100623
 

Подаруй fishmassage для двох!

Екзотичний пілінг стоп у виконанні маленьких рибок гарра руфа. Варто тільки опустити ноги в акваріум, як вони почнуть очищати верхній шар шкіри. Завершальним етапом стане легкий масаж стоп із живильним кремом від досвідченого майстра. Більш гладкі п'ятки та легкість у ногах гарантовані! Враження для двох проходить одночасно. детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 31.03.2019
550 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 19 383 раз
2 людини
30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 2 років
Використати до 31.03.2019

Fishmassage для двох — що це?

Східний пілінг ніг в акваріумі з рибками гарра руфа, історія якого налічує понад 150 років! Ці надзвичайно цінні мешканці прісних водойм східних країн належать до сімейства коропових. Завдяки унікальній формі щелеп у вигляді скребка, рибки ніжно обробляють шкіру на стопах, роблячи її більш гладкою. У кінці процедури майстер додатково змастить ноги живильним кремом, втираючи його масажними рухами.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають затишний салон, розташований в ТРЦ «Дрім Таун». Вони разом занурять ноги в спеціальний акваріум із підсвічуванням, де мешкають маленькі гарра руфа. Близько 300 «рибок-лікарів» ніжно видалять зі стоп ороговілу шкіру й зроблять неповторний мікромасаж. Після цього, майстер додатково помассує Щасливчикам ноги, пом'якшуючи шкіру живильним кремом. Вагітним жінкам подібний масаж протипоказано саме тому вони будуть насолоджуватися основною процедурою протягом усього сеансу.

Екопілінг у акваріумі з рибками

В одному акваріумі мешкають близько 300 крихітних гарра руфа. Вони дружно візьмуться за роботу, щоб ретельно видалити лусочки ороговілої шкіри на стопах. До речі, ця безпечна й безболісна косметична процедура також є відмінним мікромасажем для стоп. Вона стимулює кровообіг у ступнях і дарує глибокий релакс.

Зволоження стоп живильним кремом

У програму входить 20-хвилинний пілінг за допомогою рибок гарра руфа, а також 10-хвилинний розслабляючий масаж від майстра. Він змастить стопи живильним кремом, що додатково зволожить шкіру

Не тільки приємно, але й корисно

Крім косметологічного ефекту, гарра руфа здатні зняти також і психологічне напруження. До чого ж приємно розслабитися у затишному салоні на зручних подушках, коли нікуди не потрібно поспішати й можна насолодитися приємним масажем втомлених ніг! Процедура не протипоказана вагітним жінкам. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Fish Massage - Масажний салон
м. Оболонь, пр-т Оболонський, 1Б, ТРЦ Показати на мапі

987 відгуків

1 вересня 2018
Впечатление в подарок получила от своей дочери на Новый год. Реализовать поход смогла только вчера 31 августа прихватив сестру и подругу доплатив, чтоб было не скучно. Это было на столько хорошо и приятно, после, массаж стоп который делала Марина. Вся эта процедура вызвала незабываемые впечатления, массу положительных эмоций и замечательный результат в завершении всего. Огромная благодарность...
Впечатление в подарок получила от своей дочери на Новый год. Реализовать поход смогла только вчера 31 августа прихватив сестру и подругу доплатив, чтоб было не скучно. Это было на столько хорошо и приятно, после, массаж стоп который делала Марина. Вся эта процедура вызвала незабываемые впечатления, массу положительных эмоций и замечательный результат в завершении всего. Огромная благодарность Марине за старание, за доброжелательную атмосферу, за доброту и красоту которую излучает. Рекомендую всем посетить Fish Massage

29 серпня 2018
Вчера побывала на этой процедуре. Ощущения легкости и полного расслабления не покидают меня. Эту процедуру надо попробовать каждому!

24 серпня 2018
Вчера были с дочкой на массаже рыбками. Это круто!!! Очень понравились!!! Девушка Наталия очень профессионально знает свое дело. Спасибо за такой сюрприз моей подруге и bodo!!!

23 серпня 2018
Все очень понравилось!!!Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень