить само торжество. Мы позвонили в клуб и узнали можно ли приехать со своей едой и нам сказали что да. Так что мы купили и замариновали мясо, а уже мангал арендовали там. И вообщем то провели отличный день. Поиграли, немного выпили и перекусили. Ребята футболгольф - это здорово! Весело...
Мне подарили сертификат на День Рождения. И на самом деле мы решили не просто поиграть, но еще и отметить само торжество. Мы позвонили в клуб и узнали можно ли приехать со своей едой и нам сказали что да. Так что мы купили и замариновали мясо, а уже мангал арендовали там. И вообщем то провели отличный день. Поиграли, немного выпили и перекусили. Ребята футболгольф - это здорово! Весело, интересно и небанально, идеальное место для того чтобы отдохнуть с друзьями.

21 лютого 2016
Когда ехала на игру,то не имела особого представления о том что меня ждет,но увиденное меня очень приятно удивило))) Огромное поле,множество лунок и прекрасная компания на ряду с изумительной природой и ясным солнышком!День пролетел незаметно,остались приятная усталость и хорошие воспоминания!Люди все приветливые,веселые-играть в такой прекрасной кампании одно удовольствие.Советую всем как обалденный семейный отдых!Не пожалеете)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень