19267
 

Подаруй екскурсію по сталінських тунелях!

Захоплюючий автобусний тур об'єктами таємного будівництва радянських часів! Можливість побачити одразу 3 загадкові споруди минулого століття - велику огороджувальну конструкцію з бетону і 2 тунелі під Дніпром, побудовані за особистим наказом Сталіна. Екскурсія проходить в невеликій групі. Учасники зможуть навіть потрапити досередини однієї тунельної секції і дізнатися про факти, які довгий час були під грифом секретності!  детальніше

1 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 137 раз
1 людина
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Проходить у групі

Екскурсія «Сталінські тунелі» - що це?

Рідкісна можливість побачити на власні очі залишки тунелів, побудованих під Дніпром за наказом Сталіна. Це цілих 3 надсекретні об'єкти, цікаві і неймовірні факти про які розповість професійний екскурсовод. Незабутня автобусна екскурсія для любителів історії та усіх, хто цікавиться таємничими спорудами радянських часів!

Як це відбувається?

Подорожуючи містом на автобусі, Щасливчик встигне відвідати одразу 3 об'єкти загадкового будівництва - велику огороджувальну конструкцію з бетону і 2 тунелі під Дніпром, створені за особистим наказом Сталіна у 1938 році. Кожна зупинка супроводжуватиметься цікавими розповідями досвідченого гіда. У зв'язку з підвищеною секретністю будівництво велося одразу в декількох місцях, а «титулами» називалися окремі його ділянки.

Цілих 3 секретні об'єкти будівництва

Учасник екскурсії побуває на 3 напівзруйнованих об'єктах секретного будівництва, 2 з яких знаходяться на Жуковому острові і 1 - в районі Оболоні. Крім тунелів під Дніпром, учасники екскурсії побачать Тунельну секцію на кесоні і навіть побувають всередині неї.

Приховані факти історії від профі-екскурсовода

Досвідчений гід розповість безліч цікавих фактів про уцілілі фрагменти будівництва, їхні призначення, свідчення очевидців. Це буде справжня подорож у радянське минуле!

Автобусний тур цікавим маршрутом

Переміщаючись Київом на автобусі, учасник екскурсії встигне відвідати безліч стратегічних локацій за 3 години. Зі стоянки біля метро «Іподром» (біля заправки навпроти дельфінарію) вони попрямують у село Пирогово, на Жуків Острів, Набережну Дніпра та Оболонську Набережну.

Місце проведення враження

21 відгук реальних людей