101287
 

Подаруй боулінг для компанії!

Захоплюючий 2-годинний сеанс з однієї із самих популярних командних ігор — боулінгу. Мета кожного учасника — набрати максимальну кількість балів, збиваючи кеглі на доріжці з допомогою кулі. Обрв спеціальні «нековзні» кеди на гумовій підошві, які видадуть на місці, можна буде вибити не один страйк! А в компанії 3-х кращих друзів така азартна гра гарантує масу веселощів і позитивних вражень. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
700 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 7 047 раз
4 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2018

Боулінг для компанії — що це?

Захоплююча можливість пограти в боулінг на професійній доріжці, котра обладнана усім необхідним. Завдяки простим правилам і присутності командного духу, ця захоплююча гра в кулі й кеглі давним-давно стала популярною у всьому світі. Той, хто зіб'є більше кеглів, і стане переможцем. Незалежно від кількості набраних очок, непідробний азарт і гарний настрій — гарантовані!

Як все відбувається?

Щоб сповна насолодитися грою, Щасливчик запросить за компанію ще 3-х товаришів. В їх розпорядженні опиниться доріжка з професійним покриттям, яке забезпечує ідеальне ковзання для комфортної подачі. Перевзувшись у спеціальні кеди, можна приступати до гри. Кожен гравець має по 2 подачі. У разі страйку, коли за один удар збиваються всі кеглі, може нараховуватися 1 додаткова подача. Усі результати виводяться на окремий монітор.

Професійна доріжка для боулінгу

Гостям боулінгу надається доріжка з професійним покриттям, обладнана усім необхідним. Кожен гравець підбере кулю необхідної ваги та розміру, котру легко буде впізнавати за кольором. А результати дружнього турніру можна спостерігати на великому екрані, розташованому над доріжкою.

Захоплююча командна гра

Граючи в боулінг, можна не тільки чудово провести час, але й отримати неймовірний приплив сил та енергії. Це прекрасний шанс позмагатися з друзями на ігровій доріжці.

Спеціальне взуття видається на місці

Перед грою потрібно буде перевзутися в спеціальні кеди. Завдяки шкіряній підошві вони гарантують вільне ковзання по ігровому майданчику, а гумовий каблук забезпечує необхідне гальмування.

Місце проведення враження:

City Entertainment - Боулінг клуб
м. Петрівка, просп. Генерала Ватутіна 2т, ТРЦ «Sky Mall», 3 поверх Показати на мапі

79 відгуків реальних людей

17 жовтня 2017
Воспользовалась сертификатом через 2 месяца после подарка от друзей! Выбрала боулинг, так как можно было поиграть и провести время с друзьями! В сертификате указано игра в боулинг на 4-х, а в итоге нас играло пятеро. Был маленький бонус! Хорошие дорожки, много шаров! Нам все очень понравилось!

6 вересня 2017
Подарили на новый год родственники, очень понравилось, отлично с компанией друзей провели время, два часа хватило насладится игрой, часа было бы мало, а три часа много, а так как раз в самый раз. Большое спасибо за приятный отдых, и отдельное спасибо за возможность менять впечатления и договариваться на удобное время.

Н
Николай
22 червня 2017
Bodo подарил нашей дружной компании чудесно проведенное время в боулинг-клубе "City" в SkymMal! Два часа веселой и задорной игры + (главное) масса позитива! Организовано все четко - от активации сертификата и до самой игры. Спасибо Вам огромное!

М
Миша
2 червня 2017
Друзья недавно подарили сертификат на игру в боулинг. Видимо, потому что я среди них единственный, кто не умеет в него играть.) За пару часов освоился и даже стало получаться. В целом, очень даже понравилось. Хорошо провели время!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень