101600
 

Подаруй гру в футгольф для компанії!

Найпопулярніша спортивна розвага північної Європи — футболгольф. Ця гра поєднує одразу 2 види спорту — футбол і гольф. М'яч необхідно ногою забити в лунку, яка лише вдвічі перевищує розміри самого м'яча. Маршрут, за прикладом гольфу, складається з 18 лунок під відкритим небом. А переможцем стає той, хто потрапить у кожну з них за меншу кількість ударів. Компанія зіграє 1 гру, поступово просуваючись по запропонованому маршруту.   детальніше

4 чол. 1 гра Використати до 31.07.2017
4 людини
1 гра
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років

Футболгольф для компанії — що це?

Майстер-клас гри в футболгольф для 4-х осіб під керівництвом професійного інструктора. Футболгольф — це спортивна гра, що поєднує цілих 2 види спорту — футбол і гольф. Гравцям потрібно забити футбольний м'яч до лунки, розмір якої дорівнює 2-м футбольним м'ячам. Основне завдання полягає в тому, щоб загнати м'яч у ціль за мінімальну кількість ударів. Всього на полі розташовано 18 лунок різного рівня складності. Компанія зіграє 1 гру. 

Як все відбувається?

Щасливчикам випаде нагода відвідати заміський спорткомплекс Football Land, що розташовується неподалік від Києва. Тут їх зустріне професійний інструктор, який розповість, як правильно грати в футболгольф. Після інструктажу тренер видасть спеціальну скретч-карту, куди Щасливчики будуть записувати, за яку кількість ударів вони забили м'яч до лунки. Всього вони зможуть самостійно пройти 18 лунок і визначити переможця.

Перше в Україні поле для футболгольфа

Заміський комплекс має в своєму розпорядженні величезну доглянуту територію і спеціально обладнані майданчики для футболгольфа. Для зручності гравців біля кожної з 18-ти лунок встановлено карту з короткими підказками. Під час гри можна насолоджуватися мальовничим видом на простору водойму.

1 гра на полі з 18-ми лунками

Час для гри у футболгольф не обмежений, тому можна не поспішаючи просуватися вперед по маршруту. Всього треба пройти 18 лунок. Спортивні змагання проходять у вихідні дні.

Спортивна розвага північної Європи

Футболгольф став улюбленим спортом для європейської еліти, отримавши особливу популярність за останнє десятиліття. Вперше цей вид спорту з'явився в Швейцарії в 1980-х роках.

22 відгуки від реальних людей