Фудпейрінг для компанії

4 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 21 року
Використати до 31.05.2019

Фудпейрінг для компанії — що це?

Інтерактивний вечір, під час якого Щасливчики відкриють для себе екстравагантне поєднання страв та коктейлів. Ікра і білий шоколад, в'ялена качка з грушею, гарбузовий пиріг з ожиновими чіпсами… Фудпейрінг — абсолютно новий погляд на звичні нам продукти, який дозволяє створювати екзотичні страви. Компанія друзів на особистому досвіді зможе оцінити переваги цього гастрономічного напрямку.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають першу лабораторію українського FoodPairing в арт-просторі та ресторані сучасної української кухні Barvy. Вони займуть місця за великою барною стійкою. Шеф-кухар та шеф-бармен подадуть 3 страви — закуску, гаряче, десерт та 3 коктейлі. Кожен напій підібраний до конкретної страви. Поки четверо друзів будуть куштувати творіння професіоналів, їх познайомлять з тонкощами фудпейрінгу, його принципами та поєднаннями продуктів для поданих страв. Вечір триватиме до 2 годин. За цей час Щасливчики встигнуть розкуштувати кожну пару «страва + коктейль» і сформувати свою думку про сет.

Ексклюзив

Всі страви та напої розробляються спеціально для цього вечора. Їх немає в звичайному меню. У тандемі з шеф-барменом шеф-кухар створює смачні композиції з національними мотивами. Для цього за основу беруться страви традиційної кухні і перетворюються в щось нове, обов'язково з додаванням місцевих інгредієнтів (трав, спецій, ягід). Це поєднання українських традицій з абсолютно новими гастрономічними рішеннями.

Вечеря в форматі фудпейрінгу

Інгредієнти підібрані таким чином, щоб напій і страва рівноцінно підкреслювали смак і аромат один одного. Так, вже відомий гарнір набуде нового смаку в поєднанні з грамотно підібраним коктейлем.

Ситна вечеря

Сет включає 3 страви і 3 коктейлі для кожного Щасливчика. Цього вистачить не тільки для дегустації, але й для того, щоб ситно повечеряти в компанії друзів-гурманів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Евгения
20 декабря 2017
Дякую за чудову вечерю, було фантастично смачно, сито, цікаво. Чудова атмосфера, окремий респект шеф кухарю Сергію за оригінальність страв. Мабуть найліпший подарунок !)
Ирина
22 октября 2017
В ресторане приятная обстановка. Фудпейринг проводится для группы из 12 человек. Порции большие,поэтому надо приходить абсолютно голодным) Мероприятие проводит шеф-бармен и шеф-повар,общительные,мастера своего дела,ответят на все вопросы. Блюда и коктейли-восторг,словами не описать,надо только пробовать! Остались очень довольны,всем советуем данное впечатление! Спасибо ресторану Барвы,все шикарно!
Анастасия
20 июня 2017
Просто нет слов, насколько крутой ужин был! Это действительно необычно, но нереально круто! Особенно понравилось, что мы смогли пообщаться с поварами, которые это все готовили, такая приятная атмосфера получилась. Я даже не знаю, что больше понравилось, еда или напитки. Не буду в деталях рассказывать, что именно мы кушали, пусть будет интрига)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки