100673
 

Подаруй політ на авіасимуляторі ТУ-134!

Віртуальний політ у цій кабіні пасажирського лайнера ТУ-134. В ігровому форматі можна випробувати в дії всі важелі управління, штурвали, датчики, прилади та вмикачі. Зображення виводиться на великий екран перед кабіною. Моделюється будь-який час доби та погода. Так що 100% реалістичність польоту гарантована! Просто унікальна можливість навчитися складати план польоту, користуватися навігаційною картою та управляти бортовою технікою. Досвідчений інструктор дає необхідні підказки. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.01.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 14 395 раз
2 людини
60 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.01.2019

Авіасимулятор ТУ-134 — що це?

Інтерактивна кабіна справжнього пасажирського лайнера — ТУ-134, яка облаштована спеціально для віртуальних польотів. Тут можна випробувати в дії всі важелі управління, штурвали, датчики, прилади і вмикачі. Зображення проектуватиметься на великий екран.  

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в навчальному ангарі Національного авіаційного університету, де знаходиться авіасимулятор ТУ-134. Насамперед, треба буде познайомитися з досвідченим інструктором, який буде знаходиться поруч протягом усього польоту. Він розповість, як користуватися авіаційними приладами, керувати літаком та даватиме необхідні поради. При бажанні, можна запросити в якості другого пілота свого товариша.

Кабіна справжнього літака ТУ-134

Авіаційний тренажер представляє собою кабіну справжнього літака ТУ-134 з важелями управління, штурвалами, датчиками, приладами та вмикачами у робочому стані. Це дозволяє відпрацьовувати техніку польоту не тільки аматорам, але й справжнім досвідченим пілотам та інженерам.

Новий цікавий досвід

Під час польоту в кабіні лайнера ТУ-134 можна навчитися:

 • складати план польоту
 • користуватися навігаційною картою
 • розраховувати потрібну кількість палива
 • враховувати погодні умови
 • користуватися бортовою електронікою

100% реалістичність польоту

Відчуття польоту абсолютно реалістичне. Зображення проектується на екран перед кабіною. Як у небі, так і на території аеродрому видно інші літаки. Також моделюється будь-який час доби, погода та сезон.

 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Лінкстар AERO - Авіаційні тренажери
пр-т Комарова 1, НАУ, корпус 11 Показати на мапі

533 відгуків

А
Анна
1 липня 2018
Сертификат мы с невесткой подарили нашим мужьям на Новый год. Выбирали что то необычное и доступное по цене. Но при активации сертификата оператор так ярко расписала как будет проходить впечатление , что захотелось попробовать и самим. :) Купили еще один сертификат и получили незабываемые впечатления :) Теперь я точно знаю что происходит в кабине самолета за закрытой дверью ;)

Л
Лариса
29 червня 2018
Авіасимулятор ТУ-134 - подарунок хресної моєму синові на день народження. Дуже цікавий досвід як для 11-річного хлопчика та дорослого батька. У мами-глядача - вражень теж досить багато. Дуже подобається. що інструктор розповів історію про даний літак, грамотно і швидко ознайомив із роботою літального апарату, моделював різні ситуації польоту. 100% ефект присутності на борту літака. Звуки шуму...
Авіасимулятор ТУ-134 - подарунок хресної моєму синові на день народження. Дуже цікавий досвід як для 11-річного хлопчика та дорослого батька. У мами-глядача - вражень теж досить багато. Дуже подобається. що інструктор розповів історію про даний літак, грамотно і швидко ознайомив із роботою літального апарату, моделював різні ситуації польоту. 100% ефект присутності на борту літака. Звуки шуму моторів, різні попереджувальні сигнали, відео польоту - створювали незабутнє враження. Мій син сказав, що хоче ще раз відвідати це враження/ Окрема подяка працівникам bodo за якісну роботу. Швидке підтвердження активації картки через viber, узгодження деталей через телефон та детальна інструкція на e-mail - не залишили сумніву, що все буде чудово.

Л
Людмила
15 червня 2018
Доброго дня! Сертифікат на враження нам був подарований сину на день народження. Нарешті підібрали час і скористалися, враження дітей були неперевершені. Дякуємо bodo і окрема вдачність інструктору.

Д
Дмитрий
11 червня 2018
Это был подарок от коллектива. Пожалуй лучший подарок, неожиданный и приятный. Ощущения как в кабине настоящего самолёта. Затягивает. Особенно на взлете и заходе на посадку. Реально адреналин зашкаливает. К самолёту нужно привыкнуть у него свой характер. Это четко ощущается когда боремся с ветром. Прикольно лететь ночью. Особенно садиться. Крайний раз садился как камешек брошенный жабкой. Весело...
Это был подарок от коллектива. Пожалуй лучший подарок, неожиданный и приятный. Ощущения как в кабине настоящего самолёта. Затягивает. Особенно на взлете и заходе на посадку. Реально адреналин зашкаливает. К самолёту нужно привыкнуть у него свой характер. Это четко ощущается когда боремся с ветром. Прикольно лететь ночью. Особенно садиться. Крайний раз садился как камешек брошенный жабкой. Весело и очень реально. В общем спасибо огромное ребятам за улётный подарок, организаторам за впечатления и инструктору под чутким руководством которого летать было приятно и безопасно! )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень