Подаруй екскурсію підземеллями Зеленого театру для двох!

подарували вже 4 581 разів
250 грн 2 люд. 3 години
2 людини
3 години
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Учасники зустрінуться з гідом і групою біля станції метро «Арсенальна» біля пам'ятника гарматі. Маршрут екскурсії на третину проходить підземеллями і складається з відвідування таких пам'яток:

 • Маріїнський парк;
 • територія Козлівки і старовинної дитячої лікарні;
 • вертолітний майданчик Януковича та Петрівська алея;
 • концертний майданчик Зеленого театру;
 • верхня і нижня підпірні стіни Київської фортеці в Проваллі;
 • внутрішня галерея нижньої підпірної стіни;
 • Аскольдова могила, Угорське урочище, пам'ятник уграм і Микільська церква;
 • підземна Хрестовоздвиженська церква;
 • пам'ятник Андрію Первозванному;
 • дорога «Хресний шлях Ісуса Христа»;
 • вихід до однієї з дренажних систем Києва на схилах Дніпра.

Чому ми вибрали «Київський КОД»

Екскурсія буде цікава не тільки гостям, але й корінним жителям Києва. Маршрут розроблений фахівцями компанії, які включили в програму багато маловідомих фактів про визначні пам'ятки. В агентстві працюють досвідчені гіди з вищою освітою. Екскурсія проходить в групі до 30 осіб.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

17 відгуків

Катя
24 сентября 2018
Мы ходили вместе с подругой - замечательная экскурсия, атмосфера невероятная. Гид все так классно рассказывал, ты просто погружаешься в эти истории. Отлично провели время, нам очень понравилось))
Анастасия
26 июля 2017
Спасибо большое за впечатление) это было очень интересно и познавательно. На день рождения от подруг получила приятных сюрприз из 10 впечатлений, выбрала это, потому что обожаю мистику и подземелья) Ещё раз спасибо вашей компании и особенно гиду)
Наталия
25 июля 2017
https://www.facebook.com/100003517410674
Я киевлянка и очень люблю свой город! Но не всегда хватает свободного времени пройтись по старым знакомым и новым неизведанным улицам. Огромное Вам спасибо за экскурсию "Подземелья Зеленого Театра для 2"! Получили массу удовольствия, новых впечатлений и интересных фактов о нашем Киеве!
Екатерина
23 мая 2017
Экскурсия просто замечательная! Благодаря Павлу Ты имеешь возможность погрузится в атмосферу мистики и загадочности. Но кроме этого я смогла узнать много реальных фактов. О времени потраченного на впечатление не пожалеете ни на секунду!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки