Фудпейрінг для двох

2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 21 року
Використати до 31.05.2019

Фудпейрінг для двох — що це?

Мистецтво поєднання їжі та напоїв, яке продемонструють шеф-кухар та шеф-бармен. Двох Щасливчиків чекає незвичайний вечеря — не просто висока кухня, а справжній експеримент, де кожен інгредієнт розкриває нові смакові межі. Після знайомства з фудпейрінгом поєднання огірка з інжиром стане не страшним, а інтригуючим.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відправиться в першу лабораторію українського FoodPairing в арт-просторі та ресторані сучасної української кухні Barvy. Тут друзі зможуть зайняти кращі місця за барною стійкою. Для кожного подадуть сет з 3 страв і 3 коктейлів. В основі сету — ексклюзивне меню, розроблене шеф-кухарем і шеф-барменом для цього вечора. Щасливчики зможуть насолоджуватися вечерею необмежену кількість часу. Вони встигнуть не лише скуштувати кожен шматочок, але і дізнатися про принципи поєднання інгредієнтів в фудпейрінгу.

Авторські сети

Вечеря складатиметься з особливого сету з авторськими стравами. Шеф-кухарі спеціально розробили кожен пункт меню для цього вечора, тому звичних салатів у себе в тарілках гості точно не знайдуть.

Екзотичні поєднання страв

Фудпейрінг — це не тільки найбільш вигідне поєднання їжі та напою, але й оригінальні смаки. Наприклад, серед сету може виявитися рулет з в'яленої качки з грушею та медово-хвойний напій.

По три страви та напої для кожного

Кожному Щасливчику подадуть сет з кількома стравами. Доповнювати їх будуть коктейлі. За бажанням друзів бармен може приготувати напої без алкоголю.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Евгения
20 декабря 2017
Дякую за чудову вечерю, було фантастично смачно, сито, цікаво. Чудова атмосфера, окремий респект шеф кухарю Сергію за оригінальність страв. Мабуть найліпший подарунок !)
Ирина
22 октября 2017
В ресторане приятная обстановка. Фудпейринг проводится для группы из 12 человек. Порции большие,поэтому надо приходить абсолютно голодным) Мероприятие проводит шеф-бармен и шеф-повар,общительные,мастера своего дела,ответят на все вопросы. Блюда и коктейли-восторг,словами не описать,надо только пробовать! Остались очень довольны,всем советуем данное впечатление! Спасибо ресторану Барвы,все шикарно!
Анастасия
20 июня 2017
Просто нет слов, насколько крутой ужин был! Это действительно необычно, но нереально круто! Особенно понравилось, что мы смогли пообщаться с поварами, которые это все готовили, такая приятная атмосфера получилась. Я даже не знаю, что больше понравилось, еда или напитки. Не буду в деталях рассказывать, что именно мы кушали, пусть будет интрига)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки