102261
 

Подаруй політ в аеродинамічній трубі ЛОНГЕР!

Серія польотів в аеротрубі подарує відчуття вільного падіння, як під час стрибка з парашутом. Весь секрет — в потужному потоці повітря. Зі швидкістю до 250 км/год він виривається з труби вгору і постійно утримує пасажира на льоту. Унікальний симулятор дозволяє посперечатися з законами гравітації: піднятися вгору без допомоги крил і зависнути в невагомості. Всього передбачено 3 польоти, кожен тривалістю по 2 хвилини. детальніше...

1 люд. 3 польоту по 2 хвилини Використати до 31.05.2018
1 людина
3 польоту по 2 хвилини
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Ріст: до 2 м, Вага: до 120 кг
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Аеродинамічна труба ЛОНГЕР — що це?

Літати без крил можна! Вертикальний тренажер-симулятор не тільки за секунди відірве дорослу людину від землі, але й буде утримувати її у повітрі. Ознайомчий політ триватиме 2 хвилини, після чого гострі відчуття можна буде повторити двічі. Попередньо учасника ознайомлять з правилами безпеки і видадуть необхідну екіпіровку — комбінезон і шолом. 2 інструктори контролюють кожен політ: один страхує всередині труби, а другий дає сигнали зовні.

Як все відбувається?

Аэротруба UletPro знаходиться в Києві — на території розважального центру «Блокбастер». Тут Щасливчика зустріне тренер, який проведе інструктаж, і видасть захисний комбінезон і шолом. Після того, як з теоретичною частиною буде покінчено, розпочнеться найцікавіше. В аеродинамічній трубі потоки повітря плавно піднімуть Щасливчика вгору. Можна маневрувати: напружуючи м'язи преса, підніматися вище, а розслабляючи — навпаки, опускатися. Один інструктор весь час буде знаходитися поруч і страхувати, ще один — подавати сигнали. Між польотами витримуються невеликі паузи для відпочинку.

Унікальний симулятор вільного падіння

Тренажер являє собою вертикальну трубу, через яку проходять потужні повітряні потоки. Вони рухаються зі швидкістю 250 км/год, запросто піднімаючи вгору дорослу людину. Мрія про екстремальний стрибок з парашутом стане ближче, адже не потрібно витрачати час на спроби подолати страх висоти. Відчуття вільного падіння можна буде випробувати в аеротрубі.

3 польоти — по 2 хвилини кожен

Змога випробувати величезний діапазон вражень: від подиву до адреналіну. Передбачено 3 польоти, які можна зробити, витримуючи короткі перерви.

Супровід 2 інструкторів

Профі допоможуть освоїти всі тонкощі поведінки в аеротрубі. Спочатку вони розкажуть про правила безпеки, а потім — будуть контролювати хід кожного польоту.

Місце проведення враження:

Ulet.Pro
м. Петрівка, пр-т Московський, 34А Показати на мапі

377 відгуків реальних людей

Ю
Юрко
19 листопада 2017
Це було просто УЛЬОТНО!!!!!

О
Ольга
14 листопада 2017
Полет был подарен крестным сыну на день рождения, мы все про него забыли и чуть не пропустили конечную дату подарочного сертификата. В итоге все закончилось хорошо, сын 4 раза полетал, получил массу удовольствия и незабываемые впечатления. Теперь мечтает полетать в космосе)), будущее не за горами, технологии не стоят на месте, поэтому все может быть! Остались отличное видео и фотографии...
Полет был подарен крестным сыну на день рождения, мы все про него забыли и чуть не пропустили конечную дату подарочного сертификата. В итоге все закончилось хорошо, сын 4 раза полетал, получил массу удовольствия и незабываемые впечатления. Теперь мечтает полетать в космосе)), будущее не за горами, технологии не стоят на месте, поэтому все может быть! Остались отличное видео и фотографии, которые уже всем родственникам и друзьям показали. Не забудьте камеру с собой :)

14 листопада 2017
Давно хотела полетать и вот это свершилось. Это был действительно 101% эмоциональных подарок. Эмоции просто зашкаливали...еще хочу) организация просто супер. Все четко и без заминок) тренера - им можно довериться и не бояться...Они асы своего дела. Летайте побольше)

А
Алексей
12 листопада 2017
Никогда не думал, что на день рождения получу в подарок полет в аеродинамической трубе. Сначала побаивался, но когда полет начался очень понравилось, теперь даже хочется попрлбовать прыгнуть с парашютом. Впечатления и эмоции зашкаливают. Всем советую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень