101189
 

Подаруй екскурсію «Сталінські тунелі» для двох!

Автобусна екскурсія по напівзруйнованим об'єктів секретного будівництва Сталіна з можливістю проникнути всередину тунельної секції! Гості побачать одразу 3 загадкові споруди минулого століття — велику огороджувальну конструкцію з бетону і 2 тунелі, які повинні були пролягати під Дніпром. Усі ці об'єкти зведені за особистим наказом радянського вождя. Пізнавальна й цікава прогулянка проходитиме у невеликій групі та передбачає відвідування села Пирогово, Жукового острова, Дніпровської та Оболонської набережних. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 28.02.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 414 раз
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 28.02.2019

Екскурсія «Сталінські тунелі» для двох — що це?

Можливість за 1 день побачити цілих 3 секції секретного будівництва радянських часів — сталінськихі тунелів під Дніпром. Просування маршрутом здійснюється на автобусі. Екскурсія подарує незабутні враження від побаченого й збагатить цікавими знаннями з історії! Про це подбає професійний гід.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать на захоплюючу автобусну екскурсію, що стартує біля ст. м. «Іподром» — біля заправки навпроти дельфінарію. Вона подарує можливість побачити на власні очі 3 напівзруйнованих об'єкти одного з найбільш загадкових будівництв 20-го століття — велику огороджувальну конструкцію з бетону та 2 тунелі під Дніпром, які споруджувалися у 1938 році за особистим наказом Сталіна. По суті, це окремі ділянки будівництва, що зводилися одночасно через особливу таємність об'єкта. Екскурсія проходить у невеликій групі.

Прогулянка покинутими віхами історії

Можливість здійснити захоплюючу прогулянку уцілілими фрагментами сталінських будівель — об'єктами № 6, № 7 та №10. Два з них знаходяться на Жуковому острові та 1 — у районі Оболоні. Більш за те, учасникам екскурсії випаде нагода зазирнути до Тунельної секції на кесоні та навіть потрапити всередину.

Надсекретна інформація від професійного гіда

Сталінська диктатура давно минула, залишивши по собі багато інтригуючих таємниць і нерозгаданих секретів. У компанії профі-гіда вдасться «докопатися» до істини й дізнатися цікаві факти з історії, приховані від громадськості.

Насичений автобусний маршрут

На веселу компанію чекає автобусна подорож «місцями бойової слави». Усього за 3 години вони встигнуть побувати біля метро «Іподром», у селі Пирогово, на Жуковому Острові, набережній Дніпра та Оболонській набережній. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

26 відгуків

А
Александр
7 червня 2017
Впечатления делают люди. И это наш экскурсовод Валерий Лысенко. Вся красота нашей прогулки была в умении Валерия интерересно изложить события далекого прошлого и современного настоящего. Рекомендую погрузится в атмосферу познания себя в окружающем мире. Намеренно не пересказываю увиденное, если сходите в мини-путешествие, будете приятно удивлены. Желаю успехов! На украинском языке было...
Впечатления делают люди. И это наш экскурсовод Валерий Лысенко. Вся красота нашей прогулки была в умении Валерия интерересно изложить события далекого прошлого и современного настоящего. Рекомендую погрузится в атмосферу познания себя в окружающем мире. Намеренно не пересказываю увиденное, если сходите в мини-путешествие, будете приятно удивлены. Желаю успехов! На украинском языке было просто "неперевершено". Хочу восстановить лестницу и расчиститься дорогу для мотоциклистов и велосипедистов.

Е
Евгения
5 квітня 2017
Спасибо за впечатление! Открыли для себя много новой и неожиданной информации. Будет интересно как взрослым, так и детям.

4 квітня 2017
Было очень интересно и экскурсовод очень хороший)

6 березня 2017
Экскурсия понравилась,спасибо огранизаторам. Все было на уровне : машина не уехала в 13.00,а ждали пока все не приедут ,комфортабельный мерседес кожаным салоном -удивили )),прекрасный гид- Валерий ,позновательная информация о всех местах. которые проезжали мимо ,включаю все мосты Киева . Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень