100631

Давньоіндійський масаж

Аюрведичний масаж голови з східними аромамаслами. Ця давньоіндійська техніка поєднує прийоми погладжування, розтирання і точкового впливу. Процедура здатна моментально подарувати глибоке розслаблення, а також завдяки використанню масел зміцнити волосся біля коренів.  детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 30.11.2018

Давньоіндійський масаж — що це?

Традиційний індійський масаж голови, володіє моментальним терапевтичним ефектом. Стародавня техніка поєднує точкові натискання, розтирання і погладжування із застосуванням східного аромамасла. Процедура допомагає досягти глибокого розслаблення і відновлює розтрачені сили.

Як все проходить?

Для відвідування процедури Щасливчик відправиться в престижний салон. Опинившись на місці, він познайомиться з майстром, що володіє багаторічним досвідом у сфері екзотичних масажних технік. Масажист обов'язково уточнить стан здоров'я і побажання Щасливчика, а потім почне процедуру. Поетапний вплив на волосяну частину голови, вуха, шию та обличчя гарантує повне розслаблення всього тіла і заспокоєння душі. 

Сеанс глибокої релаксації

В основі давньоіндійського масажу голови — аюрведична система зцілення, яка практикується в Індії вже більше тисячі років. Унікальна методика допомагає по-справжньому глибоко розслабитися і знімає загальне напруження.

Користь для волосся

Крім моментального терапевтичного ефекту, давньоіндійський масаж також ідеальна СПА-процедура для волосся. Масажні прийоми відмінно стимулюють кровообіг шкіри голови, а аромамасла живлять волосся біля коріння.

Все включено

У салоні повністю забезпечать комфортне проходження процедури. Всі приладдя — одноразові. Можна ні про що не дбати, достатньо просто прийти і отримати задоволення від масажу.

387 відгуків реальних людей

30 травня 2017
Добрый день, Хочу поблагодарить Бодо за подаренные позитивные эмоции! Спасибо Вашей команде за лояльность и хорошее обслуживание! Спасибо друзьям за такой необычный подарок на День Рождение!

Ш
Шиденко Тетяна
12 лютого 2017
Доброго дня! Щиро дякую Вам за організацію цієї чудової релакс-процедури! Залишилася абсолютно задоволена Вашим сервісом, а також сервісом салону! Буду і надалі користуватися Вашими послугами!)) Успіхів!)) З повагою, Тетяна

7 лютого 2017
До сих пор под впечатлением! Отличный мастер, знающий свою работу, вежливый персонал, приятная обстановка, все на высшем уровне :)

Е
Елисавета
6 лютого 2017
Не пожалела, что выбрала впечатление "Древнеиндийский массаж". В тот холодный и серый день это впечатление очень развеяло меня и взбодрило. Приятно было пообщаться с людьми, которые со мной работали. Все прошло на высшем уровне. Дарить впечатления в подарок - это отличная идея, поэтому я и сама теперь буду выбирать здесь подарки для близких людей :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень