102259
 

Подаруй політ в аеродинамічній трубі!

Можливість зависнути на потужному повітряному потоці в аеродинамічній трубі. Це сучасний атракціон, в якому повітря зі швидкістю до 250 км/год рухається вертикально вгору. Висхідний потік підхоплює пасажира і утримує в польоті. Технологія дозволяє імітувати відчуття вільного падіння, як при парашутному стрибку. В аеротрубі насолоджуватися невагомістю можна 2 хвилини. Як втриматися на повітряному потоці, пояснить інструктор.  детальніше...

1 люд. 1 політ 2 хвилини Використати до 31.12.2018
1 людина
1 політ 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Використати до 31.12.2018

Аеродинамічна труба — що це?

Симулятор вільного падіння, який дозволяє на землі відчути те, що відчувають парашутисти в небі. Він влаштований так: висхідний потік повітря виривається з труби зі швидкістю до 250 км/год, піднімає пасажира вгору і утримує його в польоті. Відчуття прирівнюють до стрибка з парашутом. Ознайомчий політ в аеродинамічній трубі триває 2 хвилини. Передбачений обов'язковий інструктаж, і вся необхідна екіпіровка видається — захисний комбінезон і шолом. Політ контролюють 2 інструктора: один знаходиться всередині труби і, при необхідності, страхує, другий залишається ззовні і дає сигнали.

Як все відбувається?

Політати в аеротрубі UletPro можна, не виїжджаючи за межі Києва, — симулятор встановлений на території розважального комплексу «Блокбастер». На місці Щасливчика чекає попередній інструктаж, під час якого йому пояснять, як дотримуватися правил безпеки і управляти своїм тілом у повітряному потоці. Аеродинамічна труба повністю автоматизована. Разом зі Щасливчиком всередині знаходиться інструктор, який контролює хід польоту.

Тренажер для парашутистів — аеротруба

Аеродинамічна труба — атракціон, який використовують для тренування спортсменів-парашутистів. Вона імітує відчуття вільного падіння і вчить не втрачати контроль в повітрі. Відмінна альтернатива для тих, хто хоче стрибнути з парашутом, але відчуває страх висоти.

Реалістичне відчуття вільного падіння

Політ триває 2 хвилини. Висхідний потік повітря створює своєрідну повітряну подушку, яка постійно утримує пасажира на льоту. Саме так імітується реалістичне відчуття вільного падіння.

Інструктаж і контроль польоту

Для учасника враження проведуть передпольотний інструктаж: розкажуть правила поведінки в трубі, покажуть, як займати правильне положення у тренажері, і ознайомлять з основними жестами для спілкування в повітрі. Політ контролюватимуть 2 інструктора.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ulet.Pro - Аэротруба
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

437 відгуків

О
Олександр
10 липня 2018
Подарунок-враження подарувала дружина. Класний подарунок. Все пройшло чудово, залишились найкращі враження, неймовірний заряд адреналіну. Інструктори привітні. Можна фотографуватися і відео знімати. Дають посилання на відео в інтернеті твого польоту. Було прикольно. Всім рекомендую!!!

9 липня 2018
Получила это впечатление в подарок от друга. Получила огромное удовольствие! Инструктаж простой и понятный, сервис очень хороший, но главное это само впечатление. Это даже круче прыжка с парашютом, потому что вместо 1 минуты свободного падения, вы получаете 2! При этом, не циклитесь на парашюте, а наслаждаетесь полетом. В трубе при мне летали и дети, и взрослые — все выходили довольные. Советую...
Получила это впечатление в подарок от друга. Получила огромное удовольствие! Инструктаж простой и понятный, сервис очень хороший, но главное это само впечатление. Это даже круче прыжка с парашютом, потому что вместо 1 минуты свободного падения, вы получаете 2! При этом, не циклитесь на парашюте, а наслаждаетесь полетом. В трубе при мне летали и дети, и взрослые — все выходили довольные. Советую брать с собой друга, который пофотографирует вас в процессе! В анкете сервиса можно указать, что вам нужно видео полёта, скинут в тот же день, в хорошем качестве и под задорную музыку!

5 липня 2018
В восторге от подарка - сделал любимый человек. Всегда хотела "полетать", и желание осуществилось. С компанией bodo работать было легко, активация элементарная, удовлетворили запрос по дате и времени. Сам полет организован чудесными инструкторами, которые не только доходчиво объяснили процесс, нужное положение тела, а грамотно сопровождали полет, с улыбкой и энтузиазмом - такое хочется повторять!

Е
Евгения
3 липня 2018
Подарок-впечатление мне подарила моя мама на день рождение. К таким вещам отношусь очень положительно так как люблю спорт и сюрпризы. А это и спортивно и не обычно. Очень понравилось, что сам инструктаж простой. Так же понравилось, что в самой трубе был инструктор. Он и помогал и подсказывал. Очень круто, что в услугу входит видео, легко найти и скачать с сайта. Не понравилось то, что время быстро пролетело)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень