102678
 

Подаруй EMS-тренування!

Інтенсивне тренування всього тіла без виснажливих вправ. Скорочення м'язів відбувається за рахунок електростимуляції через спеціальні електроди, тому EMS не створює додаткового навантаження на суглоби або зв'язки. Перед заняттям новачку надададуть все необхідне та проведуть діагностику тіла, яка займає до 10 хвилин. Це необхідно для того, щоб підібрати оптимальний режим. Тривалість самого тренування — 45 хвилин. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
1 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 91 раз
1 людина
45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

EMS-тренування — що це?

Це комплексная работа над тілом за допомогою імпульсів, які подаються спеціальним пристроєм. Через електроди тренажер посилає низькочастотні імпульси в м'язи, змушуючи їх скорочуватися і розслаблятися. У порівнянні з звичайним воркаутом, EMS активізує більш глибокі групи м'язів, а ритм їх скорочення інтенсивніше від звичайного. Тривалість заняття складає 45 хвилин.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до студії персонального тренування Q-fit. Тут йому нададуть спеціальне оснащення і проведуть повну діагностику тіла, вимірявши процентне співвідношення м'язів, жиру та води в організмі. Вона займе до 10 хвилин. Інструктор складе план тренування відповідно до результатів тесту та побажань клієнта. Його інтенсивність буде змінюватися протягом індивідуального заняття, процесом якого буде керувати сертифікований тренер.

Інноваційна технологія

У процесі EMS-тренінгу задіяно понад 90% м'язів одночасно. Таким чином, він дає помітний ефект набагато швидше, ніж звичайне заняття.

Спеціальний одяг

Для процедури знадобиться особливий костюм, який Щасливчик отримає у студії разом з тренувальним трико, комплектом банних рушників і засобами гігієни. З собою потрібно мати лише змінне спортивне взуття.

Досвідчений тренер

Заняття проходить індивідуально під наглядом професіонала. Він розробить програму тренувань відповідно до цілей та потреб Щасливчика.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Q-fit - Студія персонального тренінгу
м. Лук'янівська, вул. Глибочицька, 32В, 3 поверх Показати на мапі

2 відгуки

О
Оксана
29 грудня 2017
Попробовав EMS вы никогда не вернётесь в обычный зал!)) Эффект потрясающий! В зале только ты и тренер, программа разработана специально под мои потребности. Я в восторге!

К
Карина
27 грудня 2017
Спасибо за необычный подарок, все понравилось) Я раньше занималась спортом и сейчас люблю пробовать всякие виды фитнеса - проверять свои возможности, так сказать) Тренер молодец, все подробно объяснял - что, зачем и как делать. Если кого-то смущают ощущения - к ним быстро привыкаешь, никакого дискомфорта не было.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень