102472
 

Подаруй подвійний політ в аеротрубі!

Парити можна не тільки в небі: подвійний політ в аеродинамічній трубі створить умови стрибка з парашутом. У екстремала буде 2 заходи по 2 хвилини — це в 4 рази довше, ніж при реальному стрибку. Вентилятор створює повітряний потік зі швидкістю 250 км/год, тому втриматися на льоту допоможуть 2 інструктора: один тренер буде страхувати всередині, а другий — подавати сигнали ззовні. Скайдайвер отримає все необхідне: захисну екіпіровку і шолом. детальніше...

1 люд. 2 польоту по 2 хвилини Використати до 31.05.2018
1 людина
2 польоту по 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Подвійний політ в аеротрубі — що це?

Можливість відчути себе парашутистом, не піднімаючись у небо. Вертикальний тренажер підніме Щасливчика вгору і дозволить парити в потужних потоках повітря на швидкості 250 км/год. Він здійснить 2 польоти за 2 хвилини під керівництвом професійних тренерів. Щасливчик випробує миті вільного падіння, які отримують досвідчені скайдайвери під час стрибка з парашутом.

Як все відбувається?

Щасливчику не потрібно виїжджати за межі Києва — повітряний тренажер UletPro розташований у межах міста, на території розважального центру «Блокбастер». Екстремала зустріне тренер, який видасть захисний костюм, шолом і познайомить з правилами безпеки. Інструктор покаже, як утриматися на повітряному потоці і буде страхувати «літуна» від різких та крутих віражів піку. Інший інструктор за склом буде координувати знаками весь процес. Під час польоту Щасливчику буде видно екран з секундоміром, який фіксує час.

Тренажер для скайдайверів

Щасливчик під час вільного падіння відчуває те, що відчуває скайдайвер за час стрибка. Потоки повітря допоможуть подолати закони гравітації і політ у невагомості подарує відчуття легкості у всьому тілі.

Видається все необхідне

Перед польотом Щасливчику видадуть захисний комплект. В набір входить костюм зі страхувальними петлями, окуляри і шолом.

В два рази більше вражень
Щасливчика очікує 2 заходи по 2 хвилини — цілих 4 хвилини в невагомості. Для порівняння — вільне падіння до моменту відкриття парашута під час цього стрибка триває менше хвилини.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

388 відгуків реальних людей

Я
Ярослав
12 грудня 2017
Это был очень интересный опыт, отличный адреналин. Первый подход принес тонну паники, но во втором подходе я летал и кайфовал) Спасибо! Обязательно пойду еще.

7 грудня 2017
Кому не интересно, каково оно, летать? Очень рада, что выбрала это впечатление. Конечно, маловато одного раза, больше думаешь о продолжении тела. Хочу сказать, что этот весь процесс очень хорошо организован, все четко, быстро, очень дружелюбно. Видео прислали моментально, еще не успели отъехать. В общем, всем очень довольна!!! Спасибо большое!!!

6 грудня 2017
Летал мой 6-летний сын. Испугался, когда увидел трубу, но инструкторам виду не подал и мужественно пошел в трубу летать. Он худенький и невысокий для своего возраста, поэтому его немного сдувало :)), но в целом все прошло хорошо. Мне показалось, что ему пока реновато было, он не мог выпрямить ноги до конца и поэтому его немного телипало)) после нас был мальчик лет 9-10, вот у него получалось...
Летал мой 6-летний сын. Испугался, когда увидел трубу, но инструкторам виду не подал и мужественно пошел в трубу летать. Он худенький и невысокий для своего возраста, поэтому его немного сдувало :)), но в целом все прошло хорошо. Мне показалось, что ему пока реновато было, он не мог выпрямить ноги до конца и поэтому его немного телипало)) после нас был мальчик лет 9-10, вот у него получалось хорошо, инструктор с ним такие прикольные финты выделывал, вертел туда-сюда :) Подрастет немного-еще пойдем!

А
Александр
5 грудня 2017
Очень понравилось! Впечатления незабываемые! Всем советую попробовать.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень