102472
 

Подаруй подвійний політ в аеротрубі!

Парити можна не тільки в небі: подвійний політ в аеродинамічній трубі створить умови стрибка з парашутом. У екстремала буде 2 заходи по 2 хвилини — це в 4 рази довше, ніж при реальному стрибку. Вентилятор створює повітряний потік зі швидкістю 250 км/год, тому втриматися на льоту допоможуть 2 інструктора: один тренер буде страхувати всередині, а другий — подавати сигнали ззовні. Скайдайвер отримає все необхідне: захисну екіпіровку і шолом. детальніше...

1 люд. 2 польоту по 2 хвилини Використати до 30.04.2018
1 людина
2 польоту по 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2018

Подвійний політ в аеротрубі — що це?

Можливість відчути себе парашутистом, не піднімаючись у небо. Вертикальний тренажер підніме Щасливчика вгору і дозволить парити в потужних потоках повітря на швидкості 250 км/год. Він здійснить 2 польоти за 2 хвилини під керівництвом професійних тренерів. Щасливчик випробує миті вільного падіння, які отримують досвідчені скайдайвери під час стрибка з парашутом.

Як все відбувається?

Щасливчику не потрібно виїжджати за межі Києва — повітряний тренажер UletPro розташований у межах міста, на території розважального центру «Блокбастер». Екстремала зустріне тренер, який видасть захисний костюм, шолом і познайомить з правилами безпеки. Інструктор покаже, як утриматися на повітряному потоці і буде страхувати «літуна» від різких та крутих віражів піку. Інший інструктор за склом буде координувати знаками весь процес. Під час польоту Щасливчику буде видно екран з секундоміром, який фіксує час.

Тренажер для скайдайверів

Щасливчик під час вільного падіння відчуває те, що відчуває скайдайвер за час стрибка. Потоки повітря допоможуть подолати закони гравітації і політ у невагомості подарує відчуття легкості у всьому тілі.

Видається все необхідне

Перед польотом Щасливчику видадуть захисний комплект. В набір входить костюм зі страхувальними петлями, окуляри і шолом.

В два рази більше вражень
Щасливчика очікує 2 заходи по 2 хвилини — цілих 4 хвилини в невагомості. Для порівняння — вільне падіння до моменту відкриття парашута під час цього стрибка триває менше хвилини.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

359 відгуків реальних людей

17 жовтня 2017
Выбрали это впечатление, так как безумно хотелось отдохнуть от рабочих будней. Подарили впечатления друзья в честь ДР. Считаю отличным подарком как для других, так и для себя. Желаю всем больше ярких впечатлений :)

Р
Руслан
12 жовтня 2017
Дякую ккоманді bodo за можливість спробувати аєродиномічну трубу. Все було круто, шалено і драйвово!))

10 жовтня 2017
Очень понравилось данное впечатление! Мы с парнем остались довольны! Больше всего понравились инструкторы. Позитивные ребята, комфортно было с ними, очень лояльны и найдут подход к каждому! С нами в группе были иностранцы и никаких проблем в общении с ними у инструкторов тоже не возникло, что очень приятно нас впечатлило! В общем получили массу приятных эмоций! За что безумно благодарны:)))

В
Владимир
10 жовтня 2017
Коллеги по работе подарили мне на день рождения сертификат "Полет в Аэродинамической трубе" .И хотя у меня "за плечами" раньше уже было четыре парашютных прыжка - я остался в восторге от ощущения свободного полета . Классный подарок !!! Спасибо сотрудникам Bodo: Вы дарите людям яркие впечатления.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень