102472
 

Подаруй затяжний політ в аеротрубі!

Парити можна не тільки в небі: затяжний політ в аеродинамічній трубі створить умови стрибка з парашутом. У екстремала буде 2 заходи по 2 хвилини — це в 4 рази довше, ніж при реальному стрибку. Вентилятор створює повітряний потік зі швидкістю 250 км/год, тому втриматися на льоту допоможуть 2 інструктора: один тренер буде страхувати всередині, а другий — подавати сигнали ззовні. Скайдайвер отримає все необхідне: захисну екіпіровку і шолом. детальніше...

1 люд. 2 польоту по 2 хвилини Використати до 31.01.2019
1 людина
2 польоту по 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Використати до 31.01.2019

Затяжний політ в аеротрубі — що це?

Можливість відчути себе парашутистом, не піднімаючись у небо. Вертикальний тренажер підніме Щасливчика вгору і дозволить парити в потужних потоках повітря на швидкості 250 км/год. Він здійснить 2 польоти за 2 хвилини під керівництвом професійних тренерів. Щасливчик випробує миті вільного падіння, які отримують досвідчені скайдайвери під час стрибка з парашутом.

Як все відбувається?

Щасливчику не потрібно виїжджати за межі Києва — повітряний тренажер UletPro розташований у межах міста, на території розважального центру «Блокбастер». Екстремала зустріне тренер, який видасть захисний костюм, шолом і познайомить з правилами безпеки. Інструктор покаже, як утриматися на повітряному потоці і буде страхувати «літуна» від різких та крутих віражів піку. Інший інструктор за склом буде координувати знаками весь процес. Під час польоту Щасливчику буде видно екран з секундоміром, який фіксує час.

Тренажер для скайдайверів

Щасливчик під час вільного падіння відчуває те, що відчуває скайдайвер за час стрибка. Потоки повітря допоможуть подолати закони гравітації і політ у невагомості подарує відчуття легкості у всьому тілі.

Видається все необхідне

Перед польотом Щасливчику видадуть захисний комплект. В набір входить костюм зі страхувальними петлями, окуляри і шолом.

В два рази більше вражень
Щасливчика очікує 2 заходи по 2 хвилини — цілих 4 хвилини в невагомості. Для порівняння — вільне падіння до моменту відкриття парашута під час цього стрибка триває менше хвилини.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ulet.Pro - Аэротруба
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

446 відгуків

Л
Лилия
18 липня 2018
Спасибо компании BODO и Ulet.pro за возможность получить массу эмоций и впечатлений. Сервис на высшем уровне, а ощутить как ты паришь в воздухе было просто нереально. Всем рекомендую)))

О
Ольга
17 липня 2018
Спасибо за впечатление, подарок подарили на день рождения дочка с зятем, а мы давно мечтали с мужем о таком приключении, вот все получилось - мечта сбылась! Все очень понравилось, спасибо большое!

Н
Наталия
17 липня 2018
Мы подарили это впечатление своим сыновьям. Оба остались очень довольны. Рассказывали, что это совершенно новый опыт, и что они довольны таким подарком. Команда "Улет.про" очень профессиональная и дружелюбная. Только положительные впечатления! Рекомендуем всем!

О
Олександр
10 липня 2018
Подарунок-враження подарувала дружина. Класний подарунок. Все пройшло чудово, залишились найкращі враження, неймовірний заряд адреналіну. Інструктори привітні. Можна фотографуватися і відео знімати. Дають посилання на відео в інтернеті твого польоту. Було прикольно. Всім рекомендую!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень