101189
 

Подаруй екскурсію по сталінських тунелях для двох!

Автобусна екскурсія по напівзруйнованим об'єктів секретного будівництва Сталіна з можливістю проникнути всередину тунельної секції! Гості побачать відразу 3 загадкові споруди минулого століття — велику огороджувальну конструкцію з бетону і 2 тунелю, які повинні були пролягатиме під Дніпром. Всі ці об'єкти зведені за особистим наказом радянського вождя. Пізнавальна і цікава прогулянка проходить в невеликій групі і передбачає відвідування села Пирогово, Жукового острова, Дніпровської та Оболонської набережних. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 940 раз
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.03.2018

Екскурсія «Сталінські тунелі» для двох — що це?

Можливість за 1 день побачити цілих 3 секції секретного будівництва радянських часів — сталінські тунелі під Дніпром. Просування по маршруту здійснюється на автобусі. Екскурсія подарує незабутні враження від побаченого і збагатить цікавими знаннями з історії! Про це подбає професійний гід.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться на захоплюючу автобусну екскурсію, що стартує біля ст. м «Іподром» — біля заправки навпроти дельфінарію. Вона подарує можливість побачити на власні очі 3 напівзруйнованих об'єкти одного з найбільш загадкових будівництв 20-го століття — велику огороджувальну конструкцію з бетону і 2 тунелі під Дніпром, які споруджувалися у 1938 році за особистим наказом Сталіна. По суті, це окремі ділянки будівництва, що зводилися одночасно через особливу таємність об'єкта. Екскурсія проходить у невеликій групі.

Прогулянка покинутими віхами історії

Можливість здійснити захоплюючу прогулянку по уцілілих фрагментах сталінських будівель — об'єктах № 6, № 7 та №10. Два з них знаходяться на Жуковому острові і 1 — у районі Оболоні. Більш за те, учасникам екскурсії випаде нагода зазирнути до Тунельної секції на кесоні і навіть потрапити досередини.

Надсекретна інформація від професійного гіда

Сталінська диктатура давно минула, залишивши по собі багато інтригуючих таємниць і нерозгаданих секретів. У компаніїпрофі-гіда вдасться «докопатися» до істини і дізнатися цікаві факти з історії, приховані від громадськості.

Насичений автобусний маршрут

На веселу компанію чекає автобусна подорож «місцями бойової слави». Усього за 3 години вони встигнуть побувати біля метро «Іподром», у селі Пирогово, на Жуковому Острові, Набережній Дніпра та Оболонській набережній. 

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

26 відгуків реальних людей

А
Александр
7 червня 2017
Впечатления делают люди. И это наш экскурсовод Валерий Лысенко. Вся красота нашей прогулки была в умении Валерия интерересно изложить события далекого прошлого и современного настоящего. Рекомендую погрузится в атмосферу познания себя в окружающем мире. Намеренно не пересказываю увиденное, если сходите в мини-путешествие, будете приятно удивлены. Желаю успехов! На украинском языке было...
Впечатления делают люди. И это наш экскурсовод Валерий Лысенко. Вся красота нашей прогулки была в умении Валерия интерересно изложить события далекого прошлого и современного настоящего. Рекомендую погрузится в атмосферу познания себя в окружающем мире. Намеренно не пересказываю увиденное, если сходите в мини-путешествие, будете приятно удивлены. Желаю успехов! На украинском языке было просто "неперевершено". Хочу восстановить лестницу и расчиститься дорогу для мотоциклистов и велосипедистов.

Е
Евгения
5 квітня 2017
Спасибо за впечатление! Открыли для себя много новой и неожиданной информации. Будет интересно как взрослым, так и детям.

4 квітня 2017
Было очень интересно и экскурсовод очень хороший)

6 березня 2017
Экскурсия понравилась,спасибо огранизаторам. Все было на уровне : машина не уехала в 13.00,а ждали пока все не приедут ,комфортабельный мерседес кожаным салоном -удивили )),прекрасный гид- Валерий ,позновательная информация о всех местах. которые проезжали мимо ,включаю все мосты Киева . Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень