101471
 

Подаруй справжні гонки на баггі для двох!

Екстремальні перегони на потужних позашляховиках полегшеної конструкції - баггі. Їх оснащено механічною коробкою передач і вони прекрасно розвивають швидкість. Професійний інструктор розкриє секрети драйвової їзди - і можна вирушати в дорогу. Драйвові «покатушки» пройдуть на 1,5-кілометровій спортивній трасі з піщаним покриттям. «Родзинкою» даного маршруту є ділянка із затяжними кільцевими поворотами. Однозначно, буде, де розігнатися! детальніше

2 чол. 25 хвилин Використати до 31.07.2017
1 400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 235 раз
2 людини
25 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Можна привести глядачів

Баггі драйв для двох - що це?

Екстремальні перегони на потужних позашляховиках - баггі. Це полегшені задньоприводні авто з механічною 5-ступінчастою коробкою передач. Унікальна гоночна система і невелика вага забезпечать легке керування і вражаючу маневреність. Заїзд відбувається на спеціальній спортивній трасі з піщаним покриттям під керівництвом професійного інструктора.

Як все відбувається?

Досвідчений інструктор підбере для Щасливчиків відповідні баггі, видасть захисну екіпіровку й розповість теорію управління машиною. А далі вони зможуть приступити до практики катання на баггі! Їздитимуть Щасливчики піщаною трасою яку спеціально облаштовано для перегонів і яка має ускладнену ділянку із затяжними кільцевими поворотами. Потім інструктор зможе прокоментувати заїзд, що відбувся і дати корисні рекомендації. Гоночний комплекс знаходиться в 50 км від столиці - у с. Колонщина. На території знаходится кімната, де можна переодягтися та залишити свої речі, душ, кімната для відпочинку. Після катання можна розслабитися і перекусити в затишному кафе з терасою або ж на природі - біля мальовничого озера, а також відвідати тир.

Досвід керування потужними позашляховиками - баггі

Варто уявити автомобіль, з якого конструктори зняли весь важкий сталевий корпус, а замість цього обшили його більш легкими матеріалами і поставили на величезні колеса. Це і є баггі! Полегшена конструкція цього позашляховика дозволяє впевнено пересуватися по піску, маневрувати між перешкодами, на величезній швидкості влітати в повороти!

Ґрунтова спортивна траса

Спортивний трек має довжину 1400 метрів. Він складається з двох паралельних трас завширшки від 4 до 6 метрів. Рух організовано в одному напрямку, а всередині траси знаходиться спеціальна кілометрова модифікація для профі. Її облаштовано затяжними поворотами і прямою в кінці.

Необхідне екіпірування видається

Перед заїздом обов'язково видадуть всю необхідну екіпіровку - шолом, підшоломник і комбінезон. Для повного комфорту всі автомобілі-баггі обладнано зручними кріслами і спеціальними чотирьохточковими ременями.

28 відгуків реальних людей