Подаруйте fishmassage для двох!

подарували вже 19 820 разів
2 людини
30 хв.
Доступно з 2 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Клієнти опустять ноги в спеціальний акваріум із підсвічуванням, де мешкають маленькі гарра руфа. Рибки дбайливо видалять зі стоп ороговілу шкіру та зроблять мікромасаж. Сеанс відбудеться одночасно для двох відвідувачів. Після пілінгу майстер додатково розімне стопи та зволожить їх кремом. Процедура зробить шкіру гладкою та пружною, а також допоможе зняти психологічне напруження.

Чому ми вибрали масажний салон Fish Massage

Салон приймає клієнтів уже 7 років. В акваріумах є спеціальна система фільтрації та ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує стерильність води. У рибок немає зубів — під час пілінгу вони видаляють ороговілі частинки губами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 047 відгуків

Наталия
Вчора
https://www.facebook.com/100003734100761
Все понравилось. Встретила девушка, очень приятная девушка, все рассказала, помогла, подбодрила, сделала очень классный массаж после процедуры. Вообщем все классно
Алиса
16 лютого 2019
Все очень понравилось! Прекрасный атмосферный салон, приветливый персонал, интересная процедура! Команда Bodo отработала на отлично! Впрочем, как всегда))
Елена
16 лютого 2019
Понравился фишмассаж!Приятная атмосфера,вежливый персонал!Буду рекомендовать друзьям!☝
Анастасия
13 лютого 2019
https://plus.google.com/112415501034091769753
Атмосферное место, рыбки сделали свое дело на отлично.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.