102557
 

Cosmo Golf для двох

Гра в міні-гольф з космічною тематикою. Двом друзям доведеться влучити в традиційні 18 лунок, які будуть підсвічені флуоресцентними фарбами і неоновими лампочками. Інструктор видасть м'ячі, ключки та листи для фіксації результатів. На пам'ять про гру залишаться неонові браслети. У друзів буде до 2 годин, щоб забити м'яч у всі лунки. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
2 години
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Cosmo Golf для двох — що це?

Традиційний міні-гольф в новому, космічному, оформленні. Щасливчики зіграють партію в старовинну гру в оточенні неонового декору. Двом друзям належить забити м'яч у 18 лунок за найменшу кількість ударів. Кожна деталь — ключка, візерунок на стіні або бортик доріжки буде світитися під ультрафіолетом, створюючи атмосферу космічного корабля.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків вирушать в світ неонових вогнів клубу Cosmo Golf, щоб пограти в нову версію міні-гольфу. Інструктор видасть їм ключки й кульки, а також розповість все, що необхідно знати. Щасливчики дізнаються, як правильно стояти, тримати ключку, наносити удар і рахувати очки. У них буде до двох годин, щоб забити м'яч у всі 18 лунок. Переможцем стане той, кому знадобиться менша кількість ходів.

Гольф у космічному стилі

Cosmo Golf — це міні-гольф в незвичайному форматі. Гра відбувається у темряві, а єдине джерело освітлення — це ультрафіолетові лампи та неонові елементи декору.

Не вимагає підготовки

Грати в міні-гольф зможуть навіть діти. Інструктор докладно пояснить правила і навчить користуватися ключкою.

Все необхідне видається

Перед початком партії Щасливчикам видадуть необхідний для гри набір: ключки, м'ячі, неонові браслети та лист для фіксації результатів.

 

Місце проведення враження:

Cosmo Golf - Міні-гольф
м. Дарниця, вул. Андрія Малишка, 5 Показати на мапі

11 відгуків реальних людей

9 лютого 2018
Понравилось оформление самой площадки для гольфа и дорожки (интересные и сложные). Это был подарок на Новый год. Идея понравилась, так как приятно отвлечься от обычных будней, в таком развлечении. Подарила подарок моя девушка, ей тоже всё понравилось (подарок был для двоих). Спасибо Bodo, за организацию.

Л
Лилия
14 січня 2018
Были впервые. Очень понравились сами дорожки и их увеличивающаяся сложность. Впечатление подарила крестная на день рождения детей.

Т
Таня
27 грудня 2017
Отмечали день рождение сестры,нам все оочень понравилось.Атмосфера такая классная.Получили массу удовольствия.Отдельное спасибо админу Алене:)Хороший персонал в общем.Обязательно еще придем!!!

21 жовтня 2017
Вибрали дане враження випадково, просто тому, що до цього про таке не чули. Нас зустріли, розповіли як грати в гольф. Все сподобалося. За п'ятибальною шкалою - 5!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень