102472
 

Подаруй подвійний політ в аеротрубі!

Парити можна не тільки в небі: подвійний політ в аеродинамічній трубі створить умови стрибка з парашутом. У екстремала буде 2 заходи по 2 хвилини — це в 4 рази довше, ніж при реальному стрибку. Вентилятор створює повітряний потік зі швидкістю 250 км/год, тому втриматися на льоту допоможуть 2 інструктора: один тренер буде страхувати всередині, а другий — подавати сигнали ззовні. Скайдайвер отримає все необхідне: захисну екіпіровку і шолом. подробнее...

1 чол. 2 польоту по 2 хвилини Використати до 31.12.2017
1 людина
2 польоту по 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2017

Подвійний політ в аеротрубі — що це?

Можливість відчути себе парашутистом, не піднімаючись у небо. Вертикальний тренажер підніме Щасливчика вгору і дозволить парити в потужних потоках повітря на швидкості 250 км/год. Він здійснить 2 польоти за 2 хвилини під керівництвом професійних тренерів. Щасливчик випробує миті вільного падіння, які отримують досвідчені скайдайвери під час стрибка з парашутом.

Як все відбувається?

Щасливчику не потрібно виїжджати за межі Києва — повітряний тренажер UletPro розташований у межах міста, на території розважального центру «Блокбастер». Екстремала зустріне тренер, який видасть захисний костюм, шолом і познайомить з правилами безпеки. Інструктор покаже, як утриматися на повітряному потоці і буде страхувати «літуна» від різких та крутих віражів піку. Інший інструктор за склом буде координувати знаками весь процес. Під час польоту Щасливчику буде видно екран з секундоміром, який фіксує час.

Тренажер для скайдайверів

Щасливчик під час вільного падіння відчуває те, що відчуває скайдайвер за час стрибка. Потоки повітря допоможуть подолати закони гравітації і політ у невагомості подарує відчуття легкості у всьому тілі.

Видається все необхідне

Перед польотом Щасливчику видадуть захисний комплект. В набір входить костюм зі страхувальними петлями, окуляри і шолом.

В два рази більше вражень
Щасливчика очікує 2 заходи по 2 хвилини — цілих 4 хвилини в невагомості. Для порівняння — вільне падіння до моменту відкриття парашута під час цього стрибка триває менше хвилини.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

259 відгуків реальних людей

В
Владислав
22 червня 2017
Друзья подарили сертификат на день рождение. Ну что можно сказать? Хочу еще) Полет прошел отлично. Абсолютно новые ощущения, которые не описать словами. Теперь осталось только прыгнуть с парашютом))

21 червня 2017
Дякую за чудове шалене враження!Подарунок від подруги дійсно лишив захоплення, позитив та гарні спогади:) Дякую Bodo за таку увагу та прекрасний настрій!Раджу спробувати політати:) З повагою!

20 червня 2017
Сертификат подарили ребенку. Как словами описать впечатления восьмилетнего мальчика от полёта? Вроде, 2 минуты, но рот не закрывался пару часов! Плюс, чёткая организация, внимание инструкторов к "космонавтам" и сопровождающим.

В
Вячеслав
19 червня 2017
Больше всего понравилось: адреналин впечатления, а также профессионализм и внимательность инструкторов.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень