19267
 

Подаруй екскурсію «Сталінські тунелі»!

Захоплюючий автобусний тур об'єктами секретного будівництва радянських часів! Можливість побачити одразу 3 загадкові споруди минулого століття — велику огороджувальну конструкцію з бетону й 2 тунелы під Дніпром, облаштовані за особистим наказом Сталіна. Екскурсія проходить у невеликій групі. Учасники зможуть навіть потрапити всередину однієї тунельної секції та дізнатися факти, які довгий час були під грифом секретності!  детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 28.02.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 225 раз
1 людина
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 28.02.2019

Екскурсія «Сталінські тунелі» — що це?

Рідкісна можливість побачити на власні очі залишки тунелів, побудованих під Дніпром за наказом Сталіна. Це цілих 3 надсекретні об'єкти, цікаві й неймовірні факти про які розповість професійний екскурсовод. Незабутня автобусна екскурсія для любителів історії та усіх, хто цікавиться таємничими спорудами радянських часів!

Як це відбувається?

Подорожуючи містом автобусом, Щасливчик встигне відвідати одразу 3 об'єкти загадкового будівництва — велику огороджувальну конструкцію з бетону й 2 тунелі під Дніпром, створені за особистим наказом Сталіна у 1938 році. Кожна зупинка супроводжуватиметься цікавими розповідями досвідченого гіда. У зв'язку з підвищеною секретністю будівництво велося паралельно в декількох місцях, а «титулами» називалися окремі його ділянки.

Цілих 3 секретні об'єкти будівництва

Учасник екскурсії побуває на 3 напівзруйнованих об'єктах секретного будівництва, 2 з яких знаходяться на Жуковому острові й 1 в районі Оболоні. Крім тунелів під Дніпром, учасники екскурсії побачать Тунельну секцію на кесоні та навіть побувають усередині неї.

Приховані факти історії від профі-екскурсовода

Досвідчений гід розповість безліч цікавих фактів про уцілілі фрагменти будівництва, їхні призначення, свідчення очевидців. Це буде справжня подорож у радянське минуле!

Автобусний тур цікавим маршрутом

Переміщаючись Київом на автобусі, учасник екскурсії встигне відвідати безліч стратегічних локацій за 3 години. Зі стоянки біля метро «Іподром» (біля заправки навпроти дельфінарію) вони попрямують у село Пирогово, на Жуків Острів, набережну Дніпра та Оболонську набережну.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

26 відгуків

А
Александр
7 червня 2017
Впечатления делают люди. И это наш экскурсовод Валерий Лысенко. Вся красота нашей прогулки была в умении Валерия интерересно изложить события далекого прошлого и современного настоящего. Рекомендую погрузится в атмосферу познания себя в окружающем мире. Намеренно не пересказываю увиденное, если сходите в мини-путешествие, будете приятно удивлены. Желаю успехов! На украинском языке было...
Впечатления делают люди. И это наш экскурсовод Валерий Лысенко. Вся красота нашей прогулки была в умении Валерия интерересно изложить события далекого прошлого и современного настоящего. Рекомендую погрузится в атмосферу познания себя в окружающем мире. Намеренно не пересказываю увиденное, если сходите в мини-путешествие, будете приятно удивлены. Желаю успехов! На украинском языке было просто "неперевершено". Хочу восстановить лестницу и расчиститься дорогу для мотоциклистов и велосипедистов.

Е
Евгения
5 квітня 2017
Спасибо за впечатление! Открыли для себя много новой и неожиданной информации. Будет интересно как взрослым, так и детям.

4 квітня 2017
Было очень интересно и экскурсовод очень хороший)

6 березня 2017
Экскурсия понравилась,спасибо огранизаторам. Все было на уровне : машина не уехала в 13.00,а ждали пока все не приедут ,комфортабельный мерседес кожаным салоном -удивили )),прекрасный гид- Валерий ,позновательная информация о всех местах. которые проезжали мимо ,включаю все мосты Киева . Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень