Подаруй fishmassage для двох!

подарували вже 19 534 рази
2 людини
30 хв.
Доступно з 2 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Клієнти опустять ноги в спеціальний акваріум із підсвічуванням, де мешкають маленькі гарра руфа. Рибки дбайливо видалять зі стоп ороговілу шкіру та зроблять мікромасаж. Сеанс відбудеться одночасно для двох відвідувачів. Після пілінгу майстер додатково розімне стопи та зволожить їх кремом. Процедура зробить шкіру гладкою та пружною, а також допоможе зняти психологічне напруження.

Чому ми вибрали масажний салон Fish Massage

Салон приймає клієнтів уже 7 років. В акваріумах є спеціальна система фільтрації та ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує стерильність води. У рибок немає зубів — під час пілінгу вони видаляють ороговілі частинки губами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

996 відгуків

Вячеслав
Сьогодні
https://plus.google.com/107398321735834359860
Все было хорошо, впечатления остались только позитивные...
Наталія
3 грудня 2018
Незабутні враження, однозначно раджу хочаб раз спробувати, рибки дуже розслабляють, окрема подяка дуже приємному майстру
Marta
25 листопада 2018
Неймовірно приємна процедура і атмосфера! Виконання і обслуговування на найвищому рівні! Всім раджу спробувати!
Юлия
21 листопада 2018
Оччень понравился тайский массаж!!! Ты окунаешься в эту атмосферу, только переступив порог салона. Остальное Все просто изумительно!!! После процедуры, полный Релакс и восхитительные ощущения!!! Спасибо Бодо, за прекрасно проведённое время!!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.