100608
 

Подаруй драйв на картах для двох!

2 адреналінових заїзду на картах. Ці гоночні міні-машинки без кузова, які дуже маневрены. Для катання надаються моделі Rimo Evo 6. Адреналін буде зашкалювати в крові при кожному різкому повороті. Але робити круті віражі буде нескладно, адже з картом впорається навіть водій з мінімальним досвідом. А роздруківка з результатами на фініші стане наочним підтвердженням особистих рекордів. детальніше

2 чол. 2 заїзду Використати до 31.05.2017
2 людини
2 заїзду
Використати до 31.05.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Зростання від 130 см
Доступно з 7 років

Драйв на картах — що це?

2 повноцінних заїзди на картах Rimo Evo 6. Це найпростіші гоночні автомобілі без кузова і з відкритими колесами. Для багатьох управління картами стає першою сходинкою в автоспорт або ж залишається захоплюючим хобі. Враження дозволить відчути себе справжнім гонщиком на ідеально рівній трасі з крутими поворотами.

Як все відбувається?

Картодром знаходиться на Петрівці, в сучасному ТРЦ «Блокбастер», тому Щасливчикам не доведеться їхати на околицю або за місто. Спочатку новачкам видадуть підшоломник, шолом і рукавички, а потім їх чекає невеликий інструктаж від досвідченого гонщика. Заплановано 2 заїзди тривалістю близько 10 хвилин на спеціально обладнаній трасі. Ця гоночна смуга користується популярністю у любителів картингу, а тому гонщики-початківці з легкістю знайдуть собі гідних суперників на маршруті. На фініші вони отримають роздруківку зі своїми результатами і статистикою. Під час другого заїзду можна спробувати проявити себе ще краще!

Карти Rimo Evo 6

Можна обкатати карти моделі німецького виробництва. 9 кінських сил дозволяють їм хутко набирати швидкість, навіть під час зупинки — двигун глухне не одразу. Управління не вимагає особливих зусиль. Потрібно всього лише натиснути на газ і відчути всю динаміку автоперегонів!

Критий і відкритий гоночні треки

Сучасний картодром має територію в 5,5 тисяч кв. м. Тут є все для швидкісних заїздів. Влітку можна покататися на відкритій трасі довжиною понад 650 м, а взимку — на трасі під куполом з рівним, гладким покриттям.

Цілих 2 заїзди на картах!

Гонки проходять в 2 заїзди, кожен триває близько 10 хвилин. У перервах між заїздами можна поспостерігати за успіхами інших — із затишного кафе відкривається широка панорама картодрому.

Місце проведення враження

1410 відгуків реальних людей

Драйв на картах

800 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39