102271
 

Подаруй оренду електрокара Tesla!

Оренда електрокара Tesla Model S — цілу добу водіння для власника сертифіката. Авто є революційною розробкою американської компанії Tesla Motors з Кремнієвої долини. Модель електрокара здатна подолати понад 400 км на одному заряді. З достоїнств авто: 5 зірок за результатами краш-тесту безпеки, унікальна технологія виробництва комплектуючих, що визначає високу вартість (більше 60 тис. доларів), першість у швидкісних характеристиках порівняно з аналогами. Ексклюзивна можливість протестувати інноваційний автомобіль без застави та відчути тонкощі управління на особистому досвіді. Водійський стаж повинен бути не менше 3 років. детальніше

1 чол. 1 добу Використати до 31.07.2017
15 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
1 людина
1 добу
Використати до 31.07.2017
Доступно з 23 років

Оренда элетрокара Tesla Model S — що це?

Оренда розкішного електроавтомобіля на цілу добу. Водій зможе протестувати інноваційний вид экотранспорту — автомобіль, який замість палива витрачає заряд енергії. У розпорядженні гостей автосалону буде передова модель Tesla Model S, укомплектована за останнім словом техніки. Про те, як правильно експлуатувати машину та що робити в екстрених ситуаціях, докладно розповість інструктор. А далі — машина в повному розпорядженні водія.

Як все відбувється?

Щасливчик відвідає салон прокату автомобілів BLS, який надає ексклюзивну можливість орендувати електрокар. Головна перевага — не потрібно вносити заставу. Авто видається у комплекті зі страховкою на всі випадки життя. Професійний інструктор розповість про особливості експлуатації машини, дасть рекомендації щодо дій у нестандартних ситуаціях. Потім Щасливчик сяде за кермо модного електрокара й почне свою захоплюючу подорож. Наступного дня машину необхідно буде повернути в салон прокату.

Революційна модель електрокара — Tesla Model S

Для оренди надається високотехнологічна модель автомобіля Tesla Model S. Ця машина завоювала довіру в усьому світі, ставши елементом престижу для кожної прогресивної людини, яка піклується про навколишнє середовище. Автомобілі на електротязі впевнено завойовують світ, витісняючи моделі з двигунами на бензині.

Прокат экоавто на цілий день

Водій може повноцінно насолодитися авто протягом доби. Оптимальний період часу, щоб по достоїнству оцінити всі переваги моделі. Водійський стаж повинен бути не менше 3 років.

Страховка та відсутність застави

Автосалон надає орендареві повну страховку, яка забезпечує максимально широке охоплення страхових випадків. Також у салоні немає умови обов'язкового внесення застави для прокату машини.

Місце проведення враження

1 відгук реальних людей