29639
 

Їзда на гідроциклі

Драйвова гонка по Дніпру на гідроциклі Yamaha потужністю 130 кінських сил. Персональний інструктор навчить азам управління цим маневреним плавзасобом: як газувати, повертати і гальмувати. Теоретичне навчання змінять 10 хвилин швидкісного катання по воді. Місцем старту стане парк Дружби народів неподалік від Московського мосту.  детальніше...

1 люд. 10 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
10 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Катання на гідроциклі — що це?

Драйвова пригода на японському гідроциклі Yamaha в акваторії Дніпра. Це швидкісний водний мотоцикл, який призначений для пересування по водній гладі та здатний розвивати швидкість до 100 км/год, а то й більше! Завдяки легкому управлінню і стійкості, катання на гідроциклі — неймовірно популярна розвага на всіх пляжах світу.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе підкорити водні простори Дніпра на аквабайку прямо в межах міста — біля Московського мосту. Спочатку досвідчений інструктор познайомить його з правилами безпеки на воді та повідає тонкощі управління водним мотоциклом: як правильно газувати, керувати й робити точні розвороти. Потім він зафіксує на тілі Щасливчика рятувальний жилет і дасть добро для старту!

Потужний японський гідроцикл Yamaha

Любитель екстриму оцінить усі принади захоплюючого катання на гідроциклі, випробувавши японський аквабайк Yamaha. Його потужність дорівнює 130 кінським силам. Так що драйвових відчуттів буде більш ніж достатньо!

Не потрібні спеціальні навички

Гідроцикл дуже простий в управлінні, так що «наїзник» зможе випробувати його на потужність відразу після короткого інструктажу. Йому ознайомлять з технікою безпеки, розкажуть, як правильно розвертати водний мотоцикл, і маневрувати на водній поверхності.

Водна прогулянка біля Московського мосту

Прогулянка на водному мотоциклі стартує недалеко від парку Дружби народів. Так що учаснику майстер-класу не доведеться їхати за гострими відчуттями за місто. Він зможе підкорити простори Дніпра практично в центрі столиці!

Місце проведення враження:

Koba's Prokat
м. Петрівка, Парк Дружби народів, X-park Показати на мапі

56 відгуків реальних людей

20 вересня 2017
Выбрали с сыном, последний сентябрьский, солнечный денек для, реализации подарка "Катание на гидроциклах на двоих". Общее время катания 20 мин., т.е. по 10 мин. на одного, но так как сыну всего 5 лет, поехали на одном скутере, но 20 мин. Сын сначала боялся быстрой езды, но потом сказал "Папа, едь с любой скоростью, только меня не потеряй". Катались мы по Десенке, просто суперское ощущение скорости и красоты береговой линии. Всем советую!

О
Олександр
12 вересня 2017
Це було неймовірно і однозначно доля адреналіну, яку не забути!!! Дякую за такі емоції!

30 серпня 2017
Эмоции которе получили от катания просто зашкаливали!!! Супер!!! Спасибо всем за предоставление данной эмоции!!!

И
Игорь
30 серпня 2017
Подарок понравился, впечатление супер. Инструктор за 2 минуты объяснил, как управлять. Но 10 минут пролетают очень быстро, нужно брать больше.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень