102472
 

Подаруй подвійний політ в аеротрубі!

Парити можна не тільки в небі: подвійний політ в аеродинамічній трубі створить умови стрибка з парашутом. У екстремала буде 2 заходи по 2 хвилини — це в 4 рази довше, ніж при реальному стрибку. Вентилятор створює повітряний потік зі швидкістю 250 км/год, тому втриматися на льоту допоможуть 2 інструктора: один тренер буде страхувати всередині, а другий — подавати сигнали ззовні. Скайдайвер отримає все необхідне: захисну екіпіровку і шолом. детальніше...

1 чол. 2 польоту по 2 хвилини Використати до 28.02.2018
1 чоловік
2 польоту по 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2018

Подвійний політ в аеротрубі — що це?

Можливість відчути себе парашутистом, не піднімаючись у небо. Вертикальний тренажер підніме Щасливчика вгору і дозволить парити в потужних потоках повітря на швидкості 250 км/год. Він здійснить 2 польоти за 2 хвилини під керівництвом професійних тренерів. Щасливчик випробує миті вільного падіння, які отримують досвідчені скайдайвери під час стрибка з парашутом.

Як все відбувається?

Щасливчику не потрібно виїжджати за межі Києва — повітряний тренажер UletPro розташований у межах міста, на території розважального центру «Блокбастер». Екстремала зустріне тренер, який видасть захисний костюм, шолом і познайомить з правилами безпеки. Інструктор покаже, як утриматися на повітряному потоці і буде страхувати «літуна» від різких та крутих віражів піку. Інший інструктор за склом буде координувати знаками весь процес. Під час польоту Щасливчику буде видно екран з секундоміром, який фіксує час.

Тренажер для скайдайверів

Щасливчик під час вільного падіння відчуває те, що відчуває скайдайвер за час стрибка. Потоки повітря допоможуть подолати закони гравітації і політ у невагомості подарує відчуття легкості у всьому тілі.

Видається все необхідне

Перед польотом Щасливчику видадуть захисний комплект. В набір входить костюм зі страхувальними петлями, окуляри і шолом.

В два рази більше вражень
Щасливчика очікує 2 заходи по 2 хвилини — цілих 4 хвилини в невагомості. Для порівняння — вільне падіння до моменту відкриття парашута під час цього стрибка триває менше хвилини.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

310 відгуків реальних людей

Вчора
Очень необычные и приятные ощущения полета! Думаю, что то подобные испытывают парашютисты в момент свободного падения) Все понравилось :-)

С
Светлана Янпольская
18 серпня 2017
Отлично!Персонал на высоте!Во всех смыслах!!!!!))))Была с дочкой (12 лет)Обязательно вернемся,именно сюда.Ребята молодцы,высший пилотаж!Спасибо!

S
Sergey
16 серпня 2017
Спасибо моей любимой, за подарок впечатления полетать в аэротрубе, очень понравилось общения с сотрудниками Бодо, так как немного забыл с активацией кода, до 30 июня, разрешили воспользоваться до конца августа, благодарен вам, думал уже все, пролетел но не в трубе))) о самой аэро трубе: очень вежливый персонал!! Инструктор Алексей ну очень очень вежливый, и все доступно объяснил перед...
Спасибо моей любимой, за подарок впечатления полетать в аэротрубе, очень понравилось общения с сотрудниками Бодо, так как немного забыл с активацией кода, до 30 июня, разрешили воспользоваться до конца августа, благодарен вам, думал уже все, пролетел но не в трубе))) о самой аэро трубе: очень вежливый персонал!! Инструктор Алексей ну очень очень вежливый, и все доступно объяснил перед улетом) спасибо инструктору Грише, что поддерживал меня с первой секунды, и так не смог меня отпустить две минуты))) хотя он больше хотел этого чем я))) Было круто!!!! Всем огромное спасибо!!! Девушке!!! Бодо!!!! Улет.про!!!!!!

Т
Татьяна
15 серпня 2017
Не ожидала что, так всё классно будет. во-первых очень классные инструктора, которые качественно провели инструктаж, во-вторых это ощущение невесомости. улыбка с лица не пропадала всё это время. на следующий день ощущала крепатуру в ногах(не знаю почему).... 2-х минут достаточно для первого раза,чтоб почувствовать сладость послевкусия. спасибо команде. вы на самом деле приносите удовольствие. Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень