101189
 

Подаруй екскурсію по сталінських тунелях для двох!

Автобусна екскурсія по напівзруйнованих об'єктах секретного будівництва Сталіна з можливістю потрапити досередини тунельної секції! Гості побачать одразу 3 загадкові споруди минулого століття - велику огороджувальну конструкцію з бетону і 2 тунелї, які повинні були простягатися під Дніпром. Усі ці об'єкти зведені за особистим наказом радянського вождя. Пізнавальна і цікава прогулянка проходить у невеликій групі і передбачає відвідування села Пирогово, Жукового острова, Дніпровської та Оболонської набережних. детальніше

2 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 269 раз
2 людини
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Проходить у групі

Екскурсія «Сталінські тунелі» для двох — що це?

Можливість за 1 день побачити цілих 3 секції секретного будівництва радянських часів — сталінські тунелі під Дніпром. Просування по маршруту здійснюється на автобусі. Екскурсія подарує незабутні враження від побаченого і збагатить цікавими знаннями з історії! Про це подбає професійний гід.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться на захоплюючу автобусну екскурсію, що стартує біля ст. м «Іподром» — біля заправки навпроти дельфінарію. Вона подарує можливість побачити на власні очі 3 напівзруйнованих об'єкти одного з найбільш загадкових будівництв 20-го століття — велику огороджувальну конструкцію з бетону і 2 тунелі під Дніпром, які споруджувалися у 1938 році за особистим наказом Сталіна. По суті, це окремі ділянки будівництва, що зводилися одночасно через особливу таємність об'єкта. Екскурсія проходить у невеликій групі.

Прогулянка покинутими віхами історії

Можливість здійснити захоплюючу прогулянку по уцілілих фрагментах сталінських будівель — об'єктах № 6, № 7 та №10. Два з них знаходяться на Жуковому острові і 1 — у районі Оболоні. Більш за те, учасникам екскурсії випаде нагода зазирнути до Тунельної секції на кесоні і навіть потрапити досередини.

Надсекретна інформація від професійного гіда

Сталінська диктатура давно минула, залишивши по собі багато інтригуючих таємниць і нерозгаданих секретів. У компаніїпрофі-гіда вдасться «докопатися» до істини і дізнатися цікаві факти з історії, приховані від громадськості.

Насичений автобусний маршрут

На веселу компанію чекає автобусна подорож «місцями бойової слави». Усього за 3 години вони встигнуть побувати біля метро «Іподром», у селі Пирогово, на Жуковому Острові, Набережній Дніпра та Оболонській набережній. 

Місце проведення враження

20 відгуків реальних людей