19267
 

Подаруй екскурсію по сталінських тунелях!

Захоплюючий автобусний тур по об'єктах секретного будівництва радянських часів! Можливість побачити відразу 3 загадкові споруди минулого століття — велику огороджувальну конструкцію з бетону і 2 тунелю під Дніпром, облаштовані за особистим наказом Сталіна. Екскурсія проходить в невеликій групі. Учасники зможуть навіть потрапити всередину однієї тунельної секції і дізнатися факти, які довгий час були під грифом секретності!  подробнее...

1 чол. до 3 годин Використати до 30.09.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 313 раз
1 людина
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 30.09.2017

Екскурсія «Сталінські тунелі» - що це?

Рідкісна можливість побачити на власні очі залишки тунелів, побудованих під Дніпром за наказом Сталіна. Це цілих 3 надсекретні об'єкти, цікаві і неймовірні факти про які розповість професійний екскурсовод. Незабутня автобусна екскурсія для любителів історії та усіх, хто цікавиться таємничими спорудами радянських часів!

Як це відбувається?

Подорожуючи містом на автобусі, Щасливчик встигне відвідати одразу 3 об'єкти загадкового будівництва - велику огороджувальну конструкцію з бетону і 2 тунелі під Дніпром, створені за особистим наказом Сталіна у 1938 році. Кожна зупинка супроводжуватиметься цікавими розповідями досвідченого гіда. У зв'язку з підвищеною секретністю будівництво велося одразу в декількох місцях, а «титулами» називалися окремі його ділянки.

Цілих 3 секретні об'єкти будівництва

Учасник екскурсії побуває на 3 напівзруйнованих об'єктах секретного будівництва, 2 з яких знаходяться на Жуковому острові і 1 - в районі Оболоні. Крім тунелів під Дніпром, учасники екскурсії побачать Тунельну секцію на кесоні і навіть побувають всередині неї.

Приховані факти історії від профі-екскурсовода

Досвідчений гід розповість безліч цікавих фактів про уцілілі фрагменти будівництва, їхні призначення, свідчення очевидців. Це буде справжня подорож у радянське минуле!

Автобусний тур цікавим маршрутом

Переміщаючись Київом на автобусі, учасник екскурсії встигне відвідати безліч стратегічних локацій за 3 години. Зі стоянки біля метро «Іподром» (біля заправки навпроти дельфінарію) вони попрямують у село Пирогово, на Жуків Острів, Набережну Дніпра та Оболонську Набережну.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

23 відгуків реальних людей

6 березня 2017
Экскурсия понравилась,спасибо огранизаторам. Все было на уровне : машина не уехала в 13.00,а ждали пока все не приедут ,комфортабельный мерседес кожаным салоном -удивили )),прекрасный гид- Валерий ,позновательная информация о всех местах. которые проезжали мимо ,включаю все мосты Киева . Спасибо!

14 лютого 2017
Спасибо, с сыном получили удовольствие от программы.

19 січня 2017
Экскурсия очень понравилась!! Всё было просто замечательно, очень интересно! Экскурсовод просто молодчина!

8 грудня 2016
Экскурсия очень понравилась! Достаточный объем информации, ненавязчивая и познавательная экскурсия выходного дня. Рекомендую посетить как иногородним, так и киевлянам. Оказывается фактически "под носом" спрятаны такие исторические факты, о которых многие не слышали ни разу! Желательно посмотреть прогноз чтоб погода не подвела - тогда впечатления будут еще лучше. И в целом услуги Bodo...
Экскурсия очень понравилась! Достаточный объем информации, ненавязчивая и познавательная экскурсия выходного дня. Рекомендую посетить как иногородним, так и киевлянам. Оказывается фактически "под носом" спрятаны такие исторические факты, о которых многие не слышали ни разу! Желательно посмотреть прогноз чтоб погода не подвела - тогда впечатления будут еще лучше. И в целом услуги Bodo - очень удобная штука. Можно подарить кому-то впечатления на всю жизнь, а можно и свои выходные разнообразить. Были уже на 2-х впечатлениях - оба на хорошем уровне! Удобно, что можно перенести впечатление или же вообще заменить; так же хорошо, что звонят и напомнинают! Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень