102261
 

Подаруй політ в аеродинамічній трубі ЛОНГЕР!

Серія польотів в аеротрубі подарує відчуття вільного падіння, як під час стрибка з парашутом. Весь секрет — в потужному потоці повітря. Зі швидкістю до 250 км/год він виривається з труби вгору і постійно утримує пасажира на льоту. Унікальний симулятор дозволяє посперечатися з законами гравітації: піднятися вгору без допомоги крил і зависнути в невагомості. Всього передбачено 3 польоти, кожен тривалістю по 2 хвилини. подробнее...

1 чол. 3 польоту по 2 хвилини Використати до 31.01.2018
1 чоловік
3 польоту по 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2018

Аеродинамічна труба ЛОНГЕР — що це?

Літати без крил можна! Вертикальний тренажер-симулятор не тільки за секунди відірве дорослу людину від землі, але й буде утримувати її у повітрі. Ознайомчий політ триватиме 2 хвилини, після чого гострі відчуття можна буде повторити двічі. Попередньо учасника ознайомлять з правилами безпеки і видадуть необхідну екіпіровку — комбінезон і шолом. 2 інструктори контролюють кожен політ: один страхує всередині труби, а другий дає сигнали зовні.

Як все відбувається?

Аэротруба UletPro знаходиться в Києві — на території розважального центру «Блокбастер». Тут Щасливчика зустріне тренер, який проведе інструктаж, і видасть захисний комбінезон і шолом. Після того, як з теоретичною частиною буде покінчено, розпочнеться найцікавіше. В аеродинамічній трубі потоки повітря плавно піднімуть Щасливчика вгору. Можна маневрувати: напружуючи м'язи преса, підніматися вище, а розслабляючи — навпаки, опускатися. Один інструктор весь час буде знаходитися поруч і страхувати, ще один — подавати сигнали. Між польотами витримуються невеликі паузи для відпочинку.

Унікальний симулятор вільного падіння

Тренажер являє собою вертикальну трубу, через яку проходять потужні повітряні потоки. Вони рухаються зі швидкістю 250 км/год, запросто піднімаючи вгору дорослу людину. Мрія про екстремальний стрибок з парашутом стане ближче, адже не потрібно витрачати час на спроби подолати страх висоти. Відчуття вільного падіння можна буде випробувати в аеротрубі.

3 польоти — по 2 хвилини кожен

Змога випробувати величезний діапазон вражень: від подиву до адреналіну. Передбачено 3 польоти, які можна зробити, витримуючи короткі перерви.

Супровід 2 інструкторів

Профі допоможуть освоїти всі тонкощі поведінки в аеротрубі. Спочатку вони розкажуть про правила безпеки, а потім — будуть контролювати хід кожного польоту.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

282 відгуків реальних людей

В
Виктория
Вчора
Сертификат получила в подарок! Очень всё понравилось! Летала моя дочка, ей 10 лет! Отношения ребят на высшем уровни, все улыбчивые, приветливые и очень приятные в общении, ни кому не тяжело повторить или ответить на ваш заданный вопрос, при чем делают всё с улыбкой (особенно девочки которые регистрируют Вас и подбирают Вам костюм)! Инструктаж проводят очень доходчиво. Хочу отдельное...
Сертификат получила в подарок! Очень всё понравилось! Летала моя дочка, ей 10 лет! Отношения ребят на высшем уровни, все улыбчивые, приветливые и очень приятные в общении, ни кому не тяжело повторить или ответить на ваш заданный вопрос, при чем делают всё с улыбкой (особенно девочки которые регистрируют Вас и подбирают Вам костюм)! Инструктаж проводят очень доходчиво. Хочу отдельное сказать спасибо инструктору который находился с ребенком в аэротрубе, это было не забываемое для моей дочери, она в восторге, так как она не просто парила в воздухе, а еще и полетала по кругу со всякими трюками благодаря инструктору!! С удовольствием посетим еще раз аэротрубу, только уже всей семьёй. Спасибо Вам!)

М
Михаил
19 липня 2017
Очень понравился полет в аэротрубе,действительно очень круто и весело, конечно хочу еще) По работе бодо так же все отлично, пришел отдал сертификат и без лишней траты времени мной занялись инструктора.

Ю
Юлия
17 липня 2017
Рекомендую, впечатление замейчатеные!

Т
Татьяна
17 липня 2017
Добрый день! мне подарили впечатление "Аэродинамическая труба". Я получила огромный спектр эмоций) от волнения до щенячего восторга) персонал приветливый, легкий, с юмором и позитивом) сам полет останется в памяти на долго) Это не описать словами, нужно просто попробовать)) Всем удачного полета и приземления)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень