101811
 

Екскурсія в трамвайчику для двох

Прогулянка у трамваї-кафе із затишним салоном — м'які крісла, столики, повітряні кулі та гірлянди. Захоплюючий маршрут починається і закінчується в одному і тому ж місці: Поділ-Пуща-Водиця-Поділ. Досвідчений екскурсовод повідає цікаві факти про перші масові чаювання, коли і звідки взявся цей напій в Києві. Далі випаде нагода насолодитися гарячим напоєм з мідного самовару. На вибір пропонується 2 види - суданська троянда або копчений чай. Смачним доповненням стане печиво, на додачу можна захопити з собою що-небудь смачненьке з дому. Заплановано зупинку у Пуща-Водиці, що дозволить трохи прогулятися на природі. Екскурсія проходить в групі.  детальніше

2 чол. 2,5 години Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
2 людини
2,5 години
Використати до 31.07.2017
Доступно з 7 років
Проходить у групі

Екскурсія в трамвайчику для двох - що це?

Захоплююча романтична екскурсія по столичним рейках у затишному салоні трамвая. Вона стартує на Контрактовій площі і пройде до мальовничій околиці Києва - Пуща-Водиці. Розмістившись на м'яких кріслах за затишним столиком, можна не тільки насолоджуватися міськими пейзажами, що пропливають за вікном, але і цікавими розповідями екскурсовода про історію чаю, розпивання якого у свій час було для киян цілим ритуалом. А згодом, разом із іншими учасниками екскурсії, випаде нагода скуштувати чай зі старовинного самовару — суданську троянду або копчений чай — зі смачним печивом. Пункт призначення відзначиться лісовою прогулянкою до озера, а після електрокарета неквапливо помчить назад - на Поділ.

Як все відбувається?

Щасливчики прибудуть у самісіньке серце Києва - на Контрактову площу. Саме тут вони піднімуться до вагона незвичайного трамвая, що відвезе їх та інших пасажирів подалі від шуму і міської суєти. Пара зможе зануритися в атмосферу неймовірної романтики. Злегка погойдуючись на рейках у затишному трамваї, вони будуть сидіти один навпроти одного і неспішно милуватися краєвидами за вікном. Досвідчений гід розважатиме розповідями про чай — відкриє цікаві факти з історії, переплете їх з декількома відомими особистостями, а також розповість цікаві традиції пов'язані з цим напоєм. Адже у свій час чай був дорогою заморською дивиною і його споживання було для городян особливим ритуалом. А потім настане час смачно підкріпитися — до салону винесуть мідний самовар і запропонують пасажирам один із сортів натурального чаю. Також можна буде пригоститися кількома видами печива. У салоні час від часу лунатиме легка музика. А по дорозі додому яскраве підсвічування створить атмосферу особливої романтики.

Затишний салон трамвая

Трамвай з перших секунд знайомства порадує своїм яскравим забарвленням, але найголовніше — всередині. Біля м'яких комфортних крісел розташовані столики. Вікна прикрашені тендітними фіранками, а над головою майорять різнокольорові повітряні кулі та гірлянди. А ввечері трамвай дивуватиме різнокольоровою підсвіткою.  У ньому буде комфортно в будь-яку погоду, а в холодну пору року температура всередині підтримується біля +25С.

Чаювання зі смачним частуванням

Формат кафе передбачає смачні посиденьки. Гостям запропонують на вибір 2 види натурального напою — заварену чайну троянду або копчений чай. Його приготують старовинним способом з допомогою мідного самовара. Приємним доповненням стане свіже печиво, але можна захопити що-небудь смачне і з собою.

Прогулянка у мальовничому лісі

По прибуттю до пункту «Б» запланована зупинка, що триватиме близько 20 хвилин. Цього часу буде досить, щоб прогулятися лісовими просторами Пуща-Водиці. Екскурсовод підкаже, як пройти просто до мальовничих озер, залишиться лише зробити кілька знімків на пам'ять. А головне — природа порадує гарними краєвидами у будь-яку пору року.

Місце проведення враження

18 відгуків реальних людей