100631
 

Подаруй цілющий давньоіндійський масаж!

Аюрведичний масаж голови зі східними аромамаслами. Ця давньоіндійська техніка поєднує прийоми погладжування, розтирання і точкового впливу. Процедура здатна моментально подарувати глибоке розслаблення, а також, завдяки використанню масел, зміцнити волосся біля коренів. Комплімент від салону - чашечка ароматного чаю на травах після сеансу. детальніше

1 чол. 30 хвилин Використати до 30.04.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 216 951 раз
1 людина
30 хвилин
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Давньоіндійський масаж - що це?

Традиційний індійський масаж голови, що володіє моментальним терапевтичним ефектом. Стародавня техніка поєднує точкові натискання, розтирання і погладжування із застосуванням східного аромамасла. Процедура допомагає досягти глибокого розслаблення і відновлює втрачені сили. 

Як усе відбувається?

Для відвідування процедури Щасливчик выдправиться у престижний салон. Опинившись на місці, він познайомиться з майстром, що володіє багаторічним досвідом у сфері екзотичних масажних технік. Масажист обов'язково дізнається про стан здоров'я і побажання Щасливчика, а потім приступить до процедури. Поетапний вплив на волосяну частину голови, вуха, шию та обличчя гарантує повне розслаблення всього тіла і заспокоєння душі. Після масажу можна насолодитися чашкою смачного та ароматного чаю.

Сеанс глибокої релаксації

В основі давньоіндійського масажу голови - аюрведична система зцілення, яка практикується в Індії вже більше тисячі років. Унікальна методика допомагає по-справжньому глибоко розслабитися і знімає загальне напруження. 

Користь для волосся

Крім моментального терапевтичного ефекту, давньоіндійський масаж — це також ідеальна СПА-процедура для волосся. Масажні прийоми відмінно стимулюють кровообіг шкіри голови, а аромамасла живлять волосяні фолікули. 

Все включено

У салоні повністю забезпечать комфортне проходження процедури. Усі предмети та засоби — одноразові, так що достатньо просто прийти і отримати задоволення від масажу. 

Місце проведення враження

Фотографії враження

364 відгуки від реальних людей

Давньоіндійський масаж

300 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39