Подаруйте оренду Bentley з водієм на день!

1 людина
10 годин
Доступно з 23 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

У розпорядженні пасажира буде Bentley Continental 4 Matic з водієм. Обмежень щодо переміщення немає, можна вирушити в поїздку по всій Україні. За бажанням пасажир запросить із собою 2 друзів. Оренда триває 10 годин.

Чому ми вибрали компанію автопрокату BLS

Компанія була заснована в 2007 році. З тих пір кількість автомобілів, які можна взяти в оренду, збільшилася в три рази. Центр прокату надає авто різних моделей і класів. Всі автомобілі BLS застраховані та систематично проходять технічний огляд.

 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Арсений
20 липня 2018
Очень качественный сервис, предоставляет только самые лучшие автомобили. Порадовало! Сама прогулка вышла просто отличной! Останавливались, заезжали в ресторан, и дальше продолжали путь!) Замечательно провели время с друзьями, почаще бы так!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.