101600
 

Подаруй гру в футгольф для компанії!

Найпопулярніша спортивна розвага північної Європи — футболгольф. Ця гра поєднує одразу 2 види спорту — футбол і гольф. М'яч необхідно ногою забити в лунку, яка лише вдвічі перевищує розміри самого м'яча. Маршрут, за прикладом гольфу, складається з 18 лунок під відкритим небом. А переможцем стає той, хто потрапить у кожну з них за меншу кількість ударів. Компанія зіграє 1 гру, поступово просуваючись по запропонованому маршруту.   детальніше

4 чол. 1 гра Використати до 30.04.2017
4 людини
1 гра
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років

Футболгольф для компанії — що це?

Майстер-клас гри в футболгольф для 4-х осіб під керівництвом професійного інструктора. Футболгольф — це спортивна гра, що поєднує цілих 2 види спорту — футбол і гольф. Гравцям потрібно забити футбольний м'яч до лунки, розмір якої дорівнює 2-м футбольним м'ячам. Основне завдання полягає в тому, щоб загнати м'яч у ціль за мінімальну кількість ударів. Всього на полі розташовано 18 лунок різного рівня складності. Компанія зіграє 1 гру. 

Як все відбувається?

Щасливчикам випаде нагода відвідати заміський спорткомплекс Football Land, що розташовується неподалік від Києва. Тут їх зустріне професійний інструктор, який розповість, як правильно грати в футболгольф. Після інструктажу тренер видасть спеціальну скретч-карту, куди Щасливчики будуть записувати, за яку кількість ударів вони забили м'яч до лунки. Всього вони зможуть самостійно пройти 18 лунок і визначити переможця.

Перше в Україні поле для футболгольфа

Заміський комплекс має в своєму розпорядженні величезну доглянуту територію і спеціально обладнані майданчики для футболгольфа. Для зручності гравців біля кожної з 18-ти лунок встановлено карту з короткими підказками. Під час гри можна насолоджуватися мальовничим видом на простору водойму.

1 гра на полі з 18-ми лунками

Час для гри у футболгольф не обмежений, тому можна не поспішаючи просуватися вперед по маршруту. Всього треба пройти 18 лунок. Спортивні змагання проходять у вихідні дні.

Спортивна розвага північної Європи

Футболгольф став улюбленим спортом для європейської еліти, отримавши особливу популярність за останнє десятиліття. Вперше цей вид спорту з'явився в Швейцарії в 1980-х роках.

Фотографії враження

22 відгуки від реальних людей

Футболгольф для компанії

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39