102259
 

Подаруй політ в аеродинамічній трубі!

Можливість зависнути на потужному повітряному потоці в аеродинамічній трубі. Це сучасний атракціон, в якому повітря зі швидкістю до 250 км/год рухається вертикально вгору. Висхідний потік підхоплює пасажира і утримує в польоті. Технологія дозволяє імітувати відчуття вільного падіння, як при парашутному стрибку. В аеротрубі насолоджуватися невагомістю можна 2 хвилини. Як втриматися на повітряному потоці, пояснить інструктор.  детальніше...

1 люд. 1 політ 2 хвилини Використати до 30.09.2018
1 людина
1 політ 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Використати до 30.09.2018

Аеродинамічна труба — що це?

Симулятор вільного падіння, який дозволяє на землі відчути те, що відчувають парашутисти в небі. Він влаштований так: висхідний потік повітря виривається з труби зі швидкістю до 250 км/год, піднімає пасажира вгору і утримує його в польоті. Відчуття прирівнюють до стрибка з парашутом. Ознайомчий політ в аеродинамічній трубі триває 2 хвилини. Передбачений обов'язковий інструктаж, і вся необхідна екіпіровка видається — захисний комбінезон і шолом. Політ контролюють 2 інструктора: один знаходиться всередині труби і, при необхідності, страхує, другий залишається ззовні і дає сигнали.

Як все відбувається?

Політати в аеротрубі UletPro можна, не виїжджаючи за межі Києва, — симулятор встановлений на території розважального комплексу «Блокбастер». На місці Щасливчика чекає попередній інструктаж, під час якого йому пояснять, як дотримуватися правил безпеки і управляти своїм тілом у повітряному потоці. Аеродинамічна труба повністю автоматизована. Разом зі Щасливчиком всередині знаходиться інструктор, який контролює хід польоту.

Тренажер для парашутистів — аеротруба

Аеродинамічна труба — атракціон, який використовують для тренування спортсменів-парашутистів. Вона імітує відчуття вільного падіння і вчить не втрачати контроль в повітрі. Відмінна альтернатива для тих, хто хоче стрибнути з парашутом, але відчуває страх висоти.

Реалістичне відчуття вільного падіння

Політ триває 2 хвилини. Висхідний потік повітря створює своєрідну повітряну подушку, яка постійно утримує пасажира на льоту. Саме так імітується реалістичне відчуття вільного падіння.

Інструктаж і контроль польоту

Для учасника враження проведуть передпольотний інструктаж: розкажуть правила поведінки в трубі, покажуть, як займати правильне положення у тренажері, і ознайомлять з основними жестами для спілкування в повітрі. Політ контролюватимуть 2 інструктора.  

Місце проведення враження:

Ulet.Pro - Аэротруба
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

400 відгуків реальних людей

Вчора
Дарила это впечатление своему парню (он иностранец). Он очень давно хотел попробовать полет в воздушной трубе, так как в его стране данного развлечения нет. К сожалению, я не смогла перевести все, что говорил инструктор. Он испугался и уже хотел было отказаться от полёта, но увидев детей (10-12лет), готовившихся к полету, согласился. Сам полет проводился с инструктором, и с ним мой парень...
Дарила это впечатление своему парню (он иностранец). Он очень давно хотел попробовать полет в воздушной трубе, так как в его стране данного развлечения нет. К сожалению, я не смогла перевести все, что говорил инструктор. Он испугался и уже хотел было отказаться от полёта, но увидев детей (10-12лет), готовившихся к полету, согласился. Сам полет проводился с инструктором, и с ним мой парень держался более уверенно. Он был впечатлён и возбуждён от полёта, ему это напомнило свободное падение как в прыжке с парашютом. Я засняла все на видео и он смог показать это друзьям;)

А
Алена
Вчора
Сертификат мне подарил сын на день рождение, мне кажется это лучший подарок, все понравилось, вторые две минуты особенно, особое спасибо инструктору Алексею

Е
Евгений
17 квітня 2018
Впечатление подарили на день рождения. Ходили всей семьей, самому младшему 9 лет, старшему - 41, все остались очень довольны. Отдельно стоит отметить прекрасную работу инструкторов. Кто не был - очень рекомендую.

И
Илья
16 квітня 2018
Все прошло прекрасно, спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень