100632
 

Подаруй давньоіндійський масаж голови для двох!

Розслаблюючий масаж голови та шиї із застосуванням натуральних олій, який виконають у відповідності до давньоіндійської традиції! Для двох гостей масаж роблять одночасно в одній кімнаті. Процедура поєднує погладжування, розтирання і стискання, які надають потужний терапевтичний ефект: допомагають повністю позбавитися від втоми, знімають скутість м'язів, дарують легкість. А застосування натуральних масел відкриває прямий шлях до хитрощів косметології - шкіра обличчя стає зволоженою та м'якою на дотик, а волосся зміцнюється біля коріння, вбираючи корисні мікроелементи!  детальніше

2 чол. 30 хвилин Використати до 30.04.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 27 302 рази
2 людини
30 хвилин
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Давньоіндійський масаж для двох — що це?

Комплексний індійський масаж голови, шиї та обличчя. Процедура гармонійно поєднує техніку різних погладжувань, розтирань і стискань із застосуванням натуральної східної олії. Сеанс проходить одночасно в одній кімнаті. Дозволяє досягти глибокого розслаблення всього тіла та повного заспокоєння душі в лічені секунди.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в один з кращих салонів столиці. Тут їх зустрінуть найкращі майстри, які обов'язково уточнять стан здоров'я кожного й врахують усі побажання. Для кожного гостя підготують необхідні приналежності — одноразові капці та рушники. Під час сеансу релаксації Щасливчики будуть знаходитися в одній кімнаті, розташувавшись на затишних масажних столах. А після божественної процедури в затишній релакс-зоні їх буде очікувати гарячий ароматний чай на травах.

Ексклюзивна послуга одночасного масажу для двох

Непотрібно буде очікувати своєї черги, насолодитися масажем можна одночасно в одній кімнаті! Така послуга можлива далеко не в кожному салоні міста. Але тут цією масажною технікою досконало володіє кілька майстрів.

Моментальний ефект після процедури:

  • усуне головний біль
  • зніме напругу
  • поліпшить стан шкіри

Користь для волосся

Давньоіндійський масаж не тільки володіє потужним терапевтичним ефектом, але і є чудовою СПА-процедурою для волосся. Точкові прийоми впливу стимулюють кровообіг шкіри голови, а натуральні ароматичні олії насичують волосся біля коріння корисними мікроелементами.

Місце проведення враження

Фотографії враження

364 відгуки від реальних людей

Давньоіндійський масаж для двох

500 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39