100631
 

Давньоіндійський масаж

Аюрведичний масаж голови з східними аромамаслами. Ця давньоіндійська техніка поєднує прийоми погладжування, розтирання і точкового впливу. Процедура здатна моментально подарувати глибоке розслаблення, а також завдяки використанню масел зміцнити волосся біля коренів.  детальніше

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Давньоіндійський масаж — що це?

Традиційний індійський масаж голови, володіє моментальним терапевтичним ефектом. Стародавня техніка поєднує точкові натискання, розтирання і погладжування із застосуванням східного аромамасла. Процедура допомагає досягти глибокого розслаблення і відновлює розтрачені сили.

Як все проходить?

Для відвідування процедури Щасливчик відправиться в престижний салон. Опинившись на місці, він познайомиться з майстром, що володіє багаторічним досвідом у сфері екзотичних масажних технік. Масажист обов'язково уточнить стан здоров'я і побажання Щасливчика, а потім почне процедуру. Поетапний вплив на волосяну частину голови, вуха, шию та обличчя гарантує повне розслаблення всього тіла і заспокоєння душі. 

Сеанс глибокої релаксації

В основі давньоіндійського масажу голови — аюрведична система зцілення, яка практикується в Індії вже більше тисячі років. Унікальна методика допомагає по-справжньому глибоко розслабитися і знімає загальне напруження.

Користь для волосся

Крім моментального терапевтичного ефекту, давньоіндійський масаж також ідеальна СПА-процедура для волосся. Масажні прийоми відмінно стимулюють кровообіг шкіри голови, а аромамасла живлять волосся біля коріння.

Все включено

У салоні повністю забезпечать комфортне проходження процедури. Всі приладдя — одноразові. Можна ні про що не дбати, достатньо просто прийти і отримати задоволення від масажу.

Місце проведення враження

375 відгуків реальних людей