101740
 

Брейн-ринг для компанії

Захоплююче випробування для логіки і «колективного» розуму! Інтелектуальна вікторина з 6 тематичних раундів забезпечить веселе проведення часу будь-якої компанії. Згідно з правилами гри, команда повинна дати максимальну кількість вірних відповідей на логічні загадки. Питання виводяться на екран, а відповіді записуються в спеціальну анкету. За результатами всіх раундів визначається переможець, якого буде нагороджено приємними призами. детальніше...

4 люд. 2,5 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
4 людини
2,5 години
Проходить у групі
Використати до 30.09.2018

Брейн Ринг для компанії -  що це?

Цікавий турнір, де у нерівній сутичці зійдуться логіка, гумор і, звичайно ж, різні команди. Ця інтелектуальна гра нагадує телевізійні версії Брейн Рингу і «Що? Де? Коли?». Цілих 6 тематичних раундів охоплюють питання з різних сфер: від кіно до географії та спорту. Загадки озвучуються і відображаються на великому екрані, і після обговорення в команді варіанти відповідей фіксуються у спеціальних анкетах. Правильна відповідь - 1 бал у скарбничку перемоги. Абсолютних чемпіонів нагородять переможними презентами. До речі, у процесі гри також можна замовляти їжу та напої, поєднуючи приємне з корисним.

Як це відбувається?

Перед безпосереднім початком гри для усіх команд-учасниць проведуть брифінг, де докладно пояснять правила інтелектуальної вікторини. Щасливчики змагатимуться з іншими командами. Їх завдання - здобути якомога більше правильних відповідей і перегнати за кількістю відгадок своїх суперників. Усі загадки виводяться на монітор і додатково озвучуються ведучим. У команди буде достатньо часу, щоб обговорити можливі варіанти відповідей і занотувати найбільш правдоподібну версію до спеціальної анкети. Після кожного раунду гри, ведучий збирає ці анкети і підраховує правильні відповіді, визначаючи переможців. Щоб отримати нагороду, треба обійти суперників за результатами 6-ти раундів!

Розважальна вікторина для друзів

Гра складається з 60-ти хитромудрих питань, і до кожного потрібно знайти одну-єдину правильну відповідь. Жваве обговорення в команді допоможе це зробити. Складність загадок варіюється, але для здобуття перемоги зовсім не обо'вязково зубрити підручники. Запорука успіху - логічне мислення і командний дух.

Аж 6 тематичних раундів!

Кожен раунд присвячено окремій темі. Перший - розминочний, він охоплює загальні питання. А далі - величезна палітра з різноманітних тем. Наприклад, кіно, історія, спорт, гумор, музика або географія. Для гри завжди розробляється унікальний сценарій, тому об'єктом змагання може стати будь-яка галузь знань.

Церемонія нагородження переможців

Учасники не зможуть шукати підказки за допомоги гаджетів або книг, тому переможців буде визначено справедливо. Команду-чемпіона за підсумками усіх раундів нагородять пляшкою шампанського чи іншого елітного алкоголю.

Місце проведення враження:

IQuiz
Місце зустрічі попередньо узгоджується по телефону. Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

А
Алена
15 січня 2015
Интеллектуальное состязание было жарким!!)) Мы шли с другими командами почти в ногу, но последние несколько правильных ответов подарили нам победу!)) УРААА!!!)))

М
Михаил
8 грудня 2014
Очень понравилось, что вопросы не просто на какие-то общие знания, а на логику. То есть, даже если ты не знаешь правильного ответа, можно догадаться. К сожалению, мы не выиграли главный приз, но зато получили массу эмоций и веселья.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень