100673
 

Подаруй політ на симуляторі ТУ-134!

Віртуальний політ у цій кабіні пасажирського лайнера ТУ-134. В ігровому форматі можна випробувати в дії всі важелі управління, штурвали, датчики, прилади та вмикачі. Зображення виводиться на великий екран перед кабіною. Моделюється будь-який час доби та погода. Так що 100% реалістичність польоту гарантована! Просто унікальна можливість навчитися складати план польоту, користуватися навігаційною картою та управляти бортовою технікою. Досвідчений інструктор дає необхідні підказки. подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 398 раз
2 людини
60 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2017

Авіасимулятор ТУ-134 — що це?

Інтерактивна кабіна справжнього пасажирського лайнера — ТУ-134, яка облаштована спеціально для віртуальних польотів. Тут можна випробувати в дії всі важелі управління, штурвали, датчики, прилади і вмикачі. Зображення проектуватиметься на великий екран.  

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в навчальному ангарі Національного авіаційного університету, де знаходиться авіасимулятор ТУ-134. Насамперед, треба буде познайомитися з досвідченим інструктором, який буде знаходиться поруч протягом усього польоту. Він розповість, як користуватися авіаційними приладами, керувати літаком та даватиме необхідні поради. При бажанні, можна запросити в якості другого пілота свого товариша.

Кабіна справжнього літака ТУ-134

Авіаційний тренажер представляє собою кабіну справжнього літака ТУ-134 з важелями управління, штурвалами, датчиками, приладами та вмикачами у робочому стані. Це дозволяє відпрацьовувати техніку польоту не тільки аматорам, але й справжнім досвідченим пілотам та інженерам.

Новий цікавий досвід

Під час польоту в кабіні лайнера ТУ-134 можна навчитися:

  • складати план польоту
  • користуватися навігаційною картою
  • розраховувати потрібну кількість палива
  • враховувати погодні умови
  • користуватися бортовою електронікою

100% реалістичність польоту

Відчуття польоту абсолютно реалістичне. Зображення проектується на екран перед кабіною. Як у небі, так і на території аеродрому видно інші літаки. Також моделюється будь-який час доби, погода та сезон.

 

Місце проведення враження:

Линкстар AERO
пр-т Комарова 1, НАУ, корпус 11 Показати на мапі

451 відгук

З
Сергей
14 квітня 2017
Организовано все очень хорошо. Инструктор просто супер. Да и прикольно почуствовать себя пилотом.

Юлия
7 квітня 2017
Ходили с папой (он в детстве мечтал стать лётчиком :) ). Понравилось обоим. Теперь шутим, что в случае экстренной ситуации сможем вместе посадить самолёт. Только хорошие впечатления от Бодо. Спасибо!

Е
Елена
6 квітня 2017
Восторг! Получили даже больше, чем ожидали :) Огромное спасибо инструктору Виталию - за доступные разъяснения, терпение и чувство юмора :) Были в первый раз, но чувствую, не в последний.

6 квітня 2017
Заказывала на подарок. Позитивным впечатлениям не было предела!)) Спасибо bodo за возможность порадовать такими подарками!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень