101740
 

Брейн-ринг для компанії

Захоплююче випробування для логіки і «колективного» розуму! Інтелектуальна вікторина з 6 тематичних раундів забезпечить веселе проведення часу будь-якої компанії. Згідно з правилами гри, команда повинна дати максимальну кількість вірних відповідей на логічні загадки. Питання виводяться на екран, а відповіді записуються в спеціальну анкету. За результатами всіх раундів визначається переможець, якого буде нагороджено приємними призами. детальніше...

4 люд. 2,5 години Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
4 людини
2,5 години
Проходить у групі
Використати до 31.12.2018

Брейн Ринг для компанії -  що це?

Цікавий турнір, де у нерівній сутичці зійдуться логіка, гумор і, звичайно ж, різні команди. Ця інтелектуальна гра нагадує телевізійні версії Брейн Рингу і «Що? Де? Коли?». Цілих 6 тематичних раундів охоплюють питання з різних сфер: від кіно до географії та спорту. Загадки озвучуються і відображаються на великому екрані, і після обговорення в команді варіанти відповідей фіксуються у спеціальних анкетах. Правильна відповідь - 1 бал у скарбничку перемоги. Абсолютних чемпіонів нагородять переможними презентами. До речі, у процесі гри також можна замовляти їжу та напої, поєднуючи приємне з корисним.

Як це відбувається?

Перед безпосереднім початком гри для усіх команд-учасниць проведуть брифінг, де докладно пояснять правила інтелектуальної вікторини. Щасливчики змагатимуться з іншими командами. Їх завдання - здобути якомога більше правильних відповідей і перегнати за кількістю відгадок своїх суперників. Усі загадки виводяться на монітор і додатково озвучуються ведучим. У команди буде достатньо часу, щоб обговорити можливі варіанти відповідей і занотувати найбільш правдоподібну версію до спеціальної анкети. Після кожного раунду гри, ведучий збирає ці анкети і підраховує правильні відповіді, визначаючи переможців. Щоб отримати нагороду, треба обійти суперників за результатами 6-ти раундів!

Розважальна вікторина для друзів

Гра складається з 60-ти хитромудрих питань, і до кожного потрібно знайти одну-єдину правильну відповідь. Жваве обговорення в команді допоможе це зробити. Складність загадок варіюється, але для здобуття перемоги зовсім не обо'вязково зубрити підручники. Запорука успіху - логічне мислення і командний дух.

Аж 6 тематичних раундів!

Кожен раунд присвячено окремій темі. Перший - розминочний, він охоплює загальні питання. А далі - величезна палітра з різноманітних тем. Наприклад, кіно, історія, спорт, гумор, музика або географія. Для гри завжди розробляється унікальний сценарій, тому об'єктом змагання може стати будь-яка галузь знань.

Церемонія нагородження переможців

Учасники не зможуть шукати підказки за допомоги гаджетів або книг, тому переможців буде визначено справедливо. Команду-чемпіона за підсумками усіх раундів нагородять пляшкою шампанського чи іншого елітного алкоголю.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
IQuiz
Місце зустрічі попередньо узгоджується по телефону. Показати на мапі

2 відгуки

А
Алена
15 січня 2015
Интеллектуальное состязание было жарким!!)) Мы шли с другими командами почти в ногу, но последние несколько правильных ответов подарили нам победу!)) УРААА!!!)))

М
Михаил
8 грудня 2014
Очень понравилось, что вопросы не просто на какие-то общие знания, а на логику. То есть, даже если ты не знаешь правильного ответа, можно догадаться. К сожалению, мы не выиграли главный приз, но зато получили массу эмоций и веселья.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень