102557
 

Cosmo Golf для двох

Гра в міні-гольф з космічною тематикою. Двом друзям доведеться влучити в традиційні 18 лунок, які будуть підсвічені флуоресцентними фарбами і неоновими лампочками. Інструктор видасть м'ячі, ключки та листи для фіксації результатів. На пам'ять про гру залишаться неонові браслети. У друзів буде до 2 годин, щоб забити м'яч у всі лунки. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
2 людини
2 години
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2019

Cosmo Golf для двох — що це?

Традиційний міні-гольф в новому, космічному, оформленні. Щасливчики зіграють партію в старовинну гру в оточенні неонового декору. Двом друзям належить забити м'яч у 18 лунок за найменшу кількість ударів. Кожна деталь — ключка, візерунок на стіні або бортик доріжки буде світитися під ультрафіолетом, створюючи атмосферу космічного корабля.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків вирушать в світ неонових вогнів клубу Cosmo Golf, щоб пограти в нову версію міні-гольфу. Інструктор видасть їм ключки й кульки, а також розповість все, що необхідно знати. Щасливчики дізнаються, як правильно стояти, тримати ключку, наносити удар і рахувати очки. У них буде до двох годин, щоб забити м'яч у всі 18 лунок. Переможцем стане той, кому знадобиться менша кількість ходів.

Гольф у космічному стилі

Cosmo Golf — це міні-гольф в незвичайному форматі. Гра відбувається у темряві, а єдине джерело освітлення — це ультрафіолетові лампи та неонові елементи декору.

Не вимагає підготовки

Грати в міні-гольф зможуть навіть діти. Інструктор докладно пояснить правила і навчить користуватися ключкою.

Все необхідне видається

Перед початком партії Щасливчикам видадуть необхідний для гри набір: ключки, м'ячі, неонові браслети та лист для фіксації результатів.

 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Cosmo Golf - Міні-гольф
м. Дарниця, вул. Андрія Малишка, 5 Показати на мапі

11 відгуків

9 лютого 2018
Понравилось оформление самой площадки для гольфа и дорожки (интересные и сложные). Это был подарок на Новый год. Идея понравилась, так как приятно отвлечься от обычных будней, в таком развлечении. Подарила подарок моя девушка, ей тоже всё понравилось (подарок был для двоих). Спасибо Bodo, за организацию.

Л
Лилия
14 січня 2018
Были впервые. Очень понравились сами дорожки и их увеличивающаяся сложность. Впечатление подарила крестная на день рождения детей.

Т
Таня
27 грудня 2017
Отмечали день рождение сестры,нам все оочень понравилось.Атмосфера такая классная.Получили массу удовольствия.Отдельное спасибо админу Алене:)Хороший персонал в общем.Обязательно еще придем!!!

21 жовтня 2017
Вибрали дане враження випадково, просто тому, що до цього про таке не чули. Нас зустріли, розповіли як грати в гольф. Все сподобалося. За п'ятибальною шкалою - 5!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень