100632
 

Давньоіндійський масаж для двох

Розслаблюючий масаж голови та шиї із застосуванням натуральних олій, який виконають у відповідності до давньоіндійської традиції! Для двох гостей масаж роблять одночасно в одній кімнаті. Процедура поєднує погладжування, розтирання і стискання, які надають потужний терапевтичний ефект: допомагають повністю позбавитися від втоми, знімають скутість м'язів, дарують легкість. А застосування натуральних масел відкриває прямий шлях до хитрощів косметології - шкіра обличчя стає зволоженою та м'якою на дотик, а волосся зміцнюється біля коріння, вбираючи корисні мікроелементи!  детальніше

2 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
2 людини
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Давньоіндійський масаж для двох — що це?

Комплексний індійський масаж голови, шиї та обличчя. Процедура гармонійно поєднує техніку різних погладжувань, розтирання і стискань із застосуванням натурального східного олії. Сеанс проходить одночасно в одній кімнаті. Дозволяє досягти глибокого розслаблення всього тіла і повного заспокоєння душі в лічені секунди.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять в один з кращих салонів столиці. Тут їх зустрінуть майстри, які обов'язково уточнять стан здоров'я кожного і врахують всі побажання. Кожному гостю також нададуть необхідні приналежності — одноразові тапочки і рушники. Під час сеансу релаксації Щасливчики будуть знаходитися в одній кімнаті, розташувавшись на затишних масажних столах.

Ексклюзивна послуга одночасного масажу для двох

Не потрібно буде чекати своєї черги, насолодитися масажем можна одночасно у одній кімнаті! Така послуга можлива далеко не в кожному салоні міста. Але тут цієї масажної технікою досконало володіє кілька майстрів.

Моментальний ефект після процедури:

  • усуне головний біль
  • зніме напругу
  • поліпшить стан шкіри

Користь для волосся

Давньоіндійський масаж не тільки володіє потужним терапевтичним ефектом, але і є відмінним СПА-процедури для волосся. Точкові прийоми впливу відмінно стимулюють кровообіг шкіри голови, а натуральні ароматичні олії насичують волосся біля коріння корисними мікроелементами.

Місце проведення враження

375 відгуків реальних людей